Hauden heroj Najtsa za prednost u finalu Zapada VIDEO

Vegas Golden Najtsi poveli su u finalu Zapadne konferencije NHL lige.

Izvor:

Autor:

Popularni Vitezovi su posle produžetka savladali Dalas rezultatom 4:3.

Ekipa iz Teksasa je bolje otvorila utakmicu i povela u prvoj trećinu, ali je tada na scenu stupio Vilijam Karlson i sa dva gola preokrenuo rezultat.

"Rolerkoster" je nastavljen, pa je Hinc doneo novu prednos Vegasu, a Bluger vratio egal. Na kraju je Ben dva minuta pre kraja postigao gol za 3:3 i odveo meč u produžetak.

Tamo je heroj bio Bret Hauden samo dva minuta po početku produžetka i tako doneo prednost svom timu u seriji.

Naredna utakmica serije je na programu u nedelju u 21 sat.