Plej-of: Santa Klara – Partizan 2:1 (1:0)

Fudbaleri Partizana izgubili su prvi meč plej-ofa za Ligu konferencija od Santa Klare u gostima rezultatom 2:1 (1:0).

Dobrodošli!
Zajedno ćemo pratiti dešavanja iz prve utakmice plej-ofa za Ligu konferencija između Santa Klare i Partizana.
Kraj utakmice!
Bleda partija Partizana, ali ipak sve ostaje otvoreno pred revanš u Beogradu.
Igraće se još četiri minuta nadoknade.
85' Još samo pet minuta do kraja
Partizan ne napada dovoljno agresivno da dođe do izjednačenja.
77' Činilo se da je Partizan u naletu
Međutim, ponovo je taj nalet nestao i igra se u sporijem ritmu što apsolutno sada odgovara premorenoj ekipi Santa Klare.
69' Najveća šansa za Partizan za izjednačenje!
Suma je bio u šansi, odbranio je Fernandes, potom je Marković šutirao, a lopta odbijena sa gol-linije.

Na kraju pokušaj Rikarda Gomeša, Viljanueva je startovao sa dve noge oštro, ali je holandski sudija procenio da nije bilo elemenata za penal.
65' Ponovo je bilo jako opasno
Duva promaja po desnoj strani odbrane Partizana.

Tu je išla akcija Santa Klare, ali srećom nije došlo do novog gola.

60' Opasno je bilo!
Najpre je Popović odlično odbranio šut Linkolna iz slobodnjaka, a u nastavku akcije je tukao Morita, ali je srećom izblokiran.
59' Sada slobodan udarac za domaćina u opasnoj zoni
Vujačić pravi prekršaj nad Patrikom.

54' GOOOOOOL!
Evo gola Partizana!

Crnogorska veza glavom donosi smanjenje vođstva. Aleksandar Šćekić za Igora Vujačića i štoper crno-belih se iskupljuje za loše reakcije kod oba primljena pogotka.
49' Novi jeftin gol prima Partizan – 2:0!
Neverovatno! Primljen gol u četvrtom minutu prvog, a onda i drugog poluvemena.

I opet je veoma slabo reagovao Igor Vujačić, koji je prelako dozvolio Moriti da ga obiđe i pošalje loptu u mrežu.
46' Pokušaj Lazara Markovića
Šut levom nogom, nedovoljno dobar.

Ali nagoveštaj bolje igre crno-belih u nastavku.
Nastavljen je meč
Bez promena u oba sastava.
Kraj prvog poluvremena
Loše izdanje Partizana u Ponta Delgadu.
41' Dobar napad, ponovo preko Miljkovića
Ali je loše centrirao desni bek Partizana, preslabo i neprecizno.
37' Dva vezana napada Partizana po desnoj strani
Glavni akter bio je Aleksandar Miljković, koji je izborio korner.
31' Partizanov vezni red gubi većinu duela
Na sredini terena ne funkcioniše sve kako bi trebalo, iako je posed lopte prisutan.
24' Prečka, i to iz auta!
Pogodio ju je Kenedi Boateng, tako što je dobio vazdušni duel protiv Aleksandra Šćekića, a u nastavku je Vujačić uspeo da izbije loptu u korner.

Tako se, makar nekako, iskupio za grešku kod prvog gola.
22' Rui Košta je probao sa polovine terena
Neprecizno i previše ambiciozno.
20' Jojićev novi slobodan udarac, iz slične situacije
Ponovo loše, u živi zid.
18' Umalo kardinalna greška Popovića
Hreo je nogom da prosledi loptu, a pogodio je Karlosa u glavu.

Srećom se lopta nije odbila ka praznoj mreži.
14' Partizan nije odgovorio preteranom ofanzivom posle gola
Crno-beli za sada ne srljaju ka protivničkoj polovini.
6' Jojić veoma loše izvodi slobodan udarac
Izborio ga je Rikardo Gomeš na svega 18 metara od gola, ali je Jojić očajno šutirao – pravo u živi zid.
4' Santa Klara već vodi!
Igor Vujačić je "zaspao" na petercu i dozvolio je Karlosu da mu uđe iza leđa na peterac i matira Aleksandra Popovića.
2' Prva opasnija situacija
Duga lopta koja preskače Vujačića, Karlos je spustio glavom za Kostu, a on šutirao iz prve pored gola.
Počela je utakmica, pljusak na početku
Domaćin igra u crveno-beloj ppremi, a Partizan u standardnim crno-belim dresovima.