26. kolo: Crvena zvezda – Novi Pazar 5:0 (4:0)

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su pobedili Novi Pazar 5:0 (4:0) u utakmici 26. runde Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli
Zajedno ćemo pratiti meč između Crvene zvezde i Novog Pazara u okviru 26. kola Superlige Srbije.

Meč počinje u 16 časova i 15 minuta.
Kraj utakmice!
Laka pobeda Crvene zvezde nad Novim Pazarom – 5:0.

srdjan stevanovic/starsport
77' Vatromet na "Marakani"
Simbolično u 77. minutu, brojem rođendana Zvezde, navijači su sa severa napravili dekor u svom stilu.
15 minuta do kraja
Zvezda odrađuje posao, sve je odavno poznato.
Maestralni Katai

62' Pavkov pored gola
Skočio je Pavkov na centaršut Rodića, a Zvezdin gorostas glavom poslao loptu pored gola.
60' Stanković i Pankov na terenu
Mladi vezista menja najboljeg igrača meča Kataija, a Pankov slavljenika Dragovića.
57' Het-trik Kataija!
Nova majstorija Zvezdinog virtouza.

Izašao je pred Vujanca i "bocnuo" ga za kompletirani het-trik.

5:0 za Zvezdu.
55' Vujanac sprečio treći gol Kataija
Šta je sve uredio Katai?

"Promešao" je trojicu igrača u solo prodoru, ali mu je golman Pazara odbranio lukav udarac.

49' Motika promašio prvenac
Odlično je krenuo akciju sa Kataijem i izašao pred gol Pazara, ali je šutirao pored gola.

Zicer je imao...
48' Katai umalo do "het-trika"
Zalamao je čuvare, pokazao s kakvom tehnikom raspolaže, ali je pogodio samo spoljni deo mreže.
Nastavljena je utakmica
Dvostruka izmena u Zvezdi
Na teren će Milan Pavkov i Nemanja Motika, od starta drugog dela.

U svlačionici su ostali Ohi i Ivanić, da odmore pred Rendžers.
Drugi pogodak Kataija

Kraj prvog poluvremena
Sudija Pavle Tomić nije produžio ni za jedan minut, a nije bilo ni potrebe.

Zvezda ide na odmor sa ogromnih 4:0.
43' Ohi promašio veliku priliku
Odlično se izborio među dvojicom, prošao ih, ali je iz peterca prebacio gol.

Ostaje 4:0...
Ivanićev lob
40' Pokušaj Kataija
Šutirao je sa ivice kaznenog prostora, ali pored gola...
Prvi gol Kataija
"Delije" čestitale rođendan Dragoviću
Parolom "Kakav deda, takav unuk", aludirajući na ulogu njegovog dede Zlativoja u misiji da obuče crveno-beli dres.

33' Prvi napad Novog Pazara danas
Mujezinović se iznenada našao pred golom, ali ga je Dragović osujetio.
21' Zvezda ne staje – 4:0
Ponovo je pogodio Katai, drugi put na meču.

Ivanić mu je "vratio" asistenciju i Zvezda već posle 21. minuta ima četiri gola prednosti.

Raspucani crveno-beli.
16' 3:0!
Drugi gol Zvezde za samo dva minuta.

Katai je prelepo uposlio Ivanića i "spojio" ga sa golom, a ovaj lobovao čuvara mreže gostiju.

3:0 u 16. minutu.
15' 2:0 – Katai!
Majstorija Kataija, 21. gol ove sezone.

Dobio je pravovremen pas od Bena, predriblao Vujanca i duplirao prednost Zvezde.

Novi Pazar u nokdaunu.
14' Ivanić – blizu
Ohi je dobio loptu na sedam metara od gola, pobegla mu je u prijemu i tačno na volej Ivanića.

Šutirao je pre gola.
8' Zvezda vodi!
Strelac je Ohi Omoidžuanfo, koji nastavlja golgetersku seriju.

Veliki deo posla uradio je Gajić, dodao loptu Benu u kaznenom prostoru, koji se odlično snašao i poslao asistenciju Ohiju u peterac.

Norvežanin ne greši – 1:0!
2' Prvi pokušaj Zvezde
Krstičić je naleteo na jedan odbitak posle kornera i poslao loptu preko gola.