Reprezentacija Srbije u vaterpolu pobedila je Kazahstan rezultatom 22:3.

KAZ   SRB
  3 : 22
Kraj!
Pobeda Srbije 22:3!
30' Treći gol Vuksanovića
Posle kontranapada Sršan Vuksanović je postigao i treći gol na ovoj utakmici.
27' I Subotić se upisao u strelce
Gavril Subotić je postigao prvi gol na ovoj utakmici, za vođstvo Srbije 19:2.
26' Gol za Kazahstan – ponovo Vuksanović
Srđan Vuksanović je postigao drugi gol na ovoj utakmici, ujedno i drugi gol za reprezentaciju Kazahstana.
25' Počela je četvrta četvrtina – golom Srbije
Marko Radulović je postigao treči gol na ovoj utakmici.
Kraj treće četvrtine
Golovima Dušana Mandića i Nemanje Vica, Srbija je došla do 17. gola na ovoj utakmici.

Kazahstan je i dalje na jednom postignutom golu.
23' Rašović za 15. gol Srbije
Srbija je imala dva igrača više i taj napad je golom krunisao Strahinja Rašović.
20' Ponovo gol Drašovića
Srbija igra sjajno, a rezultat toga je i prednost, 14:1.

Radomir Drašovič je postigao treći gol na meču.
19' Prednost Srbije raste
Nakon par nerealizovanih napada sa obe strane, Srbija je izborila igrača više i ponovo postigla gol.

Srbija vodi sa 13:1.
17' Počela je treća deonica
Ni Srbija ni Kazahstan nisu realizovali početne napade u ovoj četvrtini.
Kraj prvog poluvremena
Srbija vodi sa 12:1, dominacija u prvom poluvremenu!
14' Desetka
Ponovo peterac i ponovo gol za Srbiju.

Precizan je bio Nikola Jakšić.
13' Rašović precizan sa pet metara
Nikola Jakšić se izborio za peterac, a Strahinja Rašović je postigao gol za 9:1.
12' Drašović – 8:1
Bek Novog Beograda Radomir Drašović bio je precizan i primorao je kazahstanskog golmana da osmi put vadi loptu iz mreže.
11' 7:1 za Srbiju
Strelac novog gola je Marko Radulović, njegov drugi gol na utakmici.
11' Prvi gol Kazahstana
Marko Radulović je iskoristio peterac nakon što je fauliran Đorđe Lazić.

Na drugoj strani Kazahstan je postigao prvi gol, a strelac je Srđan Vuksanović koji je rođen u Srbiji.
9' Počela je druga deonica – novi gol Srbije
Kazahstan je ponovo pobedio u sprintu za loptu, ali nije iskoristio napad.

Kazna za to stigal je na drugoj strani – Viktor Rašović je postigao novi gol.
Kraj prve četvrtine
Prvih osam minuta je završeno, a Srbija vodi rezultatom 4:0.
8' 4:0 – Jakšić
Srbija dominira u ranoj fazi meča protiv Kazahstana.

Sjajna odbrana omogućava kontre, a jedan od takvih napada iskoristio je Nikola Jakšić – 4:0 za Srbiju.
6' Bomba Ranđelovića – 3:0
Sava Ranđelović je postigao sjajan gol sa velike udaljenosti i tako uvećao dodatno prednost Srbije.
5' Odlična odbrana Srbije – Rašović uvećao vođstvo
Reprezentacija Srbije nije dozvolila Kazahstanu da za 30 sekundi uputi šut ka golu.

Na drugoj strani Strahinja Rašović je postigao gol na asistenciju svog brata Viktora.
4' Srbija vodi
Na asistenciju Nikole Lukića Đorđe Lazić je lako smestio loptu u gol Kazahstana i doneo Srbiji prvo vođstvo.
3' Srbija se odbranila
Kazahstan je imao igrača više, ali nije uspeo da realizuje taj napad.
2' I dalje nema golova
U prva dva minuta nije viđen nijedan pogodak.
1' Počela je utakmica
Krenuo je poslednji duel grupne faze za reprezentaciju Srbije na ovom šampionatu sveta.