Košarka

Subota, 22.10.2022.

08:13

Vučević odličan – Bil presudio Čikagu VIDEO

Nikola Vučević imao je dobro veče u NBA ligi, međutim, njegov Čikago poražen je kao gost od Vašingtona (102:100).

Izvor: MT

Autor: MT

Meč u prestonici rešen je u samoj završnici, a dva poena vredna pobede, na sedam sekundi pre kraja, postigao je Bredli Bil.

Elem, Vučević je bio drugi najefikasniji u redovima Bulsa, sa 24 poena i osam skokova, odmah iza Demara Derozana, koji je imao učinak od 32 poena, šest skokova i isto toliko asistencija.

Uzalud, Kuzma je predvodio Vizardse sa 26 poena i šest uhvaćenih lopti, dok je junak Bil ubacio 19, uz osam asistencija.

Kada su Vizardsi u trećoj četvrtini otišli na +15 delovalo je da će to biti dovoljno za trijumf, međutim, na oko minut do kraja, gosti su izjednačili.

Tada je na scenu stupio Bil sa dva pogotka, koja su rešila susret.

Vašintonu je ovo druga pobeda u sezoni, dok je Čikagu prvi poraz, nakon početnog trijumfa nad Majamijem.