13. kolo: Partizan – Radnik 2:0 (1:0)

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik iz Surdulice 2:0 (1:0), u meču 13. kola Superlige Srbije.

Pratićemo utakmicu 13. kola Superlige Srbije između Partizana i Radnika iz Surdulice.

Meč počinje u 17:00.
Kraj utakmice
Pobeda Partizana protiv Radnika iz Surdulice 2:0 (1:0), u meču 13. kola Superlige Srbije.

Strelci su bili Jojić u 33. i Rikardo Gomeš u 73. minutu.
90+1' Natho još jednom izblokiran
Ne da se Izraelcu da zatrese mrežu.
Nadoknada
Još dva minuta.
90' Udarac Natha
Brani Ranđelović šut Izraelca sa 20 metara.
85' Natho izblokiran
Zamalo 3:0. Izblokiran je njegov udarac sa ivice kaznenog.

75' Još dve izmene u Partizanu
Holender i Pavlović umesto Jojića i Terzića.
73' GOOOL!
Rikardo je strelac. To je njegov 14. gol na 12. utakmici u Superligi Srbije.
70' Natho pored gola
Pokušao je sa ivice kaznenog i gađao tik pored desne stative.

62' Natho u igri
Umesto Danila Pantića.

Kod Radnika Malešević umesto Medića.
61' Brani Ranđelović
Pantić je pokušao posle dobrog dodavanja Markovića, ali mu skida loptu sa noge golman gostujuće ekipe.
57' Partizan napada
Žele crno-beli drugi gol.
51' Marković pored gola
Dobar prvi kontakt, udarac sa sedam, osam metara i lopta odlazi pored gola.
47' Rikardo zamalo
Ranđelović brani odlično udarac Rikarda sa sedam metara.
46' Počelo je drugo poluvreme
Lazar Marković ulazi umesto Meniga i preuzima kapitensku traku.
Gol Jojića
Poluvreme
Partizan vodi 1:0 golom Jojića.
39' Menig preko gola
Posle duplog pasa sa Rikardom gađa sa ivice kaznenog preko gola.

36' Veliki promašaj Terzića
Pantić ga je proigrao, ostao je usamljen iskosa na deset metara od gola, ali slabijom desnom nogom gađa pored gola.

Mogao je i da proigra Rikarda, koji je bio na petercu.

33' GOOOL!
Jojić je strelac.

Smešta odbitak u mrežu, posle udarca Saničanina.

Štoper je izblokiran, lopta se odbila na nogu vezisti i on lako pogađa donji levi ugao sa sedam metara.

32' Rikardo pored gola
Udarac levom nogom sa 18 metara odlazi pored leve stative.

29' Terzić zamalo
Udarac unutrašnjom sa ivice kaznenog. Gađao je Terzić levi ugao, ali je lopta otišla tik pored gola.

25' Saničanin imao najbolju šansu
Ostao je usamljen na pet metara, loše zahvatio loptu i poslao je glavom preko gola.
19' Nije uspeo Terzić
Menig je ubacio sa leve strane na penal, a glavom je loše zahvatio loptu Terzić.

Za sada, bez većih uzbuđenja.
16' Prvi šut
Terzić je pokušao sa preko 20 metara, ali je izblokiran i loptu lako hvata golman gostujuće ekipe.
14' Radnik pruža dobar otpor
Dva bloka u odbrani koja je teško probiti, organizovano se brane, a počeli su i da sigurno iznose loptu napred.
9' Radnik se oslobodio početnog pritiska
Malo su "živnuli" gostujući fudbaleri i imaju loptu u nogama.
5' Jasna je slika koju ćemo gledati
Svi fudbaleri Radnika ispred svog šesnaesterca kada Partizan napada.
2' Odmah korner za Partizan
Pritisak od prvog minuta.
1' Počela je utakmica