15. kolo: Partizan – Čukarički 3:2 (1:1)

Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički rezultatom 3:2 (1:1) u derbiju i poslednjoj utakmici 15. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Dobro došli!
Fudbaleri Partizana dočekuju Čukarički od 18.30 u poslednjoj utakmici 15. kola Mozzartbet Superlige Srbije.
Kraj!
Veoma važna pobeda Partizana nad Čukaričkim, kako bi zadržao korak za najvećim rivalom.
Igraće se još četiri minuta nadoknade u Humskoj.
64' Rikardo pogađa prečku!
85' GOOOOOOL!
Urošević spasava Partizan!

"Na foru" su domaći izveli prekid, Natho je proigrao kapitena Uroševića i on je zatresao mrežu za 3:2.
79' Kakva je sada šansa bila za Čukarički!
Samjuel Ovusu je pobegao odbrani Partizana, ali ga je u poslednjem momentu stigao Kristijan Belić.
81' Ponovo Partizan napada
Partizan će morati da pokuša da stigne do nove prednosti, kiks mu nikako ne bi trebao u ovom trenutku sezone.
75' GOOOOOOOL!
Čukarički ponovo uspeva da šokira Partizan.

Ovog puta Uroš Drezgić je strelac.

Posle centaršuta Marka Docića iz slobodnog udarca, Drezgić je zakucao loptu od stative u mrežu.
67' Lucidan pokušaj Kvinsija Meniga
Međutim, nije uspeo da pogodi okvir gola.
65' Ne deluje da će se Partizan povući
Igra se dosta otvoreno u ovim momentima, a Čukarički se trudi da kontroliše loptu.

54' Ozbiljna šansa za Rikarda Gomeša
Najbolji strelac Partizana dobio je loptu i sa poluiskosa sa desne strane šutirao loše i preko gola.
U igru će Rikardo Gomeš i Bibars Natho
Pojačaće Gordan Petrić ritam u nastavku.
52' Sada i Čukarički viđamo češće na polovini rivala
Moraće "brđani" da krenu mnogo ofanznvije, ako žele povratak u ovaj meč.
47' GOOOOOOOL!
Posle samo dva minuta igre u nastavku, Partizan je preokrenuo rezultat.

Andrija Pavlović je glavom pogodio posle veoma lepog centaršuta Marka Živkovića sa desne strane.
Kraj prvog poluvremena!
Vrlo buran finiš prvog dela u Humskoj.

Čukarički je dobio penal posle VAR asistencije, koji je u gol pretvorio Marko Docić.

Samo četiri minuta kasnije Partizan je izjednačio tako što je Kristijan Belić posle kornera savladao svog prezimenjaka na golu "brđana".
45' Umalo da Partizan potpuno preokrene već u prvom delu!
Pavlović je šutirao glavom sa nekih 6,7 metara, ali je golman gostiju Belić na jedvite jade izvukao tu loptu iz mreže.

42' GOOOOOOL!
Izjednačenje, i to ekspresno od strane Partizana.

Strelac je bivši igrač Čukaričkog Kristijan Belić, pravo niotkuda.

Lopta je prošla kroz noge jednom igraču Čukaričkog i Belić je savladao Belića.
37' Biće penal za Čukarički!
Badamosi je šutirao, a lopta u ruku pogodila Svetozara Markovića.

VAR je signalizirao sudiji Stefanoviću i on je pogledao snimak, a potom pokazao na "belu tačku".
38' GOOOOOOL!
Čukarički vodi golom Marka Docića iz penala!
33' Patrik Andrade se žali na povredu
Na njegovom licu može se videti da je u bolovima.
30' Prošlo je tačno pola sata igre
Veoma loš šut je uputio Andrija Pavlović, iako je bio u solidnoj poziciji, na ivici kaznenog prostora.

Partizan ima inicijativu, ali nedostaje završni pas, koji bi verovatno bio "u nogama" Bibarsa Natha, da je na terenu.

Možda će u nastavku dobiti priliku sa klupe, baš iz tog razloga.
22' Nova poluprilika za crno-bele
Dijabate je šutirao sa desne strane, ali ponovo nema gola.

15' Partizan traži put do gola Čukaričkog
Igra se uglavnom na polovini gostiju.
10' Menig je pokušao sa distance
Ali, veoma veoma loše.
5' Partizan ima blagu inicijativu od starta meča
Još uvek nema prave šanse, ali smo već videli par centaršuteva pred golom "brđana".