Partizan je pobedio Voždovac rezultatom 3:0 u okviru 36. kola Superlige Srbije.

VOŽ   PAR
  0 : 3
90' Kraj!
Sudija Stojanoviæ nije produžio meè, Partizan je trijumfovao sa 3:0.
89' Mladi igrači Partizana imaju šanse
Mladi fudbaleri crno-belih koji su ušli sa klupe imali su neke dobre prilike na ovom meèu.
86' Umor stiže igrače
Igraèi sve èešæe prave pauze kako se kraj bliži.
83' Partizan želi četvrti gol
Mladi Milovanoviæ je imao dobru priliku, ali je golman Kruniæ spasio svoj fol. Ostaje 3:0.
Gol Vujačića za 3:0
77' Stativa!
Filip Holender je sjajno šutirao i već savladao golmana Krunića, ali lopta je pogodila stativu.

72' Ponovo poništen gol
Rikardo je ponovo zatresao mrežu Voždovca.

Ipak, bio je ofsajd tako da ništa od het-trika za Rikarda, koji je ubrzo i izašao iz igre.
66' 3:0 za Partizan
Jojić je iz kornera centrirao, a Vujačić je glavom loptu poslao u mrežu Voždovca.
62' Dvostruka izmena u Partizanu
Nemanja Jović i Marko Jevtović su ušli, a igru su napustili Nikola Terzić i Kvinsi Menig.
60' Konačno prilika za Partizan
Nikola Terzić je uputio šut ka golu Voždovca, ali je bio neprecizan.

Lopta je išla preko gola.

56' Partizan bez šanse u drugom poluvremenu
Crno-beli i dalje nisu stvorili ozbiljniju priliku od početka drugog poluvremena.

Fudbaleri Voždovca preuzeli su inicijativu i igra se preselila na polovinu kluba iz Humske.
Rikardo ispisao istoriju
52' Žuti karton za Milojevića
Nemanja Milojević poovukao je Zdjelara i sprečio kontru Partizana, ali je zaradio javnu opomenu.

Sudija Stojanović pokazao mu je žuti karton.
50' Voždovac napada
Fudbaleri Voždovca nešto konkretnije su ušli u drugo poluvreme.

Nemanja Milojević je imao i odličnu priliku, ali je Nemanja Stevanović bio spreman i odbranio udarac igrača Voždovca.
46' Počelo drugo poluvreme
Sudija Stojanović dao je znak za početak drugog poluvremena.
Lasickas stranac sa najviše utakmica u dresu Voždovca

Neodbranjivo!

Gol Rikarda za istoriju
Poluvreme!
Kraj prvog poluvremena.

Fudbaleri Partizana idu sa prednošću od dva gola na odmor.
45+1' Stativa!
Marko Mijailović iz Voždovca je pokušao da centrira, ali je lopta pogodila stativu gola koji brani Stevanović.
Tri minuta nadoknade
Pomoćni sudija pokazao je da će do kraja poluvremena biti odigrana još tri minuta nadoknade.
39' Ponovo penal i ponovo gol Rikarda!
Rikardo je iskoristio penal, koji je sudija Stojanović dosudio nakon igre rukom u kaznenom prostoru.

Rikardo je neodbranjivim udarcem povisio prednost.
37' Voždovac zamalo do izjednačenja
Sjajnu priliku imao je Lasickas, ali je STevanović sačuvao svoju mrežu.

Nakon primljenog gola Voždovac je malo konkretniji.
35' 'Sjajan šut Meniga
Menig je ponovo zapretio golu Voždovca, ali je šutirao proed gola.
31' Nova velika šansa za Partizan, promašaj rikarda
Sjajni Rikardo mogao je da udvostruči prednost Partizana.

Ipak, šutirao je pored gola, tako da promene rezultata nema.
29' 1:0 za Partizan
Rikardo je precizan sa bele tačke.

Ovo je njegov 36. gol u Partizanu ove sezone.
28' Penal za Partizan
Rikardo je pao u kaznenom prostoru i sudija Stojanović je pokazao na belu tačku.
27' "Viktorije" pred golom Voždovca
Fudbaleri partizana ponovo prete domaćoj ekipi.

Gotovo svi igrači naleze se na polovini Voždovca.
22' Holender menja Natha
Filip Holender zamenio je Bibrasa Natha u 22. minutu utakmice.
20' Povreda Natha
Izraelski fudbaler se povredio i neće moći da nastavi meč. Pao je na travu i zatražio izmenu.
18' Voždovac zapretio golu Partizana
I dalje nema promene rezultata.
12' Voždovac primirio nalet Partizana
Nakon što su crno-beli u par navrata ozbiljno pripretili, nije došlo do promene rezultata.
8' Partizan opseda gol Voždovca
Igrači Partizani od starta su posatvili svoj ritam na ovom meču i ozbiljno prete Voždovcu.
6' Velika šansa za Partizan
Riakrdo je ponovo bio u prilici da postigne gol, ali je golma domaćih Krunić sjajno reagovao.
1' Rikardo postigao gol, ali ga VAR poništio
Napadač Partizana bio je u ofsajdu.
Utakmica je počela
Konačno je počeo meč ovih dveju ekipa
Poznati sastavi ekipa
VOŽDOVAC (4-1-4-1): Krunić – Mijailović, Damjanović, Ivezić, Hajdin – Purtić – Lasickas, Milojević, Đurišić, Pantović – Ćirković.

PARTIZAN (4-2-3-1): Stevanović – Lutovac, Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jojić – Terzić, Natho, Menig – Rikardo.
Aleksandar Stanojević:
"Imaju prepoznatljiv stil, pokazali su to više puta, oni imaju svoj način koji uvek funkcioniše i nama je do sada odgovarao, jer imamo više prostora za igru. Svaki meč je poseban, oni se bore za Evropu, pobeda im je neophodna i mislim da neće biti kalkulacije, više rizika će biti obostrano, jer i nama je pobeda takođe potrebna."
Sve je spremno za početak utakmice
Nakon što su pripadnici MUP-a Srbije utvrdili su da je dojava o postavljenoj bombi bila lažna, odlučeno je da se meč odigra.
Toliko za sada
Javljamo se ponovo oko 19 časova.
Poslednja informacija!
Utakmica će biti odigrana danas u 20.30!

Trebalo je da počne u 16.30, ali je zbog prijave bombe pomerena za veče.
Poslednja informacija
I dalje je neizvesno da li će se igrati. PR tim crno-belih saopštio je da su fudbaleri i dalje u Teleoptiku i da čekaju informaciju policije.
Oglasili se iz Partizana
"Kad je reč o dojavi da je na TC Stadion postavljena bomba, Partizan je u kontaktu sa FK Voždovac i nakon pregleda MUP-a Srbije i potvrde da se utakmica može odigrati nastavićemo sa utvrđenim aktivnostima za danas", rekli su iz Partizana.
Iz Partizana se oglasili saopštenjem
Nekoliko sati pre utakmice iz Humske je stiglo saopštenje povodom utakmice u Kruševcu između Napretka i Crvena zvezde.

Opširnije pročitajte – Saopštenje FK Partizan: Na sceni su neka posebna pravila.
Biti ili ne biti za Partizan
Standings provided by SofaScore LiveScore
Da li će se igrati?
Još nije sigurno da li će utakmica biti odigrana, zbog dojave o bombi u tržnom centru na čijem krovu se nalazi stadion.

"Kad je reč o dojavi da je na TC Stadion postavljena bomba, Partizan je u kontaktu sa FK Voždovac i nakon pregleda MUP-a Srbije i potvrde da se utakmica može odigrati nastavićemo sa utvrđenim aktivnostima za danas", saopštili su iz kluba.