Totenhem – Liverpul 0:1

Fudbaleri Liverpula pobedili su Totenhem rezultatom 1:0 na gostovanju u okviru 22. kola Premijer lige.

Dobrodošli!
Fudbaleri Totenhema dočekuju Liverpul u derbiju 22. kola engleske Premijer lige.
Pobedonosni gol:
Kraj, pobeda Liverpula!
3 minuta nadoknade
82' Lo Selso promašio zicer!
Neverovanto je kako Liverpul nije primo gol. Lo Selso je imao prazan gol pred sobom i Alisona koji kasni na poziciju, ali je šutira pored gola.
75' Najbolja prilika za Totenhem
Veliku šansu propustio je Son, koji je sa desetak metara loptu prebacio visoko iznad prečke.
70' Murinjo menja
Umesto Rouza i Eriksena, na terenu su Lamela i Lo Selso.

Photo by Shaun Botterill/Getty Images
65' Kakav sudar
Sudarili su se Robertson i Tanganga, ali čini se da nema ozbiljnijih povreda.
57' Orije umalo do gola
Nakon gužve i nespretne reakcije Van Dajka, Orije je šutirao pravo u Alisona.
56' Mirno u Londonu
Nakon burnog početka drugog dela i promašaja Mure, u Londonu su se strasti stišale i trenutno nema velikih prilika.
46' Šansa za Totenhem
Imao ju je Moura, ali je neprecizno šutirao pored leve stative Alisonovog gola
46' Počelo je drugo poluvreme
Poluvreme – Liverpul vodi protiv Totenhema
Gol Firmina
37' Goool!
Vodi Liverpul – 0:1.

Strelac je Roberto Firmino na asistenciju Mohameda Salaha.

22' Otvoren meč
Ređaju se napadi na obe strane, ali za sada nema golova.

Poslednji pokušaj imali su gosti, ali je udarac Van Dajka glavom zaustavio Gazaniga.
13' Nova šansa za domaće
Ovoga puta neprecizan je bio Dele Ali, koji je šutirao preko prečke.
7' Totenhem uzvratio
Dugo je Son vukao loptu, stigao do ivice šesnaesterca, ali je njegov udarac završio pored stative Alisonovog gola.
2' Velika šansa za Liverpul!
Roberton Firmino je imao dve prilike u jednom napadu, ali su Tanganga i stativa sprečili vođstvo gostiju.
1' Utakmice je počela