4. kolo: Malme – Čelsi 0:1 (0:0), Volfsburg – Salcburg 2:1 (1:1)

Fudbaleri Čelsija pobedili su u gostima Malme 1:0, dok je Volfsburg bio bolji od Salcburga 2:1 u 4. kolu Lige šampiona.

Kraj i u Volfsburgu
Nemački tim je savladao Salcburg 2:1 i sada se situacija u toj grupi komplikuje.

Ziješ prekinuo post
78' Novi veliki promašaj Haverca
Opet je izašao pred Dalina i opet je golman Malmea izašao kao pobednik.
68' Umalo 0:2
Tijago Silva je pokušao glavom posle kornera, ali je jedan igrač Malmea sa gol linije izbacio loptu.
Nmeča – Volfsburg ima novu prednost
Ovako je Čelsi poveo u Malmeu
56' Čelsi vodi!
Konačno je prvak Evrope slomio tvrdog domaćina.

Hakim Ziješ je strelac.

Hadson-Odoi je odigrao dupli pas sa Havercom, centrirao je, a Marokancu je ostao lakši deo posla.

0:1 u Malmeu!
55' Čelsi tražio penal
Nakon jednog kornera, Alonso je glavom napucao u ruku jednog defanzivca Malmea, ali su sudije procenile da nije to bilo dovoljno za penal.
52' Malme prvi preti u nastavku
Uradio je to posle kornera.

Međutim, Riks je posle jednog odbitka prebacio gol.
Nastavljene su utakmice
Čelsi mnogo bolji, ali...
Grafika Sofascore

Poluvreme u Malmeu i Volfsburgu
45' Malme mogao da kazni promašaje Čelsija!
Penja je poslao sjajnu loptu, preko cele odbrane "plavaca", a Čolak imao samo golmana ispred sebe.

Loše je uhvatio volej i promašio zicer.

EPA-EFE/Andreas Hillergren
35' Dalin čini čuda
Nova odbrana čuvara mreže Malmea. Sada je uspeo da odbije šut Alonsa.
Majstorija
30' 1:1 u Volfsburgu!
Maksimilijan Vober je poravnao rezultat i Salcburg se vratio.

Učinio je to iz slobodnog udarca sa nekih 25 metara.

Prelep gol!
29' Haverc promašio šansu meča!
Opet je zablistao golman Dalin!

Imao je heroj prošlosezonskog finala Lige šampiona zicer, ali je odugovlačio i ušao mu je u noge Dalin.

Najbolja prilika do sada.
21' Čelsi kidiše ka golu
Ređaju se šanse pred golom Malmea, ali opet Dalin brani sve.

Sada je dva puta neutralisao udarce Ziješa.
"Ludnica" u G grupi!

16' Golman čuva Malme
Dalin je skinuo zicer Ziješu, posle prodora i asistencije Haverca.

Ostaje 0:0.
13' Sada je Čelsi mogao do vođstva
Kombinovali su Hadson-Odoi i Alonso, usledio je prizemni centaršut i udarac Aspilikuete, ali je odbranio golman Dahin.
10' Malme umalo do gola!
Pukla je kontra domaćina, Čolak je uposlio Nanasija, a ovaj je slabo šutirao iz dobre pozicije.

Otvoren meč gledamo, dosta zanimljiv.
6' Čelsi ofanzivan od starta
Odmah je krenuo na gol Malmea.

U jednom napadu su "plavci" tražili penal, ali je ozloglašeni (kod nas) Feliks Brih odmahnuo rukom.
Baku matirao Salcburg
4' VOLFSBURG Domaćin poveo!
Već posle četiri minuta nemački tim dolazi do vođstva protiv Salcburga.

Strelac je Ridl Baku.
Meč je počeo
Sjajan ambijent u Malmeu
Krcat stadion, koreografija i fantastična atmosfera domaćih navijača.
Birmančević neočekivano na klupi
Liga šampiona uz B92.net!
Dobrodošli...

Uz vas, kao što ste navikli, najbolji fudbal na našem portalu iz minuta u minut.