Atletiko Madrid – Real Madrid 0:0

Fudbaleri Atletiko i Real Madrida odigrali su bez golova u derbiju sedmog kola LaLige.

ATM   RMD
  0 : 0
KRAJ! Bez pobednika
90' Još tri minuta igraće se u Madridu
88' Jović na terenu!
Srpski fudbaler dobio je nekoliko minuta i videćemo da li će uspeti da je iskoristi.

Jović je na terenu zamenio Karima Benzemu.
82' Dobra šansa za Atletiko
Napad je išao po desnoj strani, Korea je odlično proigrao Kokea, ovaj je centrirao ka Kosti, koji nije mogao bolje da zahvati loptu i poslao ju je u gol-aut.
80' Još deset minuta i nadoknada do kraja utakmice
Još jedna slaba utakmica Azara

Photo by Angel Martinez/Getty Images
76' Rodriges menja Azara
Zidan je napravio dve izmene, da li ćemo Jovića videti na terenu?
75' Sjajna šansa za Benzemu
Oblak je uspeo da reaguje i spreči vođstvo Real Madrida.

Benzema je šutira glavom, a Oblak je odlično reagovao.
73' Najbolja šansa za Atletiko u drugom poluvremenu
Dobro izveden korner, glavom je šutirao Saul, ali malo iznad prečke.
70' Ljorente zamenio Feliksa
68' Luka Modrić ulazi u igru umesto Valverdea
64' Neprecizan udarac Kazemira
Igra Reala ne izgleda dobro, da li će Zidan uskoro nešto menjati?

Photo by Denis Doyle/Getty Images
60' Dosta grešaka kada se pređe protivnička polovina
Za sada fudbaleri obe ekipe nisu sposobni da pošalju pravu loptu prema napadačima. Videćemo da li će se to promeniti u nastavku utakmice.
56' Očajan šut Bejla
Naćo je dobro prošao po levom boku, potom je poslao još bolji centaršut, ali je Bejl upropastio šansu očajnim šutom.
49' Šansa za Koreu
Dijago Kosta lepo je pronašao Koreu, međutim ovaj nije uspeo glavom da ugrozi gol Kurtoe.
46' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad imaju Real Madrida.
45' Kraj prvog poluvremena
44' Sjajna reakcija Kurtoe
Tripije se našao u sjajnoj šansi da centrira, to je i učinio, ali je Kurtoa uspeo da osujeti njegov pokušaj. Odlična intervencija Belgijanca.
40' Fenomenalan udarac Krosa
Samo minut kasnije Toni Kros je sjajno šutirao. Oblak se ispružio i još bolje odbranio njegov udarac.
39' Odličan šut Feliksa
Žao Feliks uputio je opasan udarac ka golu Kurtoe. Ipak, lopta je završila malo pored desne stative.

35' Miran deo utakmice
Igra se uglavnom na sredini terena, svaki pokušaj da se dođe do gola prođe neuspešno.
30' Opasan centaršut Partija
Na drugoj stativi bio je Dijego Kosta, koji je zamalo zakasnio, a uspeo je i da napravi faul.
28' Nešto bolja igra gostiju
Atletiko je bio konkretniji na startu utakmice, međutim kako vreme odmiče Real ima sve više loptu u nogama.
Pored Jovića na klupi Reala nalazi se i Luka Modrić

23' Azar u akciji
Nismo videli mnogo od Belgijanca. Ali, u 23. minutu imao je dobar prodor, koji se na kraju završio kornerom. Posle udarca iz ćoška Real nije uspeo da stvori šansu.
21' Nezanimljiv fudbal
Prošlo je dvadesetak minuta i gotovo ništa nismo videli. Atletiko je imao dobru šansu preko Feliksa, dok je Real potpuno bezopasan.
18' Prva šansa za "kraljeviće"
Naćo je hteo da proigra Bejla, koji se dobro ubacio, ali nije uspeo dobro da zahvati loptu glavom. Sudija je u ovoj situaciji pogrešio, pošto Bejl nije igrao poslednji loptom, pa je trebalo da bude korner. Ipak, dosuđen je gol-aut.
13' Real bez dobre prilike
Gostujući igrači nisu uputili niti jedan udarac ka golu Jana Oblaka. Za sada Atletiko igra bolje.
Veliki Dijego Forlan je na utakmici

8' Odlična prilika za Feliksa
Žao Feliks je dobro primio loptu, potom se našao u dobroj šansi, ali je šutirao pored gola Kurtoe. Prva prava šansa na utakmici.
5' Sjajan potez Feliksa, sudija progledao kroz prste Ramosu
Žao Feliks je odličnim potezom prevario Ramosa, koji je napravio oštar faul. Sudija Gonsales mu nije dodelio žuti karton.
1' Počela je utakmica
Prvi napad na utakmici imaju domaći fudbaleri.
Fudbaleri su izašli na teren, sjajna atmosfera na stadionu
Utakmica kreće za nekoliko minuta
Da li ćemo Jovića videti u drugom poluvremenu?
Srpski fudbaler još čeka na prvenac u dresu Reala. Zidan je odlučio da ovoga puta ne stavi Luku u startnu postavu i nadamo se da ćemo ga videti na terenu u nastavku meča.