Noć za pamćenje – Liverpul slavi Origija, a Junajted Rašforda!

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Čelsi sa 2:1, dok je Liverpul posle penala, nakon što je bilo 5:5 u regularnom delu meča, pobedio Arsenal.

Mustafi 6ag, Milner 42, Čemberlen 58, Origi 63, 90+5 – Toreira 19, Martineli 26, 37, Saka 52, Vilok 71
  LIV   ARS
  5 : 5
Stamford Bridž: KRAJ U LONDONU, JUNAJTED IDE DALJE!
Stamford Bridž: 90' Još četiri minuta igraće se u Londonu!
Stamford Bridž: 85' Junajted odoleva napadima Čelsija
Do kraja utakmice ostalo je još pet minuta plus nadoknada.
Fenomenalan gol Markusa Rašforda
Stamford Bridž: 74' Neverovatan gol Rašforda!
Enfild: KRAJ! LIVERPUL IDE DALJE POSLE PENALA!
2:3 – Martineli bez problema.
3:3 – Bruster šalje Martinesa u drugu stranu.
3:3 – Sebaljos slab, Kleher brani!
4:3 – pogađa Divok Origi!
4:4 – Meitland-Najls pogađa, Liverpul ima šut za pobedu!
5:4 – KRAJ, KRAJ! Liverpul ide dalje!
Stamford Bridž: 61' Čelsi dolazi do izjednačenja!
Sjajan pogodak Mišija Batšuajia! Čelsi zasluženo dolazi do 1:1.
Enfild: 90+4 GOOOOOOOL! 5:5!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Divok Orogi postiže gol za 5:5! Fenomenalni Belgijanac donosi izjednačenje "redsima"!
Stamford Bridž: 57' Čelsi se probudio!
Pokušao je Hadson-Odoi čiji je udarac završio malo iznad prečke.
Enfild: 90' Još pet minuta igraće se u Liverpulu
Enfild: 87' Još malo je ostalo do kraja meča
Do 71. minuta gledali smo nezapamćen meč, a od tada se igra u nešto sporijem tempu. To je i očekivano s obzirom da je postignuto devet golova.
Stamford Bridž: 50' Velika šansa za Hadson-Odoija
Kasnio je Vilijams, Odoi je došao do lopte i šutirao, ali pored gola. Morao je bolje mladi fudbaler.
Stamford Bridž: 46' Počelo je drugo poluvreme
Junajted vodi 1:0 u Londonu. Videćemo šta nam donosi drugo poluvreme.
Enfild: 79' Dobra reakcija golmana Arsenala
Eliot je centrirao, a Martines je uspeo da primiri loptu. Još desetak minuta ostalo je do kraja utakmice
Enfild: 75' Nešto mirniji period
Liverpul ima inicijativu i pokušava da dođe i do petog gola. Arsenal čeka grešku i kontranapad.
Pogledajte samo ovo...
Enfild: 71' Gooooool – Arsenal ponovo vodi!
Golčina Džoa Viloka! Ma šta ovo gledamo, kakva je ovo utakmica!

Vilok je uputio spektakularan udarac. Golman Liverpula nije imao šanse!
Stamford Bridž: 45' Poluvreme u Londonu!
Mančester junajted vodi posle 45 minuta sa 1:0.
Origigigi
Enfild: 63' Goooool – izjednačenje Liverpula!
Majstorija Divoka Orogija!!! Peta, pa snažan udarac za 4:4.
Spektakluran gol Oksa za 3:4!
Enfild: 58' Goooooooooolčina Čemberlena!
Lopta se odbila do nekadašnjeg veziste Arsenala koji je snažnim udarcem "pocepao" mrežu!
Gol Meitland-Najlsa za 2:4!
Enfild: 52' Goooool – Arsenal vodi 4:2!
Milner je pogrešio i Meitland-Najls je uspeo da ukrade loptu. Tada je usledila majstorija Ezila, koji je petom ostavio loptu Najlsu, a ovaj je potom lako postigao gol.
Stamford Bridž: 37' Slab šut Lingarda
Ofanzivni vezni fudbaler Junajteda pokušao je plasiranim šutom da savlada Kabaljera. Međutim, jačina udarca je bila slaba i golman Čelsija reagovao je bez problema.
Enfild: 50' Saka sebičan
Mladi Saka je imao samog Ozila na levoj strani, ali je odlučio sam da završi akciju. Šutirao je snažno preko gola.
Stamford Bridž: 32' Inicijativa Čelsija
Domaći fudbaleri pokušavaju da dođu do izjednačenja pre nego što se ode na petnaestominutnu pauzu.
Enfild: 47' Solidan pokušaj Brustera
Napadač Liverpula šutirao je u bliži ugao, ali nije uspeo da pogodi okvir gola.
Enfild: 46' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad imaju fudbaleri Liverpula koji zaostaju posle 45 minuta igre.
Pogodak Junajteda s bele tačke
Stamford Bridž: 25' Goooool – Rašford!
Napadač Mančester junajteda rutinski je savladao Kabaljera i Junajted vodi u Londonu!
Stamford Bridž: 24' Penal za Junajted!
Alonso je srušio Džejmsa i Tirni nije mnogo razmišljao pokazavši na belu tačku!
Stamford Bridž: 21' Slaba utakmica u Londonu
U Liverpulu gledamo sjajan fudbal, što se ne može reći za London. Čelsi i Junajted igraju oprezno, niko se ne zaleće i ne greši, i za 20 minuta nismo videli stopostotne šanse.
Stamford Bridž: 13' Dobar šut Mektominija
Vezni fudbaler Junajteda pokušao je preciznim udarcem, ali je šutirao malo pored stative.
Enfild: Kraj prvog poluvremena u Liverpulu!
Enfild: 45+1 Prilike za Martinelija i Origija
Napadač Arsenala imao je novu dobru šansu. Izbegao je ofsajd zamku i glavom šutirao u golmana.

Odmah na drugoj strani Divok Origi šutira glavom malo iznad gola.
Stamford Bridž: 11' Bez prilika u Londonu
Za sada nismo videli mnogo fudbala u Londonu.
Milner smanjuje na 2:3
Enfild: 42' Penal za Liverpul!
Gooooool – Džejms Milner je realizovao jedaneasterac!

Martineli je srušio Eliota i Mariner je pokazao na belu tačku. Iskusni Milner je bio siguran i pogodio mrežu.
Stamford Bridž: 5' Čelsi konkretniji
Domaći fudbaleri igraju nešto bolje na početku utakmice. Junajted se za sada brani i čeka kontranapade.
Enfild: 38' Novi pritisak "tobdžija"
Opasan napada Arsenala, ali je ovoga puta Liverpul uspeo nekako da izbaci loptu i spase se.
Drugi pogodak Martinelija
Enfild: Goooool – Arsenal vodi 3:1!
Sjajni Saka dodaje loptu do Martinelija, koji snažnim udarcem šalju loptu u mrežu. Drugi pogodak mladog napadača Arsenala!
Stamford Bridž: 1' Utakmica u Londonu je počela!
Prvi napad imaju fudbaleri Mančester junajteda.
Enfild: Radost "tobdžija"

Photo by Laurence Griffiths/Getty Images
Stamford Bridž: Meč kreće za nekoliko minuta
Enfild: Dobra intervencija Mustafija
Bruster je pokušao da centrirao, ali nije uspeo pošto mu se isprečio Mustafi.
Preokret Arsenala – 1:2!
Enfild: Goooool – preokret Arsenala!
Uz dosta sreće Arsenal dolazi do preokreta! Posle velike gužve u kaznenom prostoru lopta dolazi do Martinelija, koji ju je snažnim šutom zakucao u mrežu.
Stamford Bridž: Utakmica između Čelsija i Junajteda kreće u 21.05!
Gol Toreire za 1:1!
Enfild: 19' Goooool – izjednačenje Arsenala!
Ali iz ofsajda. Saka je šutirao, lopta se odbila do Toreire koji je savladao golamana Liverpula. Na usporenom snimku se videlo da je Urugvajac bio u ofsajdu prilikom šuta Sake.

Kako nema VAR ostala je prvobitna odluka.
Enfild: 13' Dobra varka Sake
Krilni napadač Arsenala dobro je prošao Vilijamsa, ali je Gomez dobro reagovao i sprečio da lopta stigne do Martinelija.
Enfild: 11' Slab start Arsenala
Gosti za sada ne igraju najbolje. Dosta su nesigurni i Liverpul to koristi.

Lalana je poslao odličnu loptu ka Čemberlenu koji nije uspeo da se snađe.
1:0 za Liverpul!
Enfild: 6' Goooool – Mustafi greši, domaćin vodi!
Centrirao je Okslajd-Čemberlen, Mustafi je pokušao da izbaci loptu, ali ju je prosledio iza leđa svog golmana.
Enfild: 5' Eliot "tuče" preko gola
Talentovani krilni napadač šutirao je preko gola iz dobre pozicije.
4' Slab centaršut Mejntland-Najlsa
Desni bek Arsenala pokušao je da pronađe Martinelija, ali je slabo zahvatio loptu.
Enfild: 4' Slab centaršut Mejntland-Najlsa
Enfild: 1' Počela je utakmica