7. kolo plej-of: Crvena zvezda – Novi Pazar 2:2

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno sa Novim Pazarom rezultatom 2:2 u poslednjem meču ovosezonskog izdanja Superlige.

Dobro došli
Zajedno ćemo pratiti duel poslednjeg kola Superlige Srbije između Crvene zvezde i Novog Pazara.

Utakmica počinje u 19 časova i možete da je pratite direktno putem TV B92.
90‘ Utakmica je nastavljena
Igraće se još 12 minuta.
Meč nikako da se nastavi
Već 10-ak minuta igra se ne nastavlja.

Novi kontingenti pirotehnike uporno pristižu sa tribina.
Deo atmosfere

Pedja Milosavljevic/STARSPORT
80‘ Vatromet na stadionu
Okupljene "delije" već proslavljaju titulu i duplu krunu.

Glavni arbitar Novak Simović će na kratko prekinuti meč zbog slabe vidljivosti.
74‘ Novo izjednačenje! (2:2)
Strelac je Slobodan Stanojlović.

Sjajan centaršut Gavrića, kasnio je Leković, a to iskoristio Stanojlović koji postiže gol.

Zanimljivo je da su obojicastrelaca za Novi Pazar ponikli u Partizanu.
71‘ Lekoviiić! (2:1)
Ponovo vodi Zvezda, strelac je Stefan Leković.

Mladi štoper je ušao na poluvremenu i nije mu dugo trebalo da dođe do novog gola u crveno-belom dresu.

Ponovo je jedan od protagonista bio Gelor Kanga koji je izveo prekid i pronašao Lekovića na prvoj stativi. Defanzivac šutira glavom, prebacuje loptu na drugu stativu i postiže gol.
66‘ Nove promene kod Zvezde
Ulazi Nenad Krstičić koji se pred ovaj meć oprostio od crveno-belih i to umesto Osmana Bukarija.

Na terenu je i Gobeljić, a izašao je Azarov.
60‘ Izjednačenje! (1:1)
Strelac je Miljan Momčilović!

Izgubio je loptu Kanga i tako poništio sve ono dobro što je uradio pre toga.

Lopta je stigla do Momčilovića koji je ispalio "projektil" sa ivice kaznenog prostora za izjednačenje.
53‘ Gooooool!
Strelac je Gelor Kanga!

Odložio je Katai loptu do Azarova na desnom boku nakon ubacivanja beka iz Gruzije. Usledio je centaršut koji se odbija od jednog od igrača Novog Pazara.

Na pravom mestu je čekao Kanga koji iz prve šutira i postiže efektan pogodak. Njegov 10. u sezoni, treći protiv Novog Pazara nakon što je postigao dva u prvom meču.
49‘ Odmah preti Katai
Šutira Katai na centaršut Azarova, ali nije to veliki problem za golmana Novog Pazara.

Dva gola fale "Magiku" da bi stigao Rikarda Gomeša koji je trenutno lider Superlige po broju golova.
46‘ Počelo je drugo poluvreme
Menja Milojević
Jegor Prucev, Aleksandar Katai i Stefan Leković su na terenu.

Izašli su Nikola Milunović, Jovan Mijatović i Stefan Mitrović.
Poluvreme – 0:0
Dve ekipe odlaze na pauzu bez golova.
43‘ Najbolja prilika za Zvezdu
Centrirao je Kanga iz kornera i pronašao Milunovića koji spušta loptu na peterac.

Tamo se našao Eraković koji šutira, ali nedovoljno snažno.
Poslednji meč na klupi za Milojevića

35‘ Gavrić na zemlji
Izbio je fudbaler Novog Pazara sam pred Borjana, ali ga je Srđan Mijailović "pokupio" zajedno sa loptom.

Nisu mogli gosti ni da traže penal, jer je ubrzo pomoćni sudija podigao zastavicu za ofsajd.
34‘ Mogao je Mijatović da zapreti
Mladi napadač Zvezde je dobio loptu od Ivanića, ali je loše zahvatio loptu.

Visoko preko gola Novog Pazara je otišla ta lopta, ali barem beležimo novi šut.
32‘ Počela je i kiša
Ni vremenski uslovi nisu opravdali očekivanja okupljenih u Ljutice Bogdana.

I dalje najbolja prilika je ona iz prvog minuta kada je Ivanić šutirao glavom.

20‘ Zvezdi lopta u nogama, ali...
Kako naći motivaciju kada je dupla kruna već osvojena?

Možda najviše motiva treba da imaju mladi Mitrović i Mijatović da se dokažu, kao i Lazar Nikolić koji je trenutno druga opcija iza Viga na desnom beku.
13‘ Ne previše uzbudljiv meč
Kako je počelo, očekivali smo više. Ipak, od onog pokušaja Ivanića niti jedna strana nije zapretila.

Ostaje da se nadamo da će se igrači probuditi u nastavku.
Tu je i Barak Bahar
Novi trener Zvezde prvi put od imenovanja na to mesto posmatra tim uživo.

Njegova promocija je zakazana za ponedeljak od 13 časova.

Oproštaj za Nenada Krstičića

1‘ Odmah preti Zvezda
Centrirao je Lazar Nikolić sa desne strane i pronašao Mirka Ivanića.

Šutirao je vezista glavom, ali samo spoljni deo mreže pogađa.
1‘ Utakmica je počela
Prvi napad za Novi Pazar.
Sastavi
Crvena zvezda: Borjan, Nikolić, Eraković, Milunović, Azarovi, Mijailović, Kanga, Mitrović, Ivanić, Bukari, Mijatović

Novi Pazar: Slavković, Adešina, Bogdanovski, Ergelaš, Gavrić, Joksimović, Kiković, Kurdić, Momčilović, Rubežić, Stanojlović
Davor Berber, trener Novog Pazara
Pretpostavljam da æe oni biti sveèarski raspoloženi i nadam se da æemo to iskoristiti. Èukarièki je dobro odigrao finale Kupa Srbije, pa priželjkujem da neke stvari prekopiramo od njih. Crveno-beli su pokazali dominaciju i ponovo uzeli duplu krunu, ali idemo da odigramo tih 90 minuta.
 Kanga 53, Leković 71 – Momčilović 60, Stanojlović 74
  CZV   NPZ
  2 : 2
Miloš Milojević, trener Zvezde
Svi su fizièki spremni za utakmicu. Nažalost ponovo imamo 20 mesta, plus dva golmana, a u rosteru 25 igraèa, tako da æe neko izostati, ali mislim da je do sada grupa bila korektna. Uvek su igrali najspremniji igraèi i trudili smo se da svi zabeleže minute. Mislim da je proslava titule prilika da navijaèi pozdrave igraèe, koji su izneli najveæi teret. Naravno biæe nekih promena u timu, ali neæe se ticati iskljuèivo bonus igraèa.