Dobro došli

U ovom lajb blogu ćemo pratiti sva dešavanja sa utakmice Partizana i Novog Pazara.

Šehović 3, Rikardo 82
  PAR   NPZ
  2 : 0
Gol Rikarda

Srdjan Stevanoviæ/Starsport
90' Nadoknada
Još tri minuta do kraja meča.
82' GOOOLLLL
Rikardo Gomeš povećava prednost Partizana.

Jevremović je prvo sjajno dao loptu u prostor, do koje je stigao Fuseni Dijabate, a krilni napadač Partizana je bio nesebičan i prosledio je loptu do Rikarda kome nije bilo teško da upiše svoj prvi gol na meču.
79' Izmene kod gostiju
Dvostruku izmenu pravi trener Novog Pazara, iz igre su izašli Đuričković i Kiković, a njih su zamenili Radovac i Adešina.
75' Novi karton
Drugi žuti karton za fudbalere Partizana na ovom meču je dobio Danilo Pantić.

Posle toga je Partizan izvršio novu izmenu, na terenu je Kolorado, koji je zamenio Bibarsa Natha.
74' Spor ritam meča
Dosta nepovezana igra na obe strane, igrači obe ekipe deluju kao da su na izmaku snaga

67' Izmena kod gostiju
Prva promena kod Novog Pazara. U igru je ušao bivši fudbaler Partizana, Slobodan Stanojlović koji je zamenio Ergelaša.
66' Ofsajd
U velikoj šansi je bio Gavrić, izašao je sam ispred gola Partizana, ali šutirao pored gola.

I da je postigao pogodak, on ne bi bio priznat jer je pre toga fudbaler Novog Pazara bio u ofsajdu.
64' Izmena
Izlazi jedan od najboljih fudbalera Partizana na ovom meču Kvinsi Menig, koga je zamenio Janko Jevremović.
62' Dobra šansa
Opet je Partizan zapretio posle kornera. Danilo Pantić je izveo i ovaj korner, a lopta je stigla do Zlatana Šehovića koji je dobro zahvatio loptu, ali je izblokirana od strane defanzivca gostiju.

U sledećem napadu je u šansi bio Rikardo, ali je udarac iz teške pozicije napadača Partizana odbranio Slavković.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©
55' Žuti karton
Prvi žuti karton na meču za fudbalere Partizana je dobio Kristijan Belić.
50' Menig
Definitivno je Kvinsi Menig najbolji fudbaler Partizana na ovom meču. Holanđanin je najkonkretniji i najopasniji, sada je lepo primio loptu posle pasa koji je stigao iz zadnje linije, krenuo ka golu i sa nekih malo manje od 16 metara šutirao preko gola.
48' Agresivan Partizan
Prva akcija crno-belih u drugom poluvremenu.

Loptu je na sredini terena oduzeo Filipović, prosledio je loptu ka Pantiću, Danilo je odmah video Meniga na levoj strani, a Holanđanin je posle ulaska u kazneni prostor uputio centaršut, ali je lopta završila u rukama Lazara Slavkovića.
Kraj prvog poluvremena
Partizan posle prvog poluvremena vodi sa 1:0 golom Zlatana Šehovića u trećem minutu igre.
45' Nadoknada
Igraće se još minut u nadoknadi vremena.

40' Prečka
Kvinsi Menig je sa ivice kaznenog prostora uputio sjajan udarac, ali je lopta pogodila prečku, več je bio savladan golman Pazara.
36' Partizan nastavlja da napada
Posle više od 20 minuta crno-beli su stigli do novog kornera, i kornere sa desne strane na ovom meču izvodi Danilo Pantić. Lopta je išla ka Igoru Vujačiću, ali reprezentativac Crne Gore nije dobro zahvatio loptu.
28' Partizan mogao do drugog gola
Opet je u akciji učestvovao Bibars Natho. Sada je Izraelac uposlio Meniga, koji je obišao Slavkovića završio je u mrtvom uglu iz koga je uputio centaršut, koji je bio previsok za Rikarda.
26' Šansa za Natha
Bogdanovski je pogrešio, lopta je stigla do Meniga koji je uposlio Natha, kapiten Partizana na ovom meču je šutirao, ali je njegov udarac nije bio ni blizu gola.

20' Rikardo
Dobra lopta Natha ka Rikardu, kada je primio loptu napadač sa Zelenortskih ostrva otišao je u stranu, potom je loptu vratio u sredinu, ona je stigla do Danila Pantića čiji je udarac bio izblokiran.
18' Pazar u napadu
Treći put za nekoliko minuta je Novi Pazar krenuo u napad, ali su svi napadi gostiju i završavali kada bi stigli do kaznenog prostora domaćih.
Gol Šehovića
16' Menig
Kombinovali su Menig i Netho, ali je Holanđanin dao loš završni pas i propala je dobra akcija crno-belih.
10' Šehović mogao do novog gola
Nova opasnost po gol Novog Pazara posle kornera. Sada je kao u trećem minutu u šansi bio Zlatan Šehović, ali za razliku od trećeg minuta ovoga puta nije bio precizan.
9' Nova šansa
Danilo Pantić je šutirao sa 25 metara, lopta je na putu do gola pogodila nekog od fudbalera gostiju, i to će biti treći korner zaredom za crno-bele.
2' Rikardo
Odmah opasnost po gol Pazara, Rikardo je šutirao, ali je Slavković skrenuo loptu u korner.
3' GOOOOLLLLL
Vodi Partizan posle samo tri minuta igre, gol je postigao Zlatan Šehović.

Pantić je izveo korner sa leve strane, a u kaznenom prostoru je bio najviši i loptu glavom poslao u mrežu gola Novog Pazara.
Minut ćutanja
Pre početka meča održan je minut ćutanja u znak preminulih u masakru u OŠ Vladimir Ribnikar i u Mladenovcu.
Bez publike
I na ovom meču koji se igra u Humskoj stadion će biti prazan, jer je Partizanu produžena kazna zbog nereda navijača crno-belih na meču protiv Čukaričkog.
Igor Duljaj
"Ova utakmica dolazi za njih u nezgodnom trenutku, ovo im je peti trener u ovoj sezoni, pa je teško ukloptiti se u sistem kada se toliko menja trener. Ima par igrača koji su igrali u Partizanu i imaće veliku motivaciju da se pokažu. Mnogo bivših igrača je po nas bilo kobno. Ono što je važno je da moji igrači posle utakmice protiv TSC-a nisu pleteli, čvrsto stoje na zemlji, odlično treniraju", rekao je Duljaj na konferenciji za novinare u Sportskom centru Teleoptik.