6. kolo plej-of: Radnički (K) – Crvena zvezda 1:1

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju u Kragujevcu ekipi Radničkog u okviru 6. kola plej-ofa Superlige.

Zorić 86 – Ivanić 83
  RAD   CZV
  1 : 1

KRAJ
Crvena zvezda i Radnički podelili su bodove.
90' Tri minuta nadoknade
Sve do 83. minuta nismo videli gotovo ništa, a onda čak dva gola u Kragujevcu. Još tri minuta igre nas čeka
86' Gooooooooool
Zorić! Izjednačenje!
83' Gooooool
Mirko Ivanić! Zvezda vodi, napokon smo videli gol
73' Gotovo da ništa nismo videli
Osim par prilika Zvezde u prvom, odnosno Radničkog i Katai u drugom nismo videli ništa od fudbala na Čika Dači ovog subotnjeg popodneva.

63' Vidović, pa Zorić...
Kapiten radničkog je bio u velikoj šansi, spetljao se Spajić i domaći tim ima loptu u petercu, pa ide pas na sedam metara odakle Vidović šutira pored gola

Zorić desetak sekundi kasnije takođe dolazi do šanse, ali ni on ne pogađa. Zvezda je lako mogla da primi gol,a Radnički će žaliti za ovim šansama
57' Najbolja šansa na meču
Katai u šansi... nema gola! Bio je u kaznenom prostoru, u petercu i golman Leković je uspeo da odbrani, ostaje 0:0

50' Ne deluje drugačije od prvog poluvremena
Zvezda ima inicijativu na početku drugog dela igre, mada sve nagoveštava da nas očekuje slična borba kao i u prvih 45 minuta.
46' Počelo drugo poluvreme
Prvi napad ima Crvena zvezda

Kraj prvog poluvremena
Siromašno poluvreme u Kragujevcu i zasluženih 0:0
44' Nova povreda
Fudbaler Radničkog Filip Ivanović je ostao na travi...
38' Rakonjac u šansi
Glavom je pokušao fudbaler Crvene zvezde, ali je loš pokušaj bio i lopta udara prvo o zemlju pa ide ka golu i golman Radničkog brani bez većih problema. Posle kornera je došlo do kontre domaćih, ali bez realizacije.

28' Prva izmena
Srnić mora u igru zbog povrede Vidosavljevića. Za sada nema nekih velikih prilika, a samim tim ni golova pa mreže i dalje miruju
19' Preti Zvezda
Tukao je glavom Aleksandar Katai posle kornera Kingsa Kangve. Ni ovo nije išlo u okvir gola.
15' Ofsajd
Mirno se igra i dalje, Zvezda je pokušala nešto iz prekida, ali je jedan od igrača u kaznenom prostoru ostao u ofsajd poziciji i akcija ne može da se nastavi.

Zorić potom preti, pokušao je glavom, ali nedovoljno opasno da Radnički povede.
7' Mitrović na zemlji
Stefan Mitrović je ostao na zemlji posle jednog duela pred kaznenim prostorom Kragujevčana.

Udario je nezgodno glavom, ali brzo se pridigao, sve će biti u redu.