25. kolo: TSC – Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde u 25. kolu Superlige gostuju ekipi TSC.

Dobro došli
Dobro došli u lajv blog gde ćemo pratiti utakmicu 25. kola Superlige Srbije u kojoj će se sastati fudbaleri TSC i Crvene zvezde.

Početak meča je zakazan za 18:30
Kraj utakmice
Nova pobeda Crvene zvezde.
90+3 Kakva šansa za Kataija
Veliki promašaj Kataija, Zvezda je mogla da reši meč
90' Šansa za Pešića
Šansa da Zvezda sve reši. Azarov je odlièno startovao, izbacio Pešiæa u šansu, ali je Veljko Iliæ odbranio.
Gol Ratkova
Gol Pešića
81' Katai
Uzeo je Katai loptu na centru, oslobodio se trojice igrača, ali brani njegov udarac Veljko Ilić.
79' Traže penal domaći
Traže penal domaćini, deluje da je lagano pao Ratkov, nipta od nastrože kazne za TSC.
78' Ponovo se ukazuje pomoć
Mnogo prekida u ovim trenucima.

Pomoć se ukazuje Nemanji Stojiću
70' Goooollll
Ratkov smanjuje prednost Zvezde.

Sjajan pas Luke Ilića, Ratkov je išao na Borjana i zakucao loptu u mrežu. Čeka se VAR potvrda. I stiže potvrda, da je gol regularan.
67' Zvezda u napadu
Povukao je Pešić jednu polukontru Crvene zvezde, od svega samo korner.
64' Nova povreda
Na zemlji je Stefan Mitrović, ponovo je u pitanju rame kao i na večitom derbiju.

Pedja Milosavljevic/Starsport
60' Prekid
Ukazuje se pomoć Milanu Borjanu posle jednog deganžmana.

Deluje da je ušinio vrat iskusni čuvar mreže, ali nastaviće meč.
58' Brani Borjan
Pokušaj Milosavljevića, ali je na mestu Milan Borjan.
54' Izmena
Završio je Kings Kangva meč u Topoli. Menja ga Veljko Nikolić.
53' Karton
Novi žuti karton na utakmici, sada ga je dobio Milosavljević.
46' Goooollll
Ponovo je strelac Pešić.

Vigo se ubacio odigrao do Kangve, koji je provukao loptu do Pešića, koji je šutirao sa 16 metara, ništa tu nije mogao Ilić.
Počelo je drugo poluvreme
Nema promena u pauzi

Gol Pešića
45' Leković spasio gol
Išla je lopta ka praznom golu, ali je stigao štoper.
44' Prodor Radina
Borjan brani udarac Ratkova. Bila je ovo još jedna odlična šansa za domaćina.
39' Novi nalet domaćih
Opet Đakovac pravi problem Crvenoj zvezdi.
35' Dragović u zadnji čas
Dobar skok Stojića posle centaršuta sa desne strane, a gol TSC je sprečio Dragović koji je u poslednjem trenutku izbacio loptu ispred fudbalera domaćih koji je samo čekao da je ubaci u praznu mrežu.
32' Bekovi na zadatku
Dosta problema Zvezdinoj odbrani prave bekovi TSC, Petrović i Cvetković. Već su u nekoliko napada došli u laku situaciju da centriraju.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT
29' Novi karton
Sada je žuti karton dobio Srđan Mijailović.
27' Ilić preko gola
Ređaju se šanse za TSC. Opet je sve krenulo od Đakovca koji je prošao po levoj strani vratio loptu u sredinu, gde se sad našao Ilić, uspeo je bivši fudbaler Zvezde da primi loptu, ali je njegov udarac otišao preko gola.
26' Kakva šansa
Veliki promašaj za fudbalere TSC. Đakovac je probio po levoj strani, ušao je u kazneni prostor, loptu je poslao u sredinu gde se našao Milosavljević koji je sa pet metara promašio prazan gol.
22' Đakovac u šansi
Napada TSC sa velikim brojem igrača, imali su višak, lopta je stigla do Đakovca, ali je fudbaler iz Raške bio u teškoj poziciji iz koje nije uspeo da ozbiljnije ugrozi gol Zvezde.
20' Gooollll
Povela je Crvena zvezda posle prvog pravog napada, strelac je Aleksandar Pešić.

Dobar pas je dobio Pešić koji je pobegao svojim čuvarima i onda spoljnom je na efektan način savladao golmana TSC.
19' Pokušaj TSC
Posle centaršuta Petrovića na desnoj strani je sam bio Cvetković, koji je uhvatio volej, ali je lopta otišla daleko preko gola.

15' Novi karton
Posle duela na sredini terena i starta nad Kangom, fudbaler Crvene zvezde je nogom udario Milana Radina. To nije promaklo sudiji Milanoviću koji je igraču crveno-belih pokazao žuti karton.
13' Šut Kange
Pokušao je Gabonac sa preko 20 metara, ali je lopta otišla pored gola Ilića.
11' Napad TSC
Prodor Ratkova, koji stigao do kaznenog prostora Crvene zvezde, ali je tamo u bloku bio dobar Leković.
8' Žuti karton
Prvi karton na utakmici je dobio Luka Ilić jer je rukom uhvatio za vrat Srđana Mijailovića.

Nastavila se utakmica
Krenula je lopta na stadionu TSC.

Sat je resetovan na četrvti minut.
Sledi zagrevanje
Zbog velikog prekida igrači obe ekipe će morati da odrade dodatno zagrevanje
Nastaviće se utakmica
Igrači su odlučili da se utakmica nastavi.

Ali ukoliko bude novi prekid meč če biti nastavljen sutra.
Moguće odlaganje utakmice
Ukoliko ne bude uslova da se utakmica nastavi, igraće se sutra u dnevnom terminu.
Nove informacije
Upaljen je agregat, stigla je struja na stadion TSC, ali je slabija osvetljenost. Sada ekipa moraju da se izjasne hoće li pod takvim uslovima igrati utakmicu.

Igrači idu u svlačionicu
Glavni sudija meča Miloš Milanović je poslao igrače u svlačionicu, jer je po treći put potpuno nestalo struje na stadionu u Bačkoj Topolu. I dalje je pod znakom pitanja dalji nastavak utakmice.
12' Novi problemi
Opet je u jednom trenutku ceo stadion bio u totalnom mraku, i sada je glavni sudija meča otišao kod predstavnika klubova.
9' Igra se dalje
Posle više od pet minuta prekida zbog nestanka struje utakmica je nastavljena.
Prekinuta utakmica
Trenutno se ne igra u Bačkoj Topoli, jer je nestalo struje, tačnije radi svaki drugi reflektor.
1' Ofsajd
Prvi napad za TSC je mogao da bude opasan po gol Milana Borjana. Pobegao je Petar Ratkov defanzivcima gostiju, ali je njegov šut bio loš, međutim i da je završio u mreži gol ne bi bio priznat jer je napadač TSC bio u ofsajdu.
Počela je utakmica
Prvi sa centra su krenuli fudbaleri TSC.
Žarko Lazetić
"Ulaznice na stadion su rasprodate još pre nekoliko dana i igrači oba tima će imati veliku podršku na utakmici za koju verujem da će biti pravi spektakl. Zvezda je aktuelni, a i novi šampion, imaju veliku bodovnu prednost i ja im čestitam na novoj tituli. Dominantni su godinama unazad i za nas je najveći mogući izazov i čast da se takmičimo sa takvom ekipom. Videćemo u kojoj meri možemo da im pariramo i koliko smo sposobni da nametnemo svoj način igre i da se sa njima nadmećemo 'onako muški'", izjavio je Žarko Lazetić.
Miloš Milojević
"Imaju dobar tim i trenera, sve su posložili, vidi se da su i igrače dovodili na osnovu filozofije igre koju trener forsira. Istrpeli su i prebrodili početak, koji je bio malo teži, a sada naravno dolaze rezultati i lepa igra", rekao je Milojević.