12. kolo: Radnik – Partizan 0:2 (0:1)

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik u Surdulici rezultatom 2:0 (1:0) u utakmici 12. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Dobro došli!
Fudbaleri Radnika iz Surdulice i Partizana zatvoriće nedeljni program u 12. kolu Mozzartbet Superlige Srbije.
Kraj utakmice!
Partizan je rutinski prošao kroz Surdulicu i ostavio je Radnik zakucanog za poslednje mesto na tabeli.
90+2' Poništen gol Partizana
Baždar je zatresao mrežu, ali Lutovac je bio u ofsajdu, a VAR je to potvrdio.
89' Evo sada šanse za Radnik
Međutim, Stevanović nije bio precizan i odlazi, verovatno, poslednja šansa za domaćina da učini završnicu neizvesnom.
85' Čini se da je sve gotovo u Surdulici
Radnik ne deluje da ima snage za veliki povratak u samom finišu.
80' Radnik sada ima veći posed
Traži eventualni gol i neizvesnu završnicu, ali nema prave šanse pred golom Popovića.
74' Vrlo malo smo videli od drugog gola Partizana
I jedni i drugi kao da čekaju kraj susreta, iako do kraja ima još dosta da se igra.
65' Ponovo se ništa ne dešava u Surdulici
Da li su se domaći predali i meč je rešen mnogo pre kraja?
55' GOOOOOOOL!
Menig je "probušio" golmana Ranđelovića.

Partizan ima 2:0 i ide ka novoj pobedi.
50' Bez prave šanse u nastavku
Crno-beli kontrolišu igru, a uglavnom je lopta na sredini terena ili van granica igrališta.
Nastavljena je utakmica u Surdulici
Nije bilo promena u sastavima oba rivala.
Kraj prvog poluvremena
Partizan na odmor ide sa prednošću.
45+1' Neverovatno kako se lopta nije našla u mreži
Urošević je uputio čudan lob udarac, lopta je odskočila i odsela preko gola u odbitku.
45' Uh, kakav udarac i prečka!
Dijabate je opalio po lopti, ali je okvir gola spasao Ranđelovića i Radnik.
40' Slab ritam meča u ovim momentima
Bez puno dešavanja pred golovima Ranđelovića i Popovića.
27' Radnik se oslobodio pritiska
Vezali su nekoliko dobrih pokušaja ka golu Partizana i kornera, te se igra više na polovini Beograđana.
32' Stevanović preti iz slobodnog udarca
Spreman je bio Aleksandar Popović i novi biće korner za Radnik.
21' Baš se iznervirao sudija Lazar Lukić
Pogodila ga je lopta posle izbijene lopte odbrane Partizana, te je morao da prekine napad Radnika i lopta je dodeljena gostima.

Glasno i sočno je opsovao sam sebe nekoliko puta sudija Lukić.
22' Šansa za Natha
Tačnije, udarac posle povratne lopte Dijabatea sa oko 20 metara, ali je golman ovog puta bio spreman.
18' Partizan kontroliše meč
I posed lopte, jer se većinski igra na polovini domaćina.
5' Miran početak u Surdulici
Teren nije u najboljem stanju.
9' VAR odlučuje o penalu za Partizan
Biće najstrože kazne, Sadik Abubakar je krivac.

Čak dvojica igrača Partizana našla su se na zemlji.