23. kolo Partizan – Radnički (KG) 1:1 (1:0)

Fudbaleri Partizana remizirali su sa Radničkim iz Kragujevca 1:1, u 23. kolu Superlige Srbije.

Mening 12 – Vidosavljević 80
  PAR   RDK
  1 : 1
KRAJ!
Nekoliko stotina gledalaca gledalo je remi Partizana i Radničkog 1:1

89' Partizan ofanzivniji
Centaršut Meninga za Pavlovića, ali ovaj pravi faul u napadu.
Pet minuta nadoknade
Pet minuta do kraja
83' Ulazi Baždar
Mladi napadač menja Traorea
84' Popović spasava Partizan
Sjajna šansa Radničkog, ali Popović sprečava potpuni preokret gostiju.
80' GOOOOOL!
Radnički izjednačio na 1:1!

Čekali su strpljivo Kragujevčani priliku i zasluženo izjednačili u Humskoj.

Vidosavljević je sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao Popovića nakon čega su krenuli povici sa tribina "uprava napolje"
78' Izlazi nevidljivi Rikardo
Ništa nije uradio na ovom meču Rikardo Gomeš, nije dobio nijednu upotrebljivu loptu saigrača, pa ga menja Pavlović.

Teren napuštai Kolorado, a ulazi Fejsa.
77' Posao za golmana Partizana
Dobra akcija Radničkog, rezervista Đurić je snažno šutirao, ali po sredini gola, pa Popović boksuje loptu.
75' Dvostruka izmena u Radničkom
Evandra i Milunovića menjaju Maksimović i Đurić.

74' Šansa za Jovića
Dobar centaršut Živkovića sa desne strane, Jović je uspeo da zahvati loptu, ali ne i da šutira ka golu Radničkog.
72' Čolović se trudi
Vujačić opet dobro reaguje posle centaršuta Čolovića, Kragujevčani nisu uspeli da zaprete posle kornera.
68' Mirno u Humskoj
Igra se između dva kaznena u laganom ritmu.
61' Dvostruka izmena Petrića
Dijabatea i Pantića menjaju Jović i Natho

55' Radnički diktira ritam
Odlično kombiniju Kragujevčani, mnogo su konkretniji od crno-belih, ali ne uspevaju da direktno zaprete Popovićevom golu.
58' Konačno akcija Partizana
Kontranapad crno-belih, opet je opasan po goste bio Menig, ali je zaustavljen ispred kaznenog prostora.
51' Preti Čolović
Centaršu Čolovića u kazneni, ali Vujačić raščišćava
48' Radnički živahniji
Pokušavaju gosti visokom igrom da nametnu svoj ritam u drugom poluvremen.
Počelo je drugo poluvreme
Nema promena u sastavima ekipa
Tabela uživo
POLUVREME
Partizan vodi 1:0 golom Meninga na asistenciju Kolorada iz 12. minutu susreta u praznoj Humskoj

Igra nije bila preterano kvalitetna, ali je bilo interesantnih trenutaka, a gosti su pogodili i stativu.
44' Radnički preti
Opasna akcija Radničkog posle slobodnog udarca, dobili su korner, ali nisu uspeli da direktno zaprete Popoviću.
39' Novi prekid
Opet prekid zbog povrede igrača, Vujačić je ostao na zemlji posle duela sa Evandrom koji se drži za rame.

Brzo se vraćaju i meč se nastavlja.
36' Radnički traži penal
Pao je Evandro posle duela sa golmanom Partizana u kaznenom prostoru, ali glavni arbitar smatra da nije penal, što potvrđuje i VAR soba.

35' Slab fudbal u Humskoj
Pao je ritam igre u Humskoj, posebno posle vodećeg gola Partizana, koji kontroliše igru.
30' Brani Živković
Dobra akcija Kragujevčana, Luka Milunović šutira, ali brani Živković.
26' Dva žuta za dva minuta
Nervozna igra crno-belih uprkos vođstvo, u dva minuta po žuti karton su dobili Živković i Ilić.
Pogledajte vodeći gol Partizana

18' Gol Rikarda, ali iz ofsajda
Postiže Partizan još jedan gol, strelac je bio Rikardo, ali je poništen zbog očiglednog ofsajda.
19' Stativa!
Brz napad Radničkog, Evandro proigrava Čolovića koji izlazi sam ispred golmana Partizana, uspeva da ga savlada, ali pogađa samo stativu.

Sudije su pokazale da je Čolović bio u ofsajdu, snimak to nije potvrdio, tako da bi se situacija proverila u VAR sobi da je bio gol.
12' GOOOOL!
Partizan vodi 1:0

Debitant Andres Kolorado je proigrao Kvinsija Meniga koji donosi prednost crno-belima u 12. minutu susreta
.

Kolumbijac je poslao dubinski pas, Miličić je loše procenio let lopte, a Holanđanin postigao šesti gol u sezoni.
6' Dobar prodor Meninga
Probio je Holanđanin po levoj strani, poslao je loptu u srce kaznenog, ali nije uspeo da "pogodi" Rikarda.
2' Prvi prete gosti
Pokušavaju Kragujevčani da iskoriste situaciju uzdrmanih domaćina, Evandro šutira sa 16 metara, ali Popović brani.
Solidno stanje terena uprkos snegu i kiši
POČELA JE UTAKMICA
Prvi napad ima Partizan i lopta brzo završava u gol-autu.
Prazne tribine
Očekivano, s obzirom na rezultate, vreme i pre svega termin utakmice usred radnog dana, tribin u Humskoj 1 su skoro prazne.

Gordan Petrić pred Radnički
Siguran sam da igraèi nisu u bukvalnom smislu zaboravili evropsku eliminaciju, ali što pre doðe nova utakmica æe potisnuti te negativnost. Pre neki dan sam rekao da ima dosta nervoznih oko nas. Mi smo takav narod. Sve je do sistema, a njega èine ljude.