Džeko heroj Intera – gol za pobedu u 90. minutu

Fudbaleri Intera pobedili su Veneciju rezultatom 2:1 u 23. kolu Serije A.

Izvor: SN

Subota, 22.01.2022.

20:00

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Đenoa i Udineze su otvorili subotnji program italijanskog fudbala utakmicom koja je završena bez postignutog gola.

U meču između Intera i Venecije odigranom na "Đuzepe Meaci" golova je bilo, slavio je Inter, a konačni rezultat je glasio 2:1.

Inter sada ima 53 boda, što je 5 više od Milana, ekipe koja u nedelju od 20 časova i 45 minuta igra svoj meč protiv Juventusa.

Što se ove utakmice tiče, Venecija je povela preko Tomasa Henrija u 19. minutu utakmice, a Inter je uspeo da izjednači tek u 40. minutu, kada je mrežu Venecije zatresao Barela.

Dugo nismo videli da se neko raduje, tačnije, sve do 90. minuta kada je Edin Džeko postigao pogodak i doneo sva tri boda "Nero-azurima". Serija A, 23. kolo