1/4 finala: Roma - Bodo Glimt 4:0, PAOK- Marsej 0:1

Fudbaleri Rome, Marseja i Fejenorda prošli su u polufinale Lige konferencija.

Vreme je za preostala tri revanš meča četvrtfinala Lige konferencija.
Kraj mečeva!
Sve je završeno, dalje su prošli Roma, Marsej i Fejenord.
90'+4 Isključen Kačaraba
Crveni za igrača Slavije, Kačarabu. Sve je ionako rešeno....
85' Finiš susreta
Ako ovako ostane dalje idu Roma, Marsej i Fejenord. PAOK-u je potrebno pravo čudo u finišu da izbori produžetke.
Pogodak Sinistere za 1:3
Drugi gol Desersa
78' Goooool!
Fejenord završava posao u Pragu, strelac za 1:3 je Sinistera!
71' Malerozni Živković!
Andrija Živković propušta drugu priliku za PAOK!

Sve je uradio kako treba, šutirao je sa ivice kaznenog prostora, ali je Stiv mandanda sjajno odbranio.
67' Ulazimo u finiš mečeva
U Rimu je sve jasno, neizvesno je i dalje u Pragu, dok je pred PAOK-om težak posao u poslednjoj fazi meča.
60' Marsej u naletu
Papa Gej je imao novu šansu za Marsej, ni ovog puta nije bio koncentrisan. Ostaje 0:1.
59' Goooool!
Fejenord opet vodi!

Kiks golmana Slavije, Siril Desers je postigao drugi gol na utakmici, vodi ponovo ekipa iz Roterdama.
54' Pacalakis spasao PAOK
Golman PAOK-a Pacalakis sprečio je gol Marseja, odlično je šutirao Papa Gej, ali je golman ekipe iz Soluna bio na pravom mestu.
Treći gol Zaniola!
50' Gooooool!
Zaniolo! Het-trik fudbalera Rome!

Utrčao je pred gol sa desne strane, nije bilo ofsajda, raspalio je po lopti sa desetak metara, pravo u desne rašlje, prelepo, 4:0!
48' Šansa za Marsej
Bakamba je propustio priliku za Marsej.
Počelo je drugo poluvreme
45' Poluvreme na tri meča
Uzbudljivih 45 minuta od Soluna preko Rima do praga. Šest golova je palo, verujemo da će ih biti još.
Pogodak Pajea
26' Prilika za Slaviju
Peter Olajinka je izblokiran u poslednji čas, velika prilika za Slaviju je propala.
Drugi gol Zaniola
Gol Zaniola za 2:0
34' Gooool!
Poveo je i Marsej na gostovanju PAOK-u!

Strelac je Dimitri Paje!
29' Gooooool!
Roma vodi 3:0! Strelac je ponovo Zaniolo!

Sjajna kontra, Žalevski je proigrao Zaniola, a on je samo "bocnuo" preko golmana za velikih 3:0!
Gol Ejbrahama za 1:0
24' Zaniolo, umalo!
Samo što je dao gol, Nikolo Zaniolo je imao novu priliku, tuče preko prečke!

Šta se to dešava Bodo Glimtu? Potpuno su u nogdaunu.
23' Goooooool!
I evo, moralo je i to da se desi. Roma vodi 2:0!

Nikolo Zaniolo je rutinski realizovao akciju, izašao je pred golmana i poslao loptu u mrežu.
22' Sjajna prilika za Romu
Rimljani dominiraju na startu meča sa Bodom.

Sada je Pelegrini imao veliku šansu, golman Bodea je u poslednjem trenutku uspeo da odbrani i spreči gol.
Izjednačujući gol Slavije
16' Dve šanse za Romu
Povija se odbrana Bodo Glimta pred naletima igrača Rome.

Henrik Mkhitarijan je u 15. minutu sa 16 metara, bio neprecizan, a onda je u 16. minutu pokušao i Tejmi Ejbraham, malo je nedostajalo za 2:0.
14' Goooool!
Slavija je izjednačila protiv Fejenorda, strelac je Ibrahim Traore.
Gol Desersa
11' PAOK propušta šanse
Dve šanse u rasponu od svega minut za PAOK, prvu je imao Čuba Akpom u desetom, a potom i Hoze Krespo u 11.
Vatren početak
Šest minuta, dva gola, veče koje obećava da će biti uzbudljivo i vatreno!
6' Goooool!
I Roma je povela!

Tejmi Ejbraham je bio priseban pred golom, reagovao je na odbijenu loptu i zatresao mrežu Norvežana!
2' Goooool!
Prvi gol večeri, Fejenord je preko Sirila Desersa poveo u Pragu protiv Slavije!
Mečevi su počeli!
Atmosfera na "Olimpiku"
Živković na terenu, Plavšić čeka šansu
Andrija Živković je od početka u timu PAOK-a, dok golman Živko Živković sedi na klupi grčke ekipe i čeka priliku.

Srđan Plavšić, bivši igrač Crvene zvezde je na klupi Slavije iz Praga.
Slavija Prag - Fejenord
Roma - Bodo Glimt
Lester među četiri!
Poznat je i prvi polufinalista.

Lester je završio posao pobedom nad PSV-om u Holandiji od 2:1.
Navijači Rome su nestrpljivi
Očekuje nas uzbudljivo veče
Rešava se pitanje ko će u polufinale Lige konferencija.

Sudeći po rezultatima prvih mečeva, sve je otvoreno.

Pratićemo duele Roma - Bodo Glimt (prvi meč 1:2), PAOK - Marsej (1:2) i Slavija Prag - Fejenord (3:3).