34. kolo Vojvodina – Crvena zvezda 0:3

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu na gostovanju (0:3) u okviru 34. kola Superlige.

Dobrodošli
Zajedno ćemo pratiti meč između Vojvodine i Crvene zvezde u okviru 34. kola Superlige.

Početak je zakazan za 17 časova.
Kraj meča – 0:3
90‘ Dva minuta nadoknade
Svi čekaju poslednji zvižduk.
79‘ Nova promena kod domaćina
Na terenu je Aleksandar Busnić umesto Dejana Zukića.
73‘ Promene na obe strane
Umesto Matića i Topića u igri su Vukčević i Miletić za Vojvodinu. Menja i Stanković, te je šansu ukazao Krstičiću, Pičiniju, Pankovu i Motiki, umesto Gajića, Kange, Bena i Sanoga.
71‘ Katai ponovo strelac – 3:0
Četiri utakmice protiv Vojvodine u crveno-belom dresu nije dao gol, a sada dva.

Precizan je bio iz slobodnog udarca, ali gol ide i na dušu Emila Rockova.

68‘ Prva izmena kod Vojvodine
Na terenu je dete kluba Mihajlo Nešković umesto Vidakovića.
63‘ Vojvodina bolja u nastavku
Napadaju igrači Dragana Radojičića i stvaraju kakve-takve prilike. Poslednju u nizu su imali nakon prekida, ali je usledio loš centaršut iz izgledne prilie. Svakako da "lale" bolje izgledaju nego u prvih 45 minuta, ali Zvezda i dalje kontroliše ovaj meč i ima veliku prednost.
57‘ Katai blizu novog gola
Dve dobre prilike u kratkom vremenskom razmaku za Zvezdinu "desetku". Međutim, Rackov na nivou zadatka među stativama gola Vojvodine.

50‘ Pokušava Vojvodina
Šutirao je Dejan Zukić tik izvan šesnaesterca, a Borjan je morao da interveniše i sačuva svoj gol.
48‘ Menja Stanković
U igri je Ohi umesto Pavkova koji već ima žuti karton, a već po početku nastavka je napravio faul.
46‘ Počelo je drugo poluvreme
Početni udarac za "lale".
Poluvreme – 0:2
Bez nadonkade nakon prvih 45 minuta. Činilo se i da igrači obe ekipe žele što pre na pauzu.
43‘ Bez dešavanja na terenu
Zvezda ima dovoljnu prednost da poluvreme, pa i meč privede kraju. Sa druge strane Vojvodina deluje kao da nije u stanju da stvori šansu konkretniju od bezopasnog šuta iz igre.

U međuvremenu je Pavkov postao prvi igrač Zvezde koji je dobio javnu opomenu.
33‘ Gol!
Zvezda je duplirala prednost. Katai se našao sam ispred Rockova i rutinski realizovao jedan na jedan situaciju.

To je njegov prvi gol protiv bivšeg tima u dresu Zvezde.

19‘ Zvezda bolji protivnik
Već nekoliko prekida iz povoljnih pozicija za centaršut su imali izabranici Dejana Stankovića. Uglavnom se igra na polovini "lala", a domaća ekipa ima problem da iznese loptu i u nizu odigra nekoliko uspešnih pasova.

U međuvremenu je Lazarević dobio prvi žuti karton zbog starta nad Rodićem.
11‘ Dobro funkcioniše bekovska linija Zvezde
Uroš Kabić je udarcem prekinuo dominaciju Zvezde na početku, ali je njegov šut bio lak plen za Borjana.

U nastavku akcije je po levom boku probio Milan Rodić i centaršutom pronašao kolegu sa suprotne strane. Gajić je uspeo da šutira, ali brani golman Vojvodine Emil Rockov.
3‘ Gol!
Zvezda vodi iz prvog pravog napada. Strelac je Seku Sanogo.

Korner je izveo Aleksandar Katai, a u šesnaestercu je lopta stigla do Milana Pavkova koji ju je udario glavom. Na putu ka golu je pogodila vezistu iz Obale Slonovače koji ju je smestio u gol za rano vođstvo crveno-belih.
Sanogo 3, Katai 33, 71
  VOJ   CZV
  0 : 3
1‘ Krećemo
Početni udarac sa centra izveo je fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai.
Dejan Stanković, trener Crvene zvezde:
"Zvezda je motiv za svakog, svi hoæe da nas pobede. Pred gostovanje TSC-u, moj prijatelj Lazetiæ je izjavio da hoæe da pobedi Crvenu zvezdu i napravi nešto veliko i meni se to sviða. Videli ste i Èukarièki, došli su sa velikim motivom. Tako da, ne vidim da æe nam biti lako u Novom Sadu, jer smo tim koji svako želi da pobedi."