4.kolo plej-of: Voždovac – Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde kao gosti pobedili su Voždovac 2:0 (1:0) u 4. kolu plej-ofa Superlige Srbije.

Dobrodošli
Pratićemo duel fudbalera Voždovca i Crvene zvezde.
Pobeda Zvezde
85' Opasan napad Zvezde
Katai nije uspeo da završi akciju na apravi naèin.
75' Voždovac ne odustaje
Brani Vasiljević udarac Burmaza
72' GOOOL
Mijatović! Zvezda vodi 2:0!

Jovan Mijatović ubrzo posle ulaska u igru uspeva da pogodi mrežu.
Sat igre je iza nas
Voždovac je agresivniji u drugom poluvremenu, Zvezda i dalje pokušava da dođe do novog gola, ali rezultat je nepromenjen.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT
58' Prve izmene na meču
Nikola Puača u domaćem timu prvi menja, a ubrzo trostruku izmenu pravi i Milojević.
55' Katić sjajan na golu
Drži golman Voždovca svoj tim u ovom meču odličnim odbrana. U odličnoj šansi je bio Stefan Mitrović, ali je Katić sve rešio uspešno.
54' Preti domaćin!
Nova šansa za Voždovac, ali Vujanović nije završio akciju kako treba,

51' Pešić opet neprecizan
Na centaršut Kange, Pešić je opet skočio, ali je lopta završila u rukama golmana Katića.
48' Gužva isped gola domaćina
Pokušavali su Zvezdini fudbaleri da ugroze protivnika, ali se domaćin odbranio.
47' Šansa za Voždovac
Miloš Pantović bio je blizu da donese izjednačnje Voždovcu, ali je rezultat ostao ne promenjen.
POČINJE DRUGO POLUVREME
Novih 45 minuta igre na "krovu" je pred nama.
POLUVREME
Zvezda konkretnija u prvih 45 minuta. Stvarala je više šansi, ali na odmor odlazi sa prednošću iz šestog minuta.

Gosti su imali devet šuteva ka golu rivala, a domaćin samo jedan.
45' Da li je bio gol?
Nikolić je snažnim udarcem pogodio prečku, lopta se odbila, ali nije prešla gol-liniju.
40' Finiš prvog dela
Zvezda iz kornera pokušava da stvori šanse za novi pogodak, čak devet udaraca iz ugla su imali crveno-beli.
33' Propuštaju gosti šanse
Ivanić šutirao pored gola iz dobre pozicije, ostaje minimalna prednost Zvezde.
32' Velika šansa za Zvezdu
Pešić je bio u prilici da još jednom zatrese mrežu, ali lopta je otišla izvan gola.
30' Pola sata igre
Zvezda opseda gol Voždovca
25' Šansa za Zvezdu!
Mirko Ivanić mogao je da poveća prednost svog tima, ali je lopta otišla pored stative.
23' Domaćin pokušava
Bojažljivo fudbaleri Voždovca pokušavaju da napadnu gol Zvezde, ali i dalje nije bilo prilike kojom bi mogli da ugroze mrežu rivala.

Sa druge strane, ni izbranici Miloša Milojevića nisu nešto naročito pretili golu protivnika posle gola u šestom minutu.

17' Bez velikih uzbuđenja na krovu
Miran period igre, bez ozbiljnijih situacija.
10' Budi se Voždovac
Domaći tim prebacio igru ispred kaznenog prostora Zvezde, ali Zmajevi i dalje nisu stvorili pravu šansu.
6' Vodi Zvezda
Gol Aleksandra Pešića!

Posle kornera koji je izveo Gelor Kanga, Pešić je glavom spakaovao loptu u mrežu domaće ekipe.
3' Zvezda konkretnija
Uvodni minuti meča pripadaju gostujućem timu, Prucev je imao prvi šut na utakmici. Šutirao pravo u golmana Voždovca.
Počeo je meč na krovu
Minut ćutanja
Pre početka meča minutom ćutanja odata je počast žrtvama masovnih ubistava u Beogradu i Mladenovcu.
Sastav Voždovca
Milojević promešao karte
Na klupi su Borjan, Vigo, Eraković, Mijailović, Srnić, V. Nikolić, Mituljikić, Bukari, Katai, Rakonjac.
Startna postava Zvezde
 Pešić 6, Mijatović 72
  VOŽ   CZV
  0 : 2
Nikola Puača, trener Voždovca
Dolazi nam veoma kvalitetan tim, šampion naše zemlje. U pripremi svake utakmice cilj nam je da sama igra bude onakva kakvu želimo, tako je i za ovu. Postoji dosta faktora koji na to utièu, ali važno je da mi ne odstupamo od celokupne ideje i da držimo konstantnost i kvalitet što je duže moguæe.
Miloš Milojević, trener Zvezde
Igraèi su spremni, imamo par momaka kojima ne odgovara zbog prirode njihovih povreda da igraju na veštaèkoj travi. Svi ostali su spremni, imamo 25 igraèa na koje možemo da raèunamo. Sad je na nama da izaberemo pravih 11 koji æe odigrati jednu dobru utakmicu protiv Voždovca i dati doprinos pozitivnom ishodu.