21. kolo: Partizan - Kolubara 1:0 (0:0)

Fudbaleri Partizana pobedili su u 21. kolu Superlige ekipu Kolubare sa 1:0 (0:0).

Dobrodošli!
Pratićemo poslednji meč u Humskoj ove jeseni, ekipa Partizana dočekuje tim Kolubare iz Lazarevca.
90+4 Kraj meča
Meč je završen, Partizan je pobedio sa 1:0 (0:0).

Presudio je gol Kvinsija Meniga u 67. minutu.
90+1' Nema penala
Tražili su igrači Partizana penal, VAR je gledao situaciju, ali ništa od svega.

Minaković je pokazao da se igra nastavi.
Četiri minuta nadoknade
Određeno je da se odigra još četiri minuta...
90' Partizan čuva prednost
Lopta je u nogama domaćih igrača koji drže prednost od 1:0.

Kolubara deluje nemoćno da bilo šta učini...Daleko su od kaznenog prostora Partizana.
Gol Meniga
84' Miljković, lepa prilika
Moglo je sada da bude i 2:0.

Lopta je na desnoj strani došla do Miljkovića, šutirao je sa nekih 12 metara, ali pored stative gola Kolubare.
82' Mirniji tok meča
Sve se nekako smirilo posle onog gola Partizana.

Pokušao je Đurđević da odgovori sa ofanzivnim izmenama, ali da li je kasno?
76' Trostruka izmena u Kolubari
Trener Dejan Đurđević menja tri igrača.

Izašli su Lončar, Pecelj i Đokić, a ušli Petronijević, Velikić i Đenić.

73' Menig završio posao
Umesto strelca Kvinsija Meniga u igri je u timu Partizana Bojan Ostojić.
69' Izmena u Kolubari
Umesto Dejana Tumbasa, u igri je u tomu Kolubare Nikola Vasiljević.
Sve je čisto, VAR je potvrdio
VAR proverava situaciju.... Sve je u redu, Partizan vodi.
Precizan udarac
Posle kornera sa desne strane, lopta se odbila ka ivici kaznenog prostora Kolubare, natrčao je Menig i volej udarcem poslao loptu u mrežu...
67' Gooooool!
Partizan je poveo, strelac Kvinsi Menig!

Njegov šesti gol ove sezone.
64' Tri izmene
U timu Kolubare Nemanja Andrić je ušao umesto Bogdana Mladenovića.

Još dve izmene u Partizanu, umesto Miloša Jojića ušao je Nemanja Jović, dok je Filip Holender zamenio Marka Milovanovića.
59' Velika prilika
Odlično su igrači Partizana iskombinovali, stvorili dobru priliku, ali je završni udarac Pantića bio mlak i Stanivuković je uspeo da odbrani.

Povredio se Tumbas, ali nastaviće sa igrom.

53' Menig, preko prečke
Žestoki naleti Partizana ka golu protivnika, pokušao je sada Kvinsi Menig sa icice kaznenog prostora, ali je lopta otišla za malo iznad prečke!
50' Rikardo u ofsajdu
Kontra Partizana, poveo je Milovanović, ali je na kraju Rikardo bio u ofsajdu.

Sudija Minaković je pokazao žuti karton igraču Kolubare Đuriću zbog odugovlačenja igre pre toga.
49' Partizan ubrzava
Čini se da su crno-beli krenuli znatno ofanzivnije, agresivnije od prvog minuta drugog dela.
46' Milovanović opet u šansi
Svega 20 sekundi je prošlo u nastavku i umalo da Partizan povede.

Marko Milovenović je imao priliku, ali Stanivuković je bio siguran.
Izmene u Partizanu
Pantić i Rikardo su ušli u igru umesto Saničanina i Šćekića na startu drugog poluvremena.
45+3 Poluvreme bez golova
Završen je prvi deo meča u Humskoj.

Nekoliko prilika, Partizan je bio konkretniji, ali golman Kolubare Stanivuković bio je na visini zadatka.

Sve u svemu, manje nego što se očekivalo, ali nadamo se boljem drugom delu susreta.
44' Težak teren
Istina je i da je teren prilično težak i da pravi poteškioće igračima oba tima...
44' Požuteo i Saničanin
Žuti karton i na drugoj strani, zaradio ga je Saničanin.
41' Žuti za Dobrijevića
Đurađ Dobrijević je zaradio žuti karton. Srušio je Zdjelara sa leđa, nema šta, sudija nije imao dilemu.

35' Spoljni deo mreže!
Dobar napad Kolubare, Bogdan Mladenović je prošao po levoj strani, ušao u kazneni prostor i šutirao, ali u spoljni deo mreže.

Odlična prilika za goste, ali ništa od svega.
33' Prva pretnja Kolubare
Napad Lazarevčana koji je obećavao, završio se samo udarcem sa ugla...
28' Novi pokušaj Milovanovića
Još jedan udarac sa ivice kaznenog prostora, golman Kolubare je opet bio dobro postavljen.
25' Prelep pokušaj Živkovića
Odličan udarac Marka Živkovića sa icice kaznenog prostora, poslao je loptu ka levim rašljama gola Kolubare, ali je Stanivuković sjajnom paradom izbio loptu u korner!
19' Udarac Šćekića, pokušaj Meniga
Šćekić je pokušao sa distance, šutirao je snažno, ali neprecizno.

U novom naletu, Menig je šutirao sa igračem na leđima, mlako, golman je uhvatio loptu, ali dosuđen je i ofsajd.
10' Poništen gol Milovanovića
Milovanović je postigao gol za crno-bele, ali konsultovan je VAR.

Nenad Mitić iz VAR studija u Staroj Pazovi je presudio da je ofsajd, dakle ništa od gola Partizana.
7' Gužva u petercu
Miloš Jojić je izveo korner sa leve strane, stvorila se gužva u petercu Kolubare, prilično opasno po gol Lazarevčana.
Ko je sve na klupi?
Na klupi Partizana, pored Rikarda su i Popović, Holender, Baždar, Ostojić, Štulić, Terzić, Pantić, Jović i Smiljanić.

Rezerve Kolubare: Puletić, Stojanović, Vasiljević, Stanković, Velikić, Petronijević, Đenić, Milisavljević, Simić, Andrić i Vučetić.
3' Greške na početku
Miran start, uz doduše dosta grešaka u dodavanjima na sredini terena.