Novi brodolom Radničkog – Novi Pazar odneo bodove sa "Čaira"

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnički u Nišu rezultatom 3:1, u uvodnom meču šestog kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Izvor: MT

Petak, 12.08.2022.

20:00

Novi brodolom Radničkog – Novi Pazar odneo bodove sa
Starsport

Tim Vladimira Gaćinovića iskoristio je loše stanje u kojem se nalaze "meraklije" i ostvario treću uzastopnu pobedu.

Pazarci su šampionat krenuli sa tri poraza, ali su zato nakon toga nanizali tri velika trijumfa – nad Partizanom, TSC-om i sada Radničkim.

Oni su na "Čairu" poveli preko Nikčevića u 45, da bi u 55. minutu Majdevac duplirao vođstvo.

Rubežić je u 77. minutu povisio vođstvo gostiju, da bi konačan rezultat i utešni gol za Radnički postigao Štulić u nadoknadi vremena.

Radnički će morati da sačeka na prvu pobedu u prvenstvu, pošto sada imaju skor od dva remija i tri poraza.