11. kolo: Partizan – Spartak 5:0 (2:0)

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali ekipu subotičkog Spartaka rezultatom 5:0 (2:0) u meču 11. kola Linglong Superlige Srbije.

Zajedno ćemo ispratiti meč između fudbalera Partizana i Spartaka iz Subotice koji se u Humskoj sastaju u meču 11. kola Linglong Superlige Srbije.
90' Holender za kraj!
Filip Holender je postavio konačan rezultat u poslednjem minutu, jer je nakon njegovog gola sudija Milanović odsvirao kraj utakmice.
78' Holender u prilici
Ali, centimetri su ga delili od gola, dugo čekanog...
73' Ovaj meč je uveliko rešen
To pokazuje i ritam u poslednjih nekoliko minuta.

Aleksandar Stanojević je promešao karte i promenio veliki broj igrača, sa namerom da odmori startere i sačuva ih od povreda.
55' Partizan i dalje pritiska Spartak
Žele crno-beli još golova večeras.
64' GOOOOOL!
Partizan stiže do 4:0.

Nemanja Jović je asistirao za Rikarda Gomeša, a on ponovo obišao golmana i pogodio praznu mrežu.
61' GOOOOOOL!
Kvinsi Menig je nagradio sebe za sjajnu partiju, i to veoma lepim golom.

Prelepo je šutirao i pogodio dalji ugao za 3:0.
48' Terzić u stopostotnoj prilici
Ali, golman Spartaka sprečio je Terzićev drugi, a Partizanov treći gol na utakmici.
47' Lepa prilika za Spartak
Dunđerski je šutirao, ali je na putu ka golu pogodio Tufegdžića i propala je prilika za goste.
Nastavljena je utakmica u Humskoj
Bez promena u pauzi između dva poluvremena.
Kraj prvog poluvremena!
Crno-beli zasluženo vode, posle sijaset propuštenih prilika i dva postignuta gola.
45' GOOOOOOL!
Nova asistencija Kvinsija Meniga i pogodak Nikole Terzića.

U pravi čas, u smiraj prvog poluvremena.
43' Nižu se akcije Partizana
Sada Šćekić ostavlja petom za Ivana Obradovića, ali je njegov udarac sa nekih 11 metara odbranio Dubljanić.
41' Ponovo šansa za Gomeša
Lepo se okrenuo sa Bogićevićem na leđima, ali je traljavo šutirao.

Praktično je promašio celu loptu pri pokušaju udarca levom nogom.
38' Menig u velikoj prilici
Zdjelar je povukao akciju, Gomeš je propustio loptu za Meniga koji je šutirao, ali je golman Spartaka odbranio.

Posle kornera je Menig ponovo gađao sa ivice kaznenog prostora, ali ponovo nije pogodio.
35' Traju napadi Partizana
Pokušavaju crno-beli sa distance.

Šćekić, Natho, pa i Zdjelar, ali se domaći dobro brane ili bi u slučaju poslednjeg lopta išla visoko preko gola.
29' Ponovo Menig za Rikarda
Međutim, za malo je zakasnio Gomeš da tu loptu ubaci u mrežu.
27' Prva šansa za Spartak
Lepa akcija po desnoj strani i proigravanje Dunđerskog za Nikolu Srećkovića koji je šutirao preko gola iz izgledne situacije.
25' Spartak je odustao od defanzivne taktike
Subotičani su krenuli vrlo defanzivno, ali su sada odustali od toga i uspostavili su ravnotežu na sredini.
17' Prelepo je gađao Nikola Terzić
Međutim, ponovo, kao i u 165. "večitom" derbiju nije pogodio sličan šut.
14' GOOOOOL!
Novi napad preko Meniga i ovog puta usledila je sjajna asistencija za Rikarda Gomeša koji se ušetao u gol Spartaka.
12' Partizan napada uglavnom preko Meniga za sada.
5' Miran početak utakmice u Humskoj