3. kolo: Čukarički – Tvente 1:3 (0:3)

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su od Tventea rezultatom 3:1 (3:0) u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Dobro došli!
Zajedno ćemo pratiti dešavanja sa stadiona u Humskoj ulici gde Čukarički dočekuje Tvente.

U pitanju je 3. kolo kvalifikacija za Ligu konferencija.

Budite uz B92.net!
Kraj utakmice u Humskoj
Čukarički je poražen i Tvente je mnogo bliži dvomeču sa Fiorentinom u plej-ofu za Ligu konferencija.
Igraće se još četiri minuta nadoknade.
85' Lučić pokušava
Unerštal brani.

Traje pritisak Čukaričkog, ali drugog gola još uvek nema.

Vremena je sve manje.
77' Šteta, ofsajd Ovusua
Mogao je Čukarički da stigne na gol zaostatka, ali pomoćnik je opravdano podigao zastavicu.
75' Može li Čukarički da "zakuva" u Humskoj?
Adžić i Ovusu su uneli živost u drugom poluvremenu, ali još uvek je razlika prevelika.

Do kraja još 15 minuta.

65' Čukarički pritiska Tvente
Mada, istini za volju, Tvente je značajno spustio tempo u odnosu na prvi deo meča.
70' Ovusu u akciji
Ali preslabo je gađao bliži ugao.

59' GOOOOOOOL!
Evo tračka nade za Čukarički.

Luka Adžić ovog puta je asistirao, a Stefan Kovač zatresao mrežu.

Više nema tolikog pritiska u nogama igrača Čukaričkog.
50' Kakva prilika za Čukarički!
Luka Adžić se našao u stopostotnoj prilici, ali je golman Unerstal ponovo odbranio zicer.
Nastavljen je meč
Pitanje je koliko Čukarički može da popravi utisak u drugih 45 minuta.
Kraj prvog poluvremena
Nažalost, po svemu viđenom u prvih 45 minuta ovog dvomeča, deluje da je on već rešen...
45' Ndijae u velikoj šansi!
Sada je on otišao iza leđa odbrane Tventea, ali je golman Unerstal bio na visini zadatka.
43' Tvente kao od šale stiže do 3:0
Holandski tim ipak je prejak za belo-crne sa Banovog brda.

Džošua Brenet je pobegao odbrani u kojoj je velika pukotina.
37' Čukarički pokušava jedino iz prekida
To je, čini se, jedina šansa za srpski klub da ugrozi Holanđane

31' Tvente vodi 2:0
Razlika u kvalitetu dolazi do izražaja.

Ovog puta, previše lako, gol postiže Mišel Flap.
20' Sada Tvente pritiska
Igra se na mahove i u serijama, košarkaškim rečnikom, a sada ponovo Holanđani pritiskaju "brđane" na njihovu polovinu.
15' Badamosi u šansi!
Čukarički igra mnogo bolje od primljenog pogotka.

Druga šansa za napadača belo-crnih.
8' Tvente vodi
Vrlo loš početak za Čukarički, Holanđani su već poveli.

Strelac je Dan Rots.
1' Odmah čist zicer za Tvente
Von Volfsvinkel je bio u velikoj šansi, ali je golman Mićović odbranio.