2. kolo kvalifikacija: Partizan – DAC 1:0 (1:0)

Fudbaleri Partizana su rezultatom 1:0 pobedili Dunajsku Stredu.

KRAJ
Minimalna pobeda Partizana
Igraće se 5 minuta nadoknade
Da li će Partizan uspeti da dođe do gola?
84' Sve je manje vremena
Čeka se drugi gol Partizana, ali nije mnogo ostalo do kraja susreta

74' Dvostruka izmena
Iz igre izlaze Lazar Marković i Jojić, a ulaze Holender i Šćekić

71' Nema gola!
Još jedna odlična akcija i kombinacija u kaznenom prostoru, pa Natho šutira i Jedlička sjajno brani, pa natrčava Rikardo i iz ne baš najboljeg ugla šutira pa osvaja korner, ali nije Partizan mnogo dobio iz toga
70' Usporio tempo
Ponovo je ritam nešto sporiji nego na startu poluvremena, dok navijači željno iščekuju drugi pogodak u mreži slovačkog tima
64' Urošević na pravom mestu
Dunajska Streda je imala šansu da po prvi put ozbiljnije zapreti Partizanu, ali je Urošević bio na pravom mestu u pravo vreme i otklonio opasnost

58' Urošević... Preko gola
Nova odlična akcija Partizana, išlo je preko desnog boka i odbrana Dunajske Strede se nekako odbranila pa se lopta odbila do Slobodana Uroševića koji šutira snažno, međutim lopta ide preko gola
56' Opet promašaj
Nova šansa za Partizan i novi promašaj. Sada je Jović imao lepu priliku da se upiše u strelce, ali ona kao i ostale odlazi u nepovrat. Partizan vodi sa 1:0 i konstantno napada

Kakva šansa odlazi u nepovrat!
Jović je imao 1 na 1 sa golmanom Jedličkom nakon što je lažnjakom izbacio jednog defanzivca, ali je previše čekao i dozvolio golmanu da odbrani, pa potom ni Pantić nije mogao da pogodi mrežu
50' Penal?
Pao je Jović u kaznenom prostoru DAC, ali danski sudija smatra da nema govora o jedanaestercu
46' Počelo je drugo poluvreme
Sada je prvi napad za Dunajsku Stredu

Kraj prvog poluvremena

Minut nadoknade
Još toliko u prvom poluvremenu
45' Opet brani Jedlička
Jojić je sada posle kontre mogao da udvostruči vođstvo Partizana, ali je taj njegov šut Jedička bez problema ukrotio. Ostaje 1:0 za Partizan
43' Taivo zaradio karton
Žuti karton za nigersijskog fudbalera Dunajske Strede posle još jednog udaranja laktom. Bližimo se kraju prvog poluvremena

35' Rikardo.. brani Jedlička
Konstantno napada Partizanm ali Jedlička odlično brani. Sada je Pantić prošao pored tri igrača nakon odlične kombinacije Uroševića i Jovića kada je lopta došla do njega, on potom upošljava Rikarda Gomeša koji šutira i gola opet nema
33' Opet preti Partizan
Sada je sa desnog boka napao Partizan i Jojić je uputio centaršut posle odličnog lažnjaka, ali Marković glavom nije pronašao Jovića na drugoj stativi već je lopta otišla u gol aut...

Gosti inferiorni
Partizan "gazi" Dunajsku Stredu, napadaju od samog starta i pravo je čudo kako nemaju ubedljivije vođstvo. Gosti iz Slovačke su za sada imali samo jedan upućeni šut ka golu Partizana i on je bio prilično neprecizan.

Upravo je upućen i drugi, dok je Partizan već imao osam šuteva i pet prilično velikih šansi
Kakav promašaj Rikarda
Rikardo Gomeš je glavom iz peterca pokušao da postigne gol, ali je ponovo bio neprecizan. Ostaje minimalnih 1:0...

27' Usporio je tempo
Partizan se ne zaleće, ima prednost od jednog gola i čekaće da se neka prilika otvori. S druge strane, Dunajska Streda ne može da uradi mnogo iz svojih napada, pa i kada krenu u napad brzo ostanu bez lopte

Marković ušao u istoriju
Lazar Marković je prvi igrač Partizana koji je postigao gol u Ligi konferencija
19' Goooooooooool
Lazar Marković pogađa "malu mrežu" unutrašnjim delom stopala i Partizan od 19. mintua vodi sa 1:0
12' Rikardo...Neverovatno!
Početna inicijativa Partizana, napadaju konstantno i imali su već tri stopostotne šanse. Rikardo je ponovo bio neodlučan i šutirao, pa je golman Dunajske Strede Jedlička bio na mukama. Ipak je uspeo da odbrani ne baš slab šut Rikarda i ipak ostaje 0:0

7' Zapretili i gosti
Šafer je prvi igrač Dunajske Strede koji je šutirao ka golu Partizana, ali je njegov šut bio neprecizan i previše slab pa se Vladimir Stojković nije zabrinuo
4' Nema gola...
Ponovo korner i ovoga puta dosta opasnije. Lopta se od Saničanina odbila do Rikarda koji je makazicama probao, ali je izblokiran i onda Vujačić sa nekoliko metara šutira preko gola... Za četiri minuta, dve sjajne šanse za Partizan

2' Kakva šansa!
Odmah je Partizan napao preko sredine, Jović je iz kaznenog udarca šutirao, ali je golman gostiju odlično odreagovao i odbacio loptu u korner, a crno-beli ništa nisu uradili iz tog kornera
1' Počela je utakmica