<table class="score" cellpading="0" width="100%" cellspacing="0"> <tfoot> <tr> <td colspan="5"> <em>Raspadori 93<br /> </em></td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td> </td> <td>JUV</td> <td> </td> <td>NAP</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td> </td> <td>0</td> <td>:</td> <td>1</td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

Pratićemo derbi između fudbaleai Juventusa i Napolija u 31. kola italijanske Serije A.
KRAJ! POBEDA NAPOLIJA
93' GOOOOL
Napoli vodi! Raspadori matira Juventus!
91' Prilika za Juventus
Samo 30 sekundi bilo je potrebno da Vlahović pokaže umeće, poslao je loptu u mrežu ,ali je njegovg saigrač Kijeza izašao van terena pre nego je loptu poslao srpskom napadaču.
90' Ulazi Vlahović
Još dva minuta do kraja regularnog dela
Ništa od gola!
Poništen gol Juventusa zbog prekšaja koji mu je prethodio, odlučio je VAR.
82' GOOOOL
DI MARIJA! Sjajna kontra Juventusa, ali gleda se snimak. Sudija traži gledanje snimka.
79' Šansa za Juventus
Rugani je makazicama pokušao da šutira ali je lopta otišla preko gola.
74' Promašaj Osimena
Nova prilika za Napoli, ali Viktor Osimen ne koristi treæu šansu.
70' Stativa!
Osimen je imao dve šanse, prvi put je pogodio spoljni deo stative, a nakon toga šutirao je pravo u golmana Juventusa.
Ulazimo u poslednjih 20 minuta
I dalje publika u Torinu nije videla pravu šansu za pogodak. Menjali su igraèe i Spaleti i Alegri, pa da vidimo koliko æe svežine i inovativnosti da unesu u ovaj duel.
63' Šansa za Napoli
Osimen je bio u kaznenom prostoru, nameštao se za šut, ali je udarac izblokiran.
60' Kostić izlazi iz igre
Izlazi i Mireti, a ulaze Di Marija i Kijeza
54' Revija loših šuteva Kvarachelije
Gruzijski fudbaler imao je nekoliko šuteva, koji nisu završili tako gde je planirao.
48' Živahniji početak drugog dela, konačno šut Napolija
Juventus je krenuo ofanzivno, Napoli za dva minuta dva puta šutirao u okvir gola.
Počinje drugo poluvreme
Nisu menjali treneri sastave posle pauze, pa je Vlahoviæ i dalje duel svog Juventusa gleda sa klupe.
Kraj poluvremena
Nula u Torinu posle 45. minuta. Bez pravih prilika i uzbuðenja prošao je prvi deo meèa.
Dve minuta nadoknade
45' Incijativa Napolija
Ima tim iz Napulja inicijativu i više loptu u posedu, ali za sada nijednom nije šutirao u okvir gola.
Još pet minuta do kraja prvog poluvremena
36' Nalet gostiju
Lozano je bio u prilici da ugrozi grol Juventusa, lai je bio sebièan, nije hteo da prosledi loptu do Kvarachelije, veæ je šutirao sa ivice šesnaesterca. Meðutim, njegov udarac je izblokirala odbrana domaæina.
33' Pomoć se ukazuje igraču Napolija
Kvarachelija na travi, dobio je udarac od protivnièkog igraèa.
29 ' Kostić povukao akciju
Poveo je Kostiæ napad domaæina, ali je poslao prejak pas i lopta nije stigla do njegovog saigraèa.
26' Prilika za Juventus
Rabio se nije snašao kako treba i još jedna šansa za domaæi tim je otišla u nepovrat. Za sada, tim Masimilijana Alegrija konkretniji.
22 ' Imamo prvog opomenutog igrača
Manuel Lokateli dobija žuti karton zbog oštrog starta.
15' Budi se domaćin
Polako kreæe domaæi tim u ofanzivu. Milik je pokušao da pogodi kada je skoèio blizu penal pozicije, poslao je loptu glavom po sredini gola. Na pravom mestu je bio golman gostiju Meret i lagano je odbranio
13' Šansa i za Napoli
Ndombele je šutirao izvan šesnaesterca, ali je njegov pokušaj blokiran.
10' Pokrenuo se domaćin
Prva šansa za Juventus na ovom meču, ali odbranio se Napoli.
4' Spor početak
Obe ekipe su krenule u sporohodnom modu.
Bez Vlahovića u startnoj postavi
Srpski napadač nije starter, ostao je na klupi Dušan Vlahović. Sa druge strane, Filip Kostić je dobio priliku od starta.
Počinje derbi
Sve je spremno za meč u Torinu
30. kolo Serije A: Juventus – Napoli

Masimilijano Alegri veruje u Vlahovića
Taèno je da imamo problem sa postizanjem golova, ali tu nedostaje i malo sreæe. Uveren sam da æe nam napadaèi pomoæi u nastavku sezone. Vlahoviæ? Uopšte nisam zabrinut zbog njega. Ovo je put sazrevanja, nije on postao loš igraè odjednom. Mora da napreduje, kao i svi ostali i mora da ostane miran. Nije on glavni u Juventusu, ceo tim je glavni, mi smo ekipa
Fudbaleri Juventusa u derbiju 31. kola dočekuju ekipu Napolija, a sve navijači Stare dame se nadaju da bi na ovom meču mogao da dođe kraj golgeterskog posta Dušana Vlahovića.