Dobro došli
Zajedno ćemo pratiti meč 19. kola između Partizana i Novog Pazara.

Utakmica počinje u 15 časova i 30 minuta.
Isključen je igrač Srbije!

91' Pantić ponovo propušta priliku
Sjajno je Natho uposlio Pantića, ali je ovaj promašio iz dobre pozicije.
90' Partizan drži stvari pod kontrolom
Crno-beli sve bliže pobedi
85' Urošević ispravlja grešku Markovića
Bila je ovo opasna situacija za crno-bele, ali je Urošević na kraju otklonio opasnost.
80' Natho promašuje
Imao je Izraelac dobru priliku da iz slobodnog udarca donese crno-belima vođstvo od 2:0, ali je bio neprecizan.
78' Fantastičan potez Pantića
Sjajno je Pantić "zalomio" rivala, šutirao sa nekih 16-tak metara, ali je njegov udarac zaustavio Kljajić.
72' GOL JOVIĆA!
Šutirao je Natho, lopta se odbila do Jovića koji je rutinski matirao Kljajića za 1:0!
67' Sjajna prilika za Pantića
Ušao je Pantić umesto Rikarda i odmah se našao u sjajnoj prilici za pogodak.

Ostao je vezista sam na ivici šesnaesterca, šutirao, ali je njegov udarac zaustavio Kljajić.
60' Pavlović odmah u prilici
Iskoristio je dobro Pavlović centaršut, uputio udarac glavom, ali lopta odlazi pored gola.
56' Izmene u "parnom valjku"
Umesto Meniga na terenu je Pavlović, dok je Jovića zamenio Baždar.
50' Urošević neprecizan
Imali su crno-beli slobodan udarac, ali je udarac Uroševića završio preko gola.
49' Menig propušta dobru priliku
Sjajno se bivši igrač Tventea izborio za šut, ali je lopta utišla pored stative.
45' Inicijativa Partizana
Crno-beli stvaraju šanse pred golom rivala, ali se Pazarci uspešno brane.
35' Još jedan sjajan udarac Lončara
Ponovo je Novi Pazar imao priliku, ali je Popović sjajnom intervencijom poslao loptu u korner.
34' Fantastična prilika za Novi Pazar
Lončar je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je jedan igrač Partizana uspeo da izblokira njegov udarac - biće korner.

22' I Menig se obrukao
Novi zicer za Partizan i ništa od gola!

Dijabate je uposlio Meniga, ovaj je šutirao po zemlji iz okreta, ali tako traljavo da je golman Novog Pazara Kljajić uspeo nogom da odbije loptu i spreči pogodak.
21' Veliki promašaj Fejse!
Posle prekida, velika prilika za crno bele.

Lopta se odbila do Ljubomira Fejse koji sa sedam metara iskosa sa leve strane ne uspeva da loptu ubaci u nezaštićenu mrežu! Lopta je otišla preko gola Novog Pazara.

Najbolja šansa do sada.
20' Zakasnio Menig
Lepa akcija Partizana, Dijabate je sjajno ubacio u peterac, za malo kasni Kvinsi Menig!

Bilo je veoma opasno po gol Novog Pazara.
19' Šut Baždara
Semir Baždar je okušao sreću, volej udarac sa 20 metara, pogodio je jednog igrača Novog Pazara, od svega korner za Partizan.
13' Majdevac, za malo
Prva pretnja gostiju, šutirao je Majdevac iz dobre situacije, ali pogodio je spoljni deo mreže.
11' Pokušaj Rikarda
Mirisalo je na nešto ozbiljnije, Rikardo je zahvatio loptu glavom posle centaršuta Natha, ali lopta je završila u rukama golmana gostiju.

Rikardo je u tom skoku dobio nezgodan udarac u glavu, srećom, posle ukazane pomoći izgleda da je sve u redu.
10' Partizan pojačava
Utisak je da Partizan polako kreće u ofanzivu.

Odbrana Novog Pazara za sada sve zaustavlja u visini kaznenog prostora.
5' Prodor Meniga
Prva ozbiljnija akcija crno-belih, pokušao je Kvinsi Menig prodorom po levoj strani, ali je izblokiran, od svega samo korner.
3' Miran početak
Ništa bitnije se još nije dogodilo, gledamo početno ispitivanje snaga.
Meč je počeo!
Susret u Humskoj je počeo!
Sve je spremno
Igrači su na terenu, meč počinje uskoro!
Sastavi
Partizan:: Popović – Lutovac, Marković, Vujačić, Urošević – Fejsa, Natho – Dijabate, Baždar, Menig – Rikardo

Novi Pazar: Kljajić – Pešukić, Rubežić, Joksimović, Jović – Momčilović, Lončar – Mijić, Nikčević, Gavrić – Majdevac

Ponjević 48 (OG), Simić 55 - Vidović 78
Mozzartbet Superliga Srbije, 19. kolo: Nedelja: 13.30 Radnik – Crvena zvezda 15.30 Partizan – Napredak 17.30 Èukarièki – Mladost GAT 19.30 Voždovac – Spartak Petak: Javor – Napredak 2:1 (0:1) Kembel 79, Tanko 86 – Sariæ 25 Subota: Mladost L. – Kolubara 2:0 (1:0) Radivojeviæ 31, Bojoviæ 62 TSC – Radnièki Niš 2:0 (1:0) Ðakovac 1, Cvetkoviæ 67 Vojvodina – Radnièki 1923 2:1 (0:0) Ponjeviæ 48 (OG), Simiæ 55 - Vidoviæ 78
Trenutno stanje na tabeli
Gordan Petrić, trener Partizana
"Ima još mnogo da se igra i u prvenstvu i u Evropi, mi se svakako nismo odrekli titule. Svakoj utakmici æemo pristupati kao da je u pitanju Kup. Novi Pazar je ekipa koja sutra dolazi rastereæena da igra protiv nas jer su skupili dovoljno bodova koji im to dozvoljavaju. Iskusna su ekipa i imaju trenera koji igra ofanzivan fudbal. Oèekujem drugaèiju utakmicu u odnosu na Spartak. Da æe igraèi biti svežiji."