Barselona – Bajern 0:3 (0:1)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena su rezultatom 3:0 pobedili Barselonu u prvom kolu Lige šampiona.

Miler 34, Levandovski 55, 84
  BAR   BAY
  0 : 3
KRAJ
Laka i ubedljiva pobeda minhenskog Bajerna nad Barselonom
Gooooooooool
Gnabri šutira i pogađa stativu, da bi lopta potom došla do Roberta Levandovskog koji bez problema šalje loptu u mrežu za ubedljviih 3:0
Poslednjih 10 minuta
Sve miriše na laku pobedu Bajerna
71' Gabi šutira... Ništa
Novi korner za Barselonu, prroigrala je bolje Barsa od ulaska mladih igrača iz "La Masije"
65' Zvižduci sve jači, Barsa gubi
Bajern ponovo ima ubedljivo vođstvo nad Barselonom na njihovom stadionu. Doduše ima još pola sata fudbala i Barsa i te kako može da odgovori

AP Photo/Joan Monfort
55' Gooooooool
Prvo je šutirao Musijala i pogodio stativu, da bi na tu loptu natrčao Levandovski i samo je poslao u mrežu za vođstvo Bajerna od 2:0 nad Barselonom
52' Umalo 2:0
Kakav napad Bajerna i Ter Štegen odlično reaguje posle šuta Sanea koji je šutirao ispod noge Albe, a nemački golman u stilu rukometnog golmana brani ovo i sprečava ubedljiviju prednost
49' Buskets preti
Sa velike udaljenosti šutira Buskets i reakcija Milera, blokira njegov šut i lopta ide u korner. Možda bi ovo bio i gol
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
Zvižduci sa tribina Nou Kampa, nezadovoljna je publika i Bajern vodi protiv Barse golom Tomasa Milera
41' Barsa traži penal
Misle da je lopta pogodila u ruku Upamekana, ali je sve čisto i jedanaesterca nema
38' Preti i Barsa
Frenki de Jong je još jednom bio u prilici, ali nedovoljno dobro i Bajern i dalje vodi
Tomas Miler postiže svoj sedmi gol protiv Barselone i Bajern vodi na Nou Kampu. Konkretniji je bio Bajern sa nekoliko opasnih napada i sada preko nemačkog reprezentativca dolaze do vođstva

EPA-EFE/Alejandro Garcia
31' Mirno na Nou Kampu
Bilo je nekoliko prilika, ali se mreže nisu zatresle
18' Najbolja prilika do sada
Sane je šutirao, ali je odbranio taj šut Ter Štegen
15' Roberto je probao
Solidna akcija Barse sa levog boka i išao je centaršut na Roberta koji se nalazio na drugoj stativi, ali je lopta išla iza njega i nije je najbolje zahvatio pa je šalje visoko preko prečke.

Nema opasnosti, ostaje 0:0
12' Opasno je... Ofsajd
Prvo je Bajern zapretio, Levandovski je dobio odličan pas u kazneni prostor, pao je i sudija Oliver kaže da je sve čisto.

Nedugo potom Barsa uzvraća udarac, ide opasan napad kroz sredinu i sjajan pas za De Jonga, ali je ovaj bio u ofsajd poziciji i rezultat je ostao nepromenjen
A tu je i Oliver Kan

GOL
Atalanta vodi protiv Viljareala, strelac je Frojler u 6. minutu
5' Početno opipavanje snaga
Nema mnogo akcije na startu meča na Nou Kampu i još uvek čekamo na prvu pravu priliku
1' Počela je utakmica