Uživo: Derbi u Mančesteru

Fudbaleri Mančester junajteda su rezultatom 1:1 remizirali sa Milanom, a rezultatom 3:0 je Ajaks bio bolji od Jang Bojsa.

Goooooooooool
3 minuta nadoknade
87' Umalo 3:0
Ajaks je napravio još jednom sjajnu šansu, Tadić je nakon pogođene stative Brobija pokušao da lobuje golmana Favrea, ali je Lustenberger sa gol linije sklonio to
82' Goooooooool
Dušan Tadić!
81' Ajaks i Mančester sve bliži pobedi
Polako je tempo opao, nema više ni tih opasnih napada, a kako vreme odmiče tako su sve bliži pobedi pomenuti favoriti
Pojačava se kiša u Mančesteru
69' Tadić propustio veliku šansu
Neres je uputio sjajan centaršut ka Dušanu Tadiću koji je bio sam u kaznenom prostoru, ali je loše zahvatio loptu i ona odlazi pored gola
Oštar start
Davi Klasen je posle tog pogotka ostao na zemlji, a Emišer za oštar start zaradio žuti karton
61' Gooooooool
Ajaks vodi! Klasen u 62. minutu donosi vođstvo svom timu
58' Kesi šutira, ništa
Henderson je bio dobro postavljen, a Kesi pokušao da pogodi bliži ugao, što nije bilo veoma dobro odrađeno i sada Milan ima novi korner
54' Junajted sve opasniji
Odlična igra engleskog tima u nastavku, prilično su agresivni i to im se već isplatilo u 50. minutu, a MIlan ne deluje kao tim koji može da pruži otpor
52' Gooooooool
Viljareal udvostručio prednost
50' Gooooooooool
Junajted vodi! Amad Dijalo je na asistenciju Bruna Fernandeša postigao vodeći gol! 1:0
Sulejmani zamenjen na poluvremenu
Jang Bojs gostuje Ajaksu, gde je domaći tim bio dosta bolji u prvom poluvremenu, a Miralem Sulejmani neće igrati u drugom poluvremenu pošto je izmenjen. To je bila druga izmena švajcarskog tima, jer je zbog povrede već jedna bila načinjena u prvom poluvremenu
46' Počinje drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
Nije bilo previše zanimljivosti tokom prvih 45 minuta. Milan i Junajted i Ajaks i Jan Bojs su imali neke šanse, ali nije bilo golova na tim utakmicama, dok Viljareal u Ukrajini vodi sa 1:0 protiv Dinama, a Slavija i Rendžers su postigli po jedan gol za 45 minuta fudbala
Megvajer pogodio stativu
Neverovatan promašaj Megvajera! Posle kornera za JUnajted je lopta stigla do druge stative, a Megvajer cevanicom šutirao ka golu Milana i pogodio stativu iz neposredne blizine, ostaje 0:0
36' Rendžers izjednačio
Upravo u ovim momentima su šampioni Škotske uspeli da postignu izjednačujući gol, a strelac je bio Helander
30' Gooooooooooool
Viljareal je poveo protiv Dinama u Kijevu. Pau Tores je bio strelac
27' Opao tempo
Nema trenutno previše dešavanja. Samo jedan gol je viđen na četiri utakmice i to onaj Slavijin već u drugom minutu. Ajaks često napada, ruku na srce, ali ništa ne mogu posebno da urade. Poslednju veliku šansu su imali pre deset minuta
17' Umalo gol
Ajaks ponovo ozbiljno preti, Neres je šutirao sa leve strane i pogodio samo spoljni deo mreže...
14' Jang Bojs strepi
Nova izgledna šansa za Ajaks, golman Jang Bojsa brani fantastično danas, ponovo je "skinuo" jedan šut koji je došao iz kaznenog prostora i ostaje 0:0
12' Odličan potez Tadića
Mogao je Ajaks ovde i do vođstva. Tadić je posle driblinga pronašao Entonija, ali je ovaj šutirao pored gola...
8' Ajaks agresivno počeo
Fudbaleri Ajaksa ne dozvoljavaju previše prostora Jang Bojsu. IMali su već nekoliko opasnih prilika, ali za sada gola nije bilo. Najopasnija akcija je bila kada je Taljafiko pronašao Nevesa, ali je golman švajcarskog tima odbranio
Vodi Slavija
Slavija je povela u Pragu protiv Rendžersa, golom Stančua u sedmom minutu.
Pratićemo uživo četiri meča osmine finala Lige Evrope.

Ajaks – Jang Bojs
Mančester junajted – Milan
Slavija Prag – Rendžers
Dinamo Kijev – Viljareal
Dinamo Kijev – Viljareal, sastavi
Mančester junajted – Milan, sastavi
1' Počele su utakmice

16.700 vojnika raspoređeno: Počelo je...

Filipinske i američke trupe počele su danas vojne vežbe "Balikatan" u Filipinima, koje će trajati do 10. maja, a uključivaće i pomorske vežbe u Južnom kineskom moru, na čije teritorije polažu pravo i Kina i Filipini.