Totenhem – Mančester siti 2:0 (0:0)

Fudbaleri Totenhema savladali su na svom terenu Mančester siti sa 2:0, u derbi meču 25. kola Premijer lige.

Bergvajn 63', Son 71'
  TOT   MCI
  2 : 0
Kraj – Totenhem bolji od Sitija
90+ Igraće se još 5 minuta
87' Totenhem rutinski čuva prednost
71' Gooool!
Vodi Totenhem 2:0.

Mrežu Edersona ovoga puta pogodio je Son. Taj gol pogledajte OVDE.

U želji da izblokira udarac, Fernandinja je zakačila lopta i promenila pravac.
Gol Bergvajna
63' Vodi Totenhem
Sjajan debi za Stivena Bergvajna.

Holanđanin je odličnim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao Edersona, 1:0.
59' Crveni karton za Zinčenka
Mladi levi bek sprečio je kontru domaćih, pa mu je Din pokazao put u svlačionicu.
49' Velika šansa za Siti
Nakon nesporazuma Lorisa i Tangange, fudbaleri Sitija nisu iskoristili dobru priliku.

Aguero i Gundoan su ponovo bili neprecizni.
46' Počelo drugo poluvreme
Poluvreme – Bez golova
45+ Veliki promašaj Aguera
Sterling je uposlio Aguera, ali je Argentinac iz neposredne blizine šutirao pored gola.
41' Umalo novi penal za Siti
Nakon odbitka, Sterling je pokušao da iscenira novi penal za svoju ekipu, ali Majk Din, uz pomoć VAR-a, nije naseo.
40' Gundoan promašio penal
Sjajna intervencija Uga Lorisa. Lepo je pročitao Nemca.
38' Penal!
Posle asistencije VAR-a, Majk Din je pokazao na belu tačku, tri minuta posle tog događaja.
36' Gužva
Ponovo su gosti bili blizu pogotka, ali Gundoan i Sterling nisu lepo zahvatili loptu, pa je i ova prilika propala.
27' Stativa!
Aguero je pobegao Aldervejreldu, šutirao, ali je stativa spasila Lorisa. Ostaje 0:0.

Siti je bolji rival u prvoj trećini utakmice. Građani imaju 5 šuteva, nasuport jednom Totenhema.
21' Sjajna odbrana Totenhema
Sančes je prvo izblokirao Aguera, da bi potom Ljoris sprečio da lopta ode u korner.

Za sada mirno u Londonu.
9' Sterling "simulira"
Čini se da je Sterling olako pao u šesnaestercu domaćih. Sudija je odmahnuo rukom samo.
6' Dele Ali preti
Našao se blizu gola gostiju Dele Ali, ali je loše šutirao.

Uz to, bio je i ofsajd.
1' Utakmica je počela