21. kolo: Partizan – Mladost GAT 0:4 (0:2)

Fudbaleri Mladosti GAT savladali su ekipu Partizana na njegovom stadionu u Humskoj ubedljivim rezultatom 4:0 (2:0).

Dobro došli!
Fudbaleri Partizana dočekuju ekipu Mladosti GAT u Humskoj u okviru 21. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Budite uz B92.net!
84' Partizan će, po svemu sudeći, ostati bez utešnog gola
Nijedna prava šansa pred Aleksom Milojevićem nije stvorena.
Kraj!
Istorijska bruka Partizana u Humskoj.

Mladost GAT ga je doslovno ponizila ove večeri.
78' Urošević iz slobodnog udarca
Neprecizno, ali malo je nedostajalo...
74' Deluje da se Partizan predao
Da izbegne poraz sigurno neće, ali bilo bi krajnje sramotno da Partizan ne postigne makar jedan pogodak ove večeri.
66' Baždar je pokušao sa distance
Kada neće po strani ili iz akcije, pokušao je mladi fudbaler sa 20 i kusur metara.

Ali, pravo u golmana gostiju.
56' GOOOOOOOL!
Šta se ovo dešava u Humskoj?!

Partizan gubi 4:0, a četvrti pogodak za Mladost GAT dao je Nemanja Milić posle centaršuta Mituljikića.
55' Još jedan zicer za Mladost!
Mituljikić se stuštio ka golu, ali je Svetozar Marković u poslednjem trenutku reagovao i klizećim startom sprečio da bude 0:4 u Humskoj.
54' GOOOOOOOL!
Mladost vodi 3:0 u Humskoj!

Raspad sistema Partizana...
52' Penal za Mladost!
Šok za šokom u Humskoj!

Partizan je najpre poklonio gostima korner, a onda i penal koji je skrivio Ljubomir Fejsa.

Najstrožu kaznu izvešće kapiten Novica Maksimović.
50' Velika gužva pred golom Mladosti
Partizan je pokušao na silu da uđe u gol gostiju, ali tako će teško uspeti da se vrati u meč.
Trostruka izmena Partizana između dva poluvremena
U svlačionici su ostali Patrik Andrade, Andrija Pavlović i Danilo Pantić.

Na terenu će u nastavku biti Ljubomir Fejsa, Kvinsi Menig i Fuseni Dijabate.

Poluvreme u Humskoj
Partizan gubi 2:0, iako ima 80% poseda lopte u nogama od 15. do 45. minuta.

Statistika, u ovom slučaju, potpuno može da prevari posmatrača.
42' Najbolja šansa za Partizan
Konačno jedna prava prilika.

Pantić je proigrao Živkovića, a on na drugoj stativi pronašao Slobodana Uroševića, ali je on promašio udarac sa manje od pet metara.

Istina, imao je dvojicu protivničkih igrača oko sebe, ali se piše najbolja dosadašnja prilika za crno-bele.
37' Ako ne može iz igre, može li posle prekida?
Partizan je imao slobodan udarac sa leve strane, ali na Nathovu loptu pred peterac niko nije naišao.
32' Partizan bez ikakve ideje
Ne dolazi ni do iole ozbiljnije prilike.
24' Slobodan udarac za Mladost na 16 i po metara od gola
Romen Gal je šutirao, ali preko prečke.

Bila je ovo veoma izgleda prilika za goste da dođu do ogromnih 0:3.
20' Potpuno nepovezane linije tima Partizana
Prečesta su i pogrešna dodavanja.
16' Partizan ne samo da je primio dva gola
Nego deluje potpuno bezopasno na drugom kraju terena.

Iako, praktično, igra sa trojicom isturenih igrača u napadu.

9' Baždar je pokušao da "podvali" pas ka Pavloviću
Iskusno je želeo da proigra saigrača, ali ne i precizno.