1/8 finala: Partizan – Fejenord 2:5 (1:1)

Fudbaleri Partizana ubedljivo su poraženi u Humskoj od Fejenorda (5:2), u prvom meču osmine finala Lige konferencija.

Zajedno ćemo ispratiti duel Partizana i Fejenorda u okviru osmine finala Lige konferencija.

Meč počinje u 18.45 na stadionu u Humskoj, gde je i reporter B92.net, Stefan Smuđa.
KRAJ
90+ Dva minuta nadoknade
88' Završnica susreta
Fejenord čuva ubedljivo vođstvo u Humskoj.

Partizan pokušava da smanji rezultat i tako ublaži ovaj težak poraz.
"Petarda" u Humskoj
77' Gol
"Petarda" u Humskoj, 2:5.

Drugi pogodak, na prazan gol, posle prodora Desersa i nove loše reakcije odbrane Partizana, postigao je kapiten Tornstra.
Golčina Sinistere
71' Gol
Luis Sinistera je nakon dve asistencije, uspeo da postigne i gol. I to kakav.

Nakon intervencije Saničanina glavom, na oko dvadesetak metara od gola, Sinistera je prihvatio loptu, a onda volej udarcem savladao Popovića, 2:4.
69' Sinistera zamalo da se upiše
Nakon dve asistencije i učešća kod trećeg gola, Sinisteri je malo falilo da postigne gol.

Imao je šansu da sa desetak metara savlada Popovića, ali je šutirao pored gola.
Gol za preokret Fejenorda
66' Pokušaj Živkovića
Desni bek Partizana je šutirao iz velike daljine levom nogom pod prečku, ali je Bejlo dobro reagovao.
64' Gol
Fejenord preokrenuo u Humskoj, 2:3.

Šut Sinistere posle sjanog prodora po levoj strani neutralizovao je Popović, ali je lopta stigla tačno do desnog beka Gertruide, koji je sa ivice šesnaesterca postigao efektan gol.
Druga promena kod Partizana
Kvinsi Menig je izašao, a umesto njega na terenu je Marko Jevtović.
Desers doneo novo izjednačenje
Gol Jovića
53' Nove šanse za Fejenord
Ponovo je Sinistera prošao po levoj strani, prebacio je loptu na drugu Nelsonu, koji je šutirao pored stative.

Već u narednom napadu je i Kogdžu oprobao udarac iz daljine, a lopta je završila preko prečke.
51' Gol
Fejenord je opet brzo uzvratio i izjednačio, 2:2.

Odbrana crno-belih je ispala naivna, Sinistera je ih je prebacio, a Desers sa desne strane iskosa savladao Popovića.

Golman Partizana je morao bolje da reaguje...
49' Saničanin zapretio
Posle kornera je šutirao glavom pravo u golmana Bejloa.
46' Gooooooool!
Partizan je opet poveo protiv Fejenorda, 2:1.

Posle samo 45 sekundi u drugom poluvremenu, mrežu gostiju pogodio je Jović.

Živković je centrirao, Vujačić skočio, defanzivac gostiju nakratko otklonio opasnost, a iz odbitka naleteo Jović i savladao Bejloa.
Počelo drugo poluvreme
Sa centra su krenuli igrači Partizana, koji napadaju sa leve na desnu stranu.
POLUVREME
Nakon prvih 45 minuta u Humskoj, rezultat je 1:1.

Partizan je poveo preko Natha u 13, da bi Tornstra izjednačio sedam minuta kasnije.
45' Bez šuta
Prvo Jović na jednoj strani, a onda i neuspešna kontra gostiju na drugoj...

Starsport
39' Poništen gol zbog ofsajda
Fejenord je postigao gol, ali je Desers bio u nedozvoljenoj poziciji.
38' Brzonogi Nelson
Stuštio se po levoj strani ka golu Partizana, šutirao, a loptu je u poslednji čas izblokirao Saničanin.
34' Mirniji period
Pomalo nepovezana igra oba tima u prethodnih desetak minuta.
27' Fejenord opet bolji
Nove dve šanse za goste, koji pas igrom stvaraju velike probleme crno-belima.
Izjednačujući gol Fejenorda
22' Velika šansa za Partizan
Posle kornera, na drugoj stativi, Vujačić je skinuo čistu loptu Joviću, koji bi je gotovo sigurno zakucao u mrežu...
20' Gol
Fejenord je brzo izjednačio u Humskoj, 1:1.

Kombinovali su gosti u šesnaestercu crno-belih, a precizan šut po zemlji u ugao poslao je kapiten Jens Tornstra. Lopta se od stative odbila u mrežu.
Pogodak Natha
Velika gužva, Natho izašao iz igre
Natho je postao na travi, a igrači Fejenorda nisu želeli da izbace loptu u aut.

To je naljutilo Meniga, koji je namerno napravio prekršaj za žuti karton, da bi se nakon toga napravila velika gužva.

Situacija se ubrzo smirila, a umesto Natha na terenu je Nemanja Jović.
13' Goooool!
Partizan je poveo protiv Fejenorda 1:0.

Menig je na ivici kaznenog prostora pokušavao da se izbori sa odbranom, lopta je stigla do Natha, koji je naleteo i poslao loptu u mrežu gostiju.

Nakon gola se uhvatio za nogu i čini se da će zbog povrede morati da izađe iz igre.
Deca iz cele Srbije, Kosmeta, Republike Srpske došla su da bodre crno-bele

7' Još jedan pokušaj
Bila je ovo još jedna dobra šansa za Fejenord.

Iz peterca su pokušali gosti, ali je lopta otišla preko prečke Popovića.
6' Odbrana Popovića
Nelson je prošao po desnoj strani lako Uroševića, šutirao u bliži ugao, ali je Popović intervenisao i izbacio loptu u korner.
5' Gužva u šesnaestercu Partizana
Gosti ipak nisu uspeli da upute udarac ka golu Popovića.

1' Utakmica je počela!
Prvi sa centra su krenuli igrači Fejenorda.