1/8 finala: Milan – Mančester j. 0:1, Rendžers – Slavija 0:2

Poznati su svi četvrtfinalisti Lige Evrope, a to će biti: Arsenal, Dinamo Zagreb, Granada, Roma, Mančester junajted, Slavija Prag, Viljareal i Ajaks.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti koja će još četiri kluba obezbediti plasman u četvrtfinale Lige Evrope.
Kraj i u Milanu i Glazgovu
Gotovo je i u Bernu.
Na "San Siru" će se igrati još pet minuta.
Gotovo je u Viljarealu
78' Teo Ernandez u šansi
Ali, Luk Šo je intervenisao i lopta se našla u rukama Hendersona.
75' Najbolja prilika za Milan do sada
Ibrahimović ju je imao, ali je Henderson intervenisao jednom rukom i od svega samo korner.
74' Sve je gotovo i u Glazgovu
Najpre je u 73. minutu Balogun dobio drugi žuti karton i ostavio Rendžers sa devetoricom na terenu.

Samo minut kasnije je Stančiju postigao drugi gol za Slaviju i sve rešio.

Sada Rendžers mora da postigne tri gola, što je sa dva igrača manje praktično nemoguće.
69' Milan traži penal
Moguće da je Lindelof igrao rukom.

Feliks Brih pokazuje da se igra nastavi.
65' Ibrahimović na terenu
Propustio je prethodnih pet utakmica Milana, ali sada jednostavno mora na teren.
62' Rendžers dobio crveni
Zaradio ga je Kemar Ruf tako što je otvorenim đonom startovao na glavu golmana Kolara.

On će morati van igre, a sada će "policajci" sa igračem manje morati da postignu gol, ukoliko žele da izbore produžetke na "Ajbroksu".
56' Junajted spušta tempo na "San Siru"
Sada "crveni đavoli" mogu da kalkulišu jer imaju rezultat koji im odgovara.
54' Jang Bojs postiže pogodak
Strelac je Ensame, ali je VAR poništio taj gol zbog ofsajda.
48' GOOOOL!
Pogba dovodi Junajted u vođstvo!
47' GOOOOL – Dušan Tadić!
Posle asistencije, srpski reprezentativac se upisao i u listu strelaca!

Bio je siguran izvođač jedanaesterca.
Nastavljene su utakmice
Neizvesno je u Milanu i Glazgovu, dok je u Bernu i Viljarealu sve već rešeno.
Poluvreme!
Milan – Mančester junajted 0:0 *prvi meč 1:1
Rendžers – Slavija Prag 0:1 *prvi meč 1:1
Viljareal – Dinamo Kijev 2:0 *prvi meč 2:0
Jang Bojs – Ajaks 0:1 *prvi meč 0:3
45' Velika šansa za Krunića!
Mogao je reprezentativac Bosne i Hercegovine da se proslavi, ali je za malo bio neprecizan.
41' Salemakers je zagrejao dlanove Hendersona
Možda i najbolja prilika za Milan u dosadašnjem toku susreta.
36' Viljareal sve rešava
Ponovo Đerar Moreno.

"Žuta podmornica" vodi 2:0, a ukupno čak 4:0.
35' Rendžers je ofanzivniji posle primljenog gola
Ali, prednost je i dalje na strani Slavije.
22' Da li je Junajted oštećen za penal?
Sporna situacija, pao je Džejms, ali penala nema.
Procenite sami:
21' Vodi i Ajaks u Bernu
Strelac je David Neres, a asistent, naravno, Dušan Tadić.
15' Slavija vodi u Glazgovu!
Česi sada imaju rezultat koji im garantuje prolaz u četvrtfinale.

Mrežu Rendžersa u 15. minutu zatresao je Olajinka.
Dinamo Zagreb vodi sa 3:0 protiv Totenhema!
Het-trik Oršića na "Maksimiru".
13' Prvi gol u večernjem terminu pao je u Španiji
Viljareal je poveo sa 1:0, a ukupno 3:0 protiv Dinamo Kijeva.

Strelac je Moreno.
8' Vrlo miran početak večernjeg termina u Ligi Evrope