LASK je deklasirao Vojvodinu rezultatom 6:1.
Aleksander Šmit glavom postiže još jedan gol za LASK, 6:1.
80' Novi gol LASK-a
I Husein Balić se upisao u strelce. Precizan udarac sa distance, 5:1.
Četvrti gol LASK-a
67' Gol
Grgić je proturio loptu kroz noge Jeličiću, centrirao, a u petercu je Pocman lako glavom prevario Simića, 4:1.
67' Gol
Drugi gol Karamoka
Gol Karamoka iz penala
56' Gol
Novi gol domaćih, 3:1.

Ušetali su se u gol fudbaleri LASK-a. Fleker je pronašao Goigingera, koji je sam, neometan lako pogodio gol koji čuva Simić.
53' Gol
Preokret LASK-a, 2:1.

Velika greška Kovačevića, promašio je loptu pri intervenciji, a Karamoku nije bilo teško da u situaciji "1 na 1" pogodi mrežu Simića, uz malu pomoć stative.
49' Simić ne da
Karamoko je gađao drugi ugao, ali je golman Vojvodine još jednom paradom sprečio gol.
46' Poćelo drugo poluvreme
Nije bilo promena u sastavima.
Predrag Ranđelović isključen
Pomoćni trener Vojvodine dobio je crveni karton neposredno po završetku prvog poluvremena zbog sukova sa ljudima iz rivalskog tabora.
POLUVREME
Vojvodina je dobro počela utakmicu, povela preko Kabića, ali je neopreznost Busnića skupo koštala "lale".

Napravio je poenal nad Karamokom, koji je realizovao najstrožu kaznu, 1:1.

Podsetimo, prvi meč u Novom Sadu je pripao LASK-u rezultatom 1:0.
45' Velika šansa za LASK
Grgić je bio u dobroj poziciji, ali je Simić još jednom odlično reagovao.
41' Vrlo dobri Simić
Balić je šutirao sa leve strane iskosa, ali pravo u Simića. Njegova druga intervencija.
Trener Vojvodine "požuteo"
Ušao je u raspravu sa igračem LASK-a.
34' Gol
Mamadu Karamoko je bio siguran sa bele tačke. Simić je bio na pravoj strani, ali uzalud, 1:1.
32' Penal
Neoprezni Busnić je oborio Karamoka i sudija je opravdano pokazao na belu tačku.
28' Sudija oprostio Grgiću, ali ne i Kovačeviću
Povlačio je za dres Simića i zaslužio žuti karton, koji mu arbitar nije pokazao.

Sa druge strane, Kovačević je za prekid kontre dobio javnu opomenu
23' Voša dobra
"Lale" vode, čini se da drže sve pod kontrolom.

Opuštanja ne bi smelo da bude, pošto LASK deluje kao ekipa koja vrlo lako može da kazni i najmanju grešku.
Gol Uroša Kabića
13' Goooooool
Voša vodi, 1:0.

Nakon loše intervencije Letara, lopta je nekako stigla do Uroša Kabića, koji je ostao sam, lepo je zahvatio loptu levom nogom i savladao Šlagera.
6' Brani Simić
"Tukao" je Gojginger iz uigrane akcije posle slobodnjaka, ali pravo u golmana Vojvodine.
1' Utakmica je počela
Sa centra su krenuli domaći koji napadaju sa desne na levu stranu.

LASK je odmah imao polupriliku, posle kornera, pokušao je Vajzinger glavom.
Slavoljub Đorđević, trener Voše
I da smo dobili 1:0 ne bi bilo gotovo, igraju se dve utakmice. Ne vidim da æe u Austriji nešto drugaèije da igraju, izaæi æemo hrabrije. Cucin je dobio crveni karton, u deficitu smo sa desnim bekovima, ali idemo hrabro. Nemamo šta da izgubimo, daæemo sve od sebe
Igor Jeličić
U Austriju idemo da odigramo muški i hrabro, nemamo èega da se plašimo. Uz malo sreæe i božju volju, verujemo da možemo do rezultata koji æe nas odvesti dalje. Nedostajalo nam je malo sreæe da izvuèemo bolji rezultat pred svojim navijaèina. Da je onaj Èoviæev šut od stative ušao u gol i da smo mi poveli 1:0, situacija bi se potpuno drugaèije odvijala i bili bismo u boljoj poziciji pred revanš