Vlahović opet trese mreže – rutinska pobeda Fiorentine VIDEO

Srpski napadač Dušan Vlahović ponovo je bio strelac za Fiorentinu u pobedi nad Sampdorijom rezultatom 3:1.

Izvor: SN

Utorak, 30.11.2021.

19:12

Fudbaleri Fiorentine igraju protiv Sampdorije u 15. kolu Serije A i pobedili su bez većih problema rezultatom 3:1.

Sampdorija je povela u 15. minutu preko Gabijadinija, da bi Kaljehon izjednačio posle samo 8 minuta igre.

Za preokret se postarao srpski napadač Dušan Vlahović i to u 32. minutu utakmice, da bi se za konačnih 3:1 postarao Rikardo Sotil u 45. minutu utakmice.

Pogledajte gol, Vlahovićev 12. na 15 odigranih utakmica:
U istom terminu je odigran i susret Atalante i Venecije i domaći tim je slavio sa više nego ubedljivih 4:0 zahvaljujući Mariju Pašaliću koji je postigao het-trik.

Prvi gol je Pašalić postigao u 7. minutu, da bi u 12. minutu povisio na 2:0 i tim rezultatom je završeno prvo poluvreme. Za 3:0 se postarao Kopmajners u 57. minutu, da bi pobedu i het-trik "potpisao" Pašalić u 67. minutu.