11. kolo: Partizan – Mladost 6:0 (2:0)

Fudbaleri Partizana deklasirali su Mladost rezultatom 6:0, u okviru 11. kola Mozzart Bet Superlige.

Dobro došli!
Zajedno ćemo ispratiti meč između Partizana i Mladosti u 11. kolu Superlige.

Meč počinje u 19.30.
KRAJ
Partizan je deklasirao Mladost rezultatom 6:0.
88' Zamalo "sedmica"
Urošević je šutirao posle povratne Lutovca, ali je lopta zakačila jednog defanzivca gostiju i završila u korneru.
81' Gooool
Još jedan rezervista se upisao u strelce, Lutovac, 6:0.

Andrade ga je pronašao, a ovaj "bocnuo" Samčovića.
78' Gooooool
Samed Baždar, momak rođen 2005. godine, postigao je prvi gol u dresu Partizana, 5:0.

Asistent je bio Lutovac.

FK Partizan
Nove promene
Nova dvostruka promena kod Partizana.

Malopre su ušli Jović i Lutovac, a sada na teren izlaze Baždar i Mihajlo Ilić, perspektivni 19-godišnji štoper.
73' Jović neodlučan
Probio je po levoj strani, bio blizu gola, ali je zakomplikovao situaciju sebi i to je samo korner.
70' Velika šansa!
Rezervista Lutovac je istrčao pred golmana gostiju, šutirao levom nogom, ali promene rezultata nije bilo.

Odbrana Mladosti je na velikim mukama u ovim trenucima.
64' Gooool
Dijabate je prošao kroz sredinu, ostavio loptu Rikardu, koji je sačekao i pogodio školski dalji ugao, 4:0.
59' Gooool!
Živković je izveo korner jako dobro, a sa prve stative u dalji ugao, glavom, loptu je poslao Igor Vujačić, 3:0.

FK Partizan
57' Nedovoljno dobro
Mirić je posle kornera probao da ugrozi gol Popovića, ali bezuspešno.
55' Zicer
Rikardo je imao stopostotnu šansu, ali je u situaciji 1 na 1, Samčović odbranio taj pokušaj.
54' Stativa!
Terzić je možda bio i u ofsajdu.

U svakom slučaju, Terzić je "zalomio" čuvara, ali se Samčović bacio u šut i tako loptu umesto u mrežu, poslao na stativu.
51' Živković oštro
Desni bek Partizana je snažno izveo slobodni udarac, ali je Samčović "izboksovao" loptu.

FK Partizan
49' Gađao Andrade
Mešavina uzdaha i aplauza.

Zagradio se Rikardo, odložio Andradeu, koji je sa ivice šesnaesterca šutirao pored stative.
Počelo drugo poluvreme
Nakon 20 sekundi, Belić je šutirao sasvim solidno, malo iznad prečke.
POLUVREME
Partizan posle prvih 45 minuta vodi protiv Mladosti rezultatom 2:0.
45+1 Goool!
Partizan je duplirao vođstvo, 2:0.

Strelac je ponovo Rikardo.

Terzić je šutirao, ali je na kraju ispao kao centaršut.

Odlično se snašao Rikardo i glavom sproveo loptu u mrežu.

Miroslav Todoroviæ/Partizan
Filipović ne može
Taman što se povredio posle povrede, usledila je nova.

Umesto na njega, na terenu je Marko Živković.
40' Gooool!
Rikardo je zakucao loptu iz penala, 1:0.
39' Penal za Partizan!
Posle kornera, rukom je igrao fudbaler Mladosti.

Radaković je pokazao na belu tačku.

34' Mirno u Humskoj
Nakon dobrih desetak minuta Partizana, u narednom periodu Mladost je "umirila" Partizan.

Nema golova za sada.
24' Prva prilika za Mladost
Posle centaršuta iz slobodnog udarca, trojica igrača Partizana su pala u svom šesnaestercu, a Ješić je iz relativno izgledne pozicije, šutirao nekontrolisano preko prečke.
23' Prvi karton
Zaradio ga je Aleksandar Filipović, bek Partizana, zbog starta nad Mirićem.
18' Samčović se hvata
Terzić je dodao Andradeu, koji je šutirao, da bi se lopta od nekoliko nogu odbila u ruke golmanu Mladosti.
Svaka čast
10' Nova akcija
Rikardo je kao pravi "sidraš" primio loptu u visini penala, šutirao iz okreta, ali je bio izblokiran.

Korner.
8' Otvoreno se igra
Pozdravljaju navijači crno-belih aplauzom svoje ljubimce.

Belić je centrirao posle kombinovanja po levoj strani, ali je Filipović bio zamalo kratak pri pokušaju glavom.
6' Velika šansa za Partizan
Diabate je izašao pred golmana Samčovića, ali je sa leve strane iskosa šutirao pravo u njega.

U nastavku, šut je oprobao i Urošević, ali su defanzivci ublažili taj udarac.