Srbija – Crna Gora 2:1 (2:0)

Fudbaleri Srbije pobedili su Crnu Goru sa 2:1 petom kolu grupe četiri Lige nacija C.

Ljajić 30, Mitrović 32 - Mugoša 70
  SRB   CG
  2 : 1
KRAJ! SRBIJA JE POBEDILA!
Samo još dva minuta će se igrati na "Marakani"
Slab šut Adema Ljajića
89' Imao je Adem i bolja rešenja, ali se odlučio za šut i to nije uradio dobro.
Nezgodan udarac, Rajković dobro reagovao
84' Jovović je veoma dobro šutirao, ali je Rajković bio na mestu i odbranio.
Izmena u Srbiji
82' Luka Jović menja Aleksandra Mitrovića.
Dobra akcija Srbije, Simić reagovao ispred Mitrovića
76' Lepo su kombinovali naši fudbaleri, Kolarov je pokušao da pronaše Mitrovića, ali se ispred njega isprečio Marko Simić.
Ukoliko vas zanima gol Stefana Mugoše
Odbrana Srbije očajno je reagovala i Crna Gora je smanjima na 2:1. Gol pogeldajte OVDE.
Crna Gora ozbiljno pritiska
73' Rajković je ovoga puta odbranio, a vidno je na terenu da Crna Gora igra bolje u ovim trenucima utakmice.
Gol, Mugoša smanjio na 2:1
70' Potpuno neometan Mugoša je smanjio zaostatak Crne Gore. Kosović mu je asistirao, a on je sa nekih 12 metara savladao Rajkovića i posla loptu iza njegovih leđa.
Da li je Crna Gora oštećena?
Kakvo je vaše mišljenje? Gol Mugoše pogledajte OVDE.
Crna Gora bolja nego u prvom poluvremenu
65' Srbija vodi sa 2:0, a vidno je da Crna Gora igra bolje nego u prvom periodu igre.
Zvanično: Na stadionu 15.000 gledalaca
Ukoliko vas zanima promašen penal Mitrovića...
Pogledajte ga OVDE.
Gol Crne Gore, ali iz ofsajda
59' Mugoša je postigao gol, ali je sudija svirao ofsajd. Na usporenom snimku se čini da je Crna Gora oštećena.
Milenković i Ivanić u duelu

Srbija kontroliše ritam meča
53' Naši fudbaleri igraju dobro i u nastavku drugog poluvremena. Igra se na polovini Crne Gore i pitanje je da li izabranici trenera Tumbakovića mogu nešto da promene na ovom susretu.
Solidan napad Crne Gore
49' Ivanić je bio u dobroj prilici, ali je loše centrirao loptu i Srbija je otklonila opasnost.
Umalo pogodak Kolarova
47' Kapiten reprezentacije Srbije šutirao je iz dobre pozicije malo pored desne stative. Šut je bio iz slobodnog udarca, a lopta je zakačila spoljni deo mreže.
Počelo je drugo poluvreme!
Nesportski potez Simića...
Štoper Crne Gore udario je pesnicom u glavu Mitrovića. Opširnije pročitajte OVDE.
POLUVREME!
Odličan prvi period igre za Srbiju. Ostaje žal što izabranici Mladena Krstajića nisu postigli još neki pogodak, a bilo je prilika. Međutim i pored toga, naši reprezentativci imaju lepu prednost pred drugo poluvreme (2:0).
Fantastična odbrana Petkovića!
45+1 Šutirao je Mitrović odlično glavom posle kornera, ali je Petković refleksno reagovao i sprečio treći pogodak "Orlova".
Dobra akcija Srbije, Maksimović neprecizan
45' Nije bila ovo loša prilika za Srbiju, Maksimović je iz teške situacije šutirao glavom i pogodio spoljni deo mreže.
Momenat kada Ljajić postiže gol

Mitrović slavi drugi gol Srbije

Mitrović promašio penal...
Ah, Mitroviće je hteo "šmekerski" samo da "bocne" loptu, ali je preterao i ona je završila preko prečke. Velika šansa je propuštena da se dotuče protivnik.
Penal za Srbiju!
37' Matić je oboren, Srbije će izvesti penal!
Gaćinović propustio šansu da "nokautira" Crnu Goru
36' Razigrali su se naši fudbaleri. Mitrović je spustio loptu Gaćinoviću, koji je loše zahvatio loptu.
Sada i gol Mitrovića!
Gol fudbalera Fulama pogledajte OVDE.
Pogodak Adema Ljajića
Pogodak Ljajića možete pogledati OVDE.
GOOOOOOL! Novi pogodak Srbije!
32' Gol, gol, gol, gol! Odličan centaršut Kolarova, a Mitrović je samo postavio stopalo i Srbija je udvostručila prednost!
GOOOOOOL! Srbija vodi 1:0!
30' Adem Ljajić je strelac! "Sevnula" je kontra Srbije, lopta je došla do Ljajića, koji je levom nogom poslao loptu u mrežu.
Srbija bez ideje u napadu
25' Srbija nema mnogo ideja. Za 25 minuta nismo stvorili niti jednu dobru priliku.