<table class="score" cellpading="0" width="100%" cellspacing="0"> <tfoot> <tr> <td colspan="5"><em>15:20, 12:18, 18:16, 17:30<br /> </em></td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td> </td> <td>SLO</td> <td> </td> <td>PAR</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td> </td> <td>62</td> <td>:</td> <td>84</td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

KLS: Sloboda – Partizan 62:84
Košarkaši Partizana savladali su Slobodu 84:62 u Užicu i ostvarili petu uzastopnu pobedu u Superligi Srbije.

Kraj – 62:84
Na kraju ubedljiva pobeda Partizana za 5-0 u Grupi B – 62:84
8' Partizan na +26
Opustili su se gosti pa raste i prednost Partizana – 55:81
5' Partizan "gazi" Slobodu
Čim su crno-beli stekli nedostižnu prednost oslobodili su se pritiska i počeli su da pogađaju sa svih strana, pa Nikolić, Jaramaz i Trifunović povećavaju razliku – 49:70
2' Partizan "lomi" meč
Gagić i Pecarski dominiraju na startu poslednjeg kvartala, režiraju seriju Partizana 7:0 koja je verovatno rešila meč u Užicu – 45:61
Kraj III četvrtine – 45:54
Serija grešaka igrača Slobode, Partizan to kažnjava novim košem Nikolića i poenim Pecarskog sa penala za povratak na osetnu razliku – 45:54
8' Partizan odoleo naletu Slobode
Nikolić trojkom okončava agoniju Partizana, koji potom pojačava odbranu pa Sloboda teško stiže do reketa, a Marinković polovičnim učinkom sa penala donosi +5 gostima – 44:49
6' Domaćin na koš zaostatka
Partizan je u kontraritmu, crno-beli su bez rešenja u napadu, promašuju i gube lopte, a to korsiti Trajković i poentira iz trancizije – 42:44
3' Sjajna reakcija Slobode
Dobar start drugog poluvremena, užičkog tima. Nakon koša Jaramaza za maksimalnih +13 za Partizan, Marić, Simić i Ćubić režiraju seriju 13:4 i vraćaju se u egal – 40:44
Nastavljen je meč u Užicu
Poluvreme – 27:38
Partizan pojačava ritam u završnici poluvremena, pa se koševima dvojice Jankovića i Pušice vraća na maksimalnih 11 razlike posle dva perioda igre u Užicu – 27:38
8' Sloboda prati Partizan
Ne uspeva Partizan da "slomi" domaćina, na poene Pecarskog i Gagića u reketu, domaćin odgovara preko Marića i Ćubića – 27:31
6' Crno-beli odbili nalet domaćina
Tajm-aut donosi rezultat, Pecarski i Nikolić odbijaju nalet Slobode, ali loš šut za tri (1/6) sprečava crno-bele da se opet "odlepi" – 21:27
3' Partizan popustio u odbrani
Potcenili su crno-beli domaćina na +10, od tog trenutka su popustili u odbrani, Sloboda to maksimalno koristi i koševima Paunovića i Simića nastavlja da prati Beograđane u drugom periodu, zbog čega Trinkijeri traži pauzu – 19:22
Kraj I četvrtine – 15:20
Partizan popušta u završnici perioda, što domaćin koristi pa se koševima Tadića i Paunovića približava na pet poena zaostatka – 15:20
8' Sloboda se oporavila
Posle višeminutne krize domaći igrači konačno poentiraju i preko Simića okončavaju seriju Partizana, za njim pogađaju Marić. Ćubić i Otašević, ali Partizan održava razliku preko Gagića i Pušice koji ubacuje trojku – 11:20
5' Crno-beli "beže" Slobodi
Nije mnogo pomogao tajm-aut trenera Slobode, Partizan iz jake odbrane povećava seriju na 10:0 za dvocifrenu razliku sredinom prvog perioda – 4:14
4' Partizan pravi razliku
Marić opet poravnava, ovaj put iz reketa, ali Partizan ulazi u dobar ritam i sa dva uzastopna koša Zagorca duplira prednost – 4:8
Počeo je meč u "Velikom parku"
Tabela
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
2' Lagan ritam u Užicu
Partizan prvi stiže do koša preko Jankovića, Sloboda uzvraća preko Marića sa penala, a potom za Partizan poentira i Nikolić – 2:4