Totenhem – Čelsi 2:0 (2:0)

Fudbaleri Čelsija savladali su kao gosti Totenhem sa 2:0, u poslednjem meču 18. kola engleske Premijer lige.

Fudbaleri Totenhema i Čelsija sastaju se u poslednjem meču 18. kola engleske Premijer lige.
KRAJ – Pobeda Čelsija
90+ Igraće se još osam minuta
87' Da li je to to?
Čini se da Totenhem sa igračem manje teško može da dođe do gola. Čelsi pokušava preko kontri, a poslednju u nizu pokvario je Kante.
78' Žuti karton
Davinson Sančes je sjajno izneo loptu na protivničku polovinu, pa je Ridier bio primoran da ga zaustavi faulom, zbog čega je dobio žuti karton.
74' Novi igrači na terenu
Endombele i Rouz su na terenu kod domaćih.

Photo by Michael Regan/Getty Images
66' Problemi sa navijačima
Simpatizeri Totenhema gađaju Kepu Arizabalagu sa raznim predmetima, a jedna flašica sa vodom prošla je tik pored njega.
62' Crveni karton za Sona!
Nakon pregleda snimka, Entoni Tejlor je dobio sugestiju da Sona isključi sa utakmice.
61' Ponovo radi VAR
Son i Ridigera bili su u duelu, a južnokorejski fudbaler bio mogao da bude isključen zbog šutiranja nemačkog štopera.

Ridiger nije propustio priliku da teatralno padne...
55' Poništen gol Čelsiju
Tejmi Abraham je ipak u ofsajdu bio posle odbitka lopte od golmana Gazanige, nakon šuta Alonsa po zemlji.

Ostaje 0:2.
53' Poluprilike
Prvo je Abraham imao šansu na jednoj, da bi Kejn pokušao da "naniže" defanzivce Čelsija, ali bezuspešno...
46' Počelo drugo poluvreme
Poluvreme – Čelsi zasluženo vodi
Golovima Vilijana u 12. i 49. minutu, Čelsi vodi protiv Totenhema sa 2:0.
Vilijan hladnokrvan
45+4' Goooool!
Čelsi duplira prednost na 0:2.

Strelac je ponovo Vilijan, ovoga puta iz penala.
45+' Penal za Čelsi!
45+' Novi sudar, da li je penal?
Ovoga puta Alonso i Gazaniga su se sudarili. Sudije gledaju VAR, kako bi procenili da li je penal ili ne.
43' Incidenti...
Došlo je do koškanja Dele Alija i Matea Kovačića, nakon čega je napravljena velika gužva.

Epilog - žuti kartoni za obojicu.

Photo by Julian Finney/Getty Images
40' Nezgodan sudar
Sudarili su se Kepa i Sisoko, tako da se golmanu Čelsija ukazuje lekarska pomoć.
39' Nešto mirnije
Trude se obe ekipe da nametnu svoju igru. Ima dosta trčanja, borbe, ali nije bilo većih prilika u poslednjih desetak minuta.
29' Nova šansa
Kejn je lepo prebacio na drugu stativu, ali je Son iz neposredne blizine šutirao veoma, veoma loše.
28' Prva prilika za Totenhem
Kombinovali su Moura i Sisoko, ali je udarac Harija Kejna završio iznad prečke.

Propala je prilika da Totenhem izjednači.
Fun fact
21' Čelsi mnogo bolji
Gledamo otvorenu utakmicu. Plavci igraju jednostavnije i konkretnije, dok se Totenhem muči na startu i nema nijedan udarac ka golu Kepe Arizabalage.
Pogodak Vilijana
12' Goooool!
Vodi Čelsi – 0:1.

Sjajan potez Brazilca Vilijana, koji je iskosa šutirao u suprotan ugao Gazaniginog gola i pogodio.

7' Pretnja
Kante je centrirao, Abraham skočio, ali od svega samo korner.
1' Utakmica je počela