Sada je Čumić bio u šansi, ali je njegova lopta otišla preko gola.
88' Katai
Oprobao je Katai svoj udarac, lopta je otišla preko gola.
86' Bukari
Katai je lepo povukao po levoj strani ubacio loptu u kazneni prostor, gde se našao Bukari, čiji je udarac odbranio Carević.
84' Brani Carević
Sjajno je primio loptu Mijatović krenuo ka golu Vojvodine, uputio je udarac sa više od 20 metara, ali se ponovo istakao Carević.
80' Dobar ritam meča
Probao je Bukari da pobegne defanzivcima Vojvodine, ali su dobri bili igrači gostiju, vremena je sve manje i na semaforu je 1:1.
74' Azarov
Akcija domaćih koju je povukao Kangva, lopta je stigla na levu stranu gde se nalazio Azarov koji je šutirao iz prve, ali je samo pogodio spoljni deo mreže.
71' Napadi Zvezde
Opsada gola Vojvodine, velika gužva ispred gola Carevića je rezultirala kornerom, posle kojeg je Eraković šutirao, a odbranio Carević.

Imali su novi korner domaći, ali do gola nisu stigli.
70' Nova izmena
Iz igre je izašao Mitrović koji ne može da nastavi utakmicu, a umesto njega na terenu je Aleksandar Pešić.
Gol Baraja
67' Čumić
Velike probleme pravi Nikola Čumić, za koga nemaju rešenja fudbaleri Crvene zvezde.
62' Promena
Povredio se Baraj posle postizanja gola i neće moći da nastavi utakmicu, umesto njega na terenu je Veljko Simić.
57' GOOOOLLL
Izjednačuje Vojvodina rezultat, strelac je Baraj.

Čumić je probio, uputio centaršut, a u kaznenom prostoru se najbolje snašao Baraj koji je loptu poslao u mrežu.
55' Najbolja šansa za Vojvodinu
Posle kornera sa leve strane koji je izveo Čumić, u kaznenom prostoru je najviši bio Traore, ali je njegov udarac glavom otišao preko gola.
54' Novi šut Kange
Još jednom je oprobao svoj udarac Gelor Kanga, ovaj je za rezliku od prošlog išao u okvitr gola, ali je opet na mestu bio Lazar Carević.
50' Dobar fudbal
Prvo je Rakonjac bio u novoj šansi, ali odbranio Carević, a onda na drugoj strani je Vojvodina uputila prvi šut u okvir gola domaćih, ali je dobar bio Milan Borjan.
48' Šansa
Mitrović je loptu poslao u kazneni prostor, a tamo je bio Marko Rakonjac koji je loptu sa nekih pet metara poslao preko gola.
Izmene na poluvremenu
Menjajz treneri obe ekipe.

Radoslav Batak je napravio dve izmene, deluje da će gosti u drugi deo meča ući dosta agresivnije, u igru su ušli Čumić umesto Milosavljevića, a Bogdanović je zamenio Jeličića.

Kod Crvene zvezde, Azarov je na terenu umesto Rodića, a Nemanja Milunović je zamenio Uroša Spajića.

Poluvreme
Posle prvih 45 minuta igre, Crvena zvezda vodi sa 1:0 golom Osmana Bukarija u devetom minutu igre.
45' Nova šansa
Greška gostiju, izgubili su loptu u opasnoj zoni, loptu je uzeo Bukari koji je loptu prosledio do Kataija, a fudbaler crveno-belih je šutirao pravo u Carevića.
40' Bliži se poluvreme
Vojvodina napada iz kontre, sada su probili po desnoj strani, ali nisu uspeli da loptu pošalju u srce kaznenog prostora, jer je na mestu bio Milan Borjan.
37' Šut Kange
Prvo je Vojvodina krenula u napad, i to iz kontre, kako stalno napadaju u prvom poluvremenu, sjajno je reagovao na svojoj polovini Strahinja Eraković, i povukao akciju svoje ekipe, da bi na kraju šut oprobao Gelor Kanga.
27' Preti i Vojvodina
Kabić se sjajno okrenuo i povukao akciju gostiju, ali ga je sustigao Srđan Mijailović, ofanzivac lala ga je pri padu zakačio po licu, tako da se potom ukazivala pomoć veznjaku crveno-belih.
Gol Bukarija
25' Katai
Sada je Aleksandar Katai stavio na muke Lazara Ceravića. Opasnost po gol Vojvodine vreba sa svih strana, ali na semaforu i dalje stoji 1:0.
21' Bukari
Pravi slalom je napravio Bukari, prošetao se kroz odbrani gostiju, i do svega toga je na kraju napucao u licu golmana Vojvodine, kome se posle toga ukazivala pomoć.
17' Kanga
Posle duge akcije crveno-belih, na kraju je udarac uputio Gelor Kanga, ali je njegov šut otišao preko gola Vojvodine.
11' Ređaju se šanse
Prilika za Stefana Mitrovića koji je probio po levoj strani, potom šutirao na gol, ali je Lazar Carević bio na mestu.
9' GOOOLLLL
Osman Bukari je postigao gol, Crvena zvezda vodi sa 1:0.

Povukao je Katai, prosledio je loptu do Bukarija koji ie zakucao loptu u mrežu Carevića.
5' Nova šansa za domače
Duga lopta Uroša Spajića, lopta je potom došla do Marka Rakonjca koji je bio u teškoj situaciji, ali uspeo da šutira, ali je lopta otišla pored gola.
4' Prva šansa
Kombinovali su Rakonjac i Bukari, a snažan udarac reprezentativca Gane je išao pravo u golmana Carevića.
Počela je utakmica
Prvi sa centra su krenuli fudbaleri Vojvodine.
Milojević
"Nećemo odmarati igrače, do kraja sezone imamo još pet eventualnih utakmica. Mislim da smo toliko dobro radili i trenirali da i bez treninga i odmora, možemo pet utakmica da obavimo i da igramo sa jedanaestoricom. Nikada do sada nismo igrali samo sa 11 igrača, nećemo ni sada, zadovoljni smo mladim igračima, tako da nećemo ni njih previše sputavati", rekao je Milojević na konferenciji za novinare.
Vojvodina zna da igra u Beogradu
U poslednja dva susreta ova dva rivala na stadionu Rajko Mitić nismo videli pobednika.

Na pretposlednjem je bilo 0:0, dok je na poslednjem susretu rezultat na kraju bio 1:1.
Spajić od starta
Poznati sastavi
Crvena zvezda: Borjan – Vigo, Eraković, Spajić, Rodić – Mijailović, Kanga – Bukari, Mitrović, Katai – Rakonjac.

Vojvodina: Carević – Lazarević, Vitas, Traore, Antonijević – Topić, Zukić – Jeličić, Kabić, Milosavljević – Milošević

Stanje na tabeli
Crvena zvezda je prva na tabeli sa 92 boda i već je osvojila novu titulu prvaka Srbije.

Sa druge strane Vojvodina je peta sa 61. bodom.