Dobrodošli

Pratićemo utakmicu kadeta Srbije protiv Poljske na Evropskom prevenstvu.

Startna postava Srbije
Kadeti, 1/4 finale EP: Srbija – Poljska
Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasirao u polufinale Evropskog prvenstva, pošto je izgubila od Poljske 3:2.

Kraj!
Poraz Srbije, Poljska u polifinalu
Četiri minuta nade za Srbiju
Toliko će se igrati u nadoknadi vremena
89' Poljska opet vodi!
Filip Rejèik postiže pogodak iz slobodnog udarca, lopta je otišla u gornji desni ugao i Džodiæ nije mogao ništa.
Još 10 minuta do kraja meča
Ko æe u polufinala, ali na Svetsko prvenstvo?
Ovo su minuti Srbije! Izabranici Aleksandra Lukoviæa stvaraju šanse, žele što pre do novog gola.
70' SUBOTIĆ!
Srbija opet izjednaèila! Sjana akcija rezevista Srbije! Niklša Delibašiæ je proigrao Andreja Subotiæa, koji donosi novo izjednaèenje 2:2!
69' Stativa za Srbiju!
63' Nova šansa za Srbiju
Matija Popoviæ bio je blizu da donese novo izjednaèenje za naš tim, ali èekaæe Srbija novu priliku za to.
62' Poljska vodi 2:1
Džodiæ nemoæan, lopta na jednu, on na drugu stranu. Danijel Mikolajevski pretvara penal u pogodak.
PENAL ZA POLJSKU
Ðuriæ neoprezno startovao.
51' VUKOJEVIĆ
Srbija izjednaèila! Veljko Vukojeviæje bio na pravom mestu u pravo vreme, došao je do odbitka u šesnaestercu, i ispalio je loptu u levu stranu gola za 1:1
48' Inicijativa Srbije
Energiènije su izabranici Aleksandra Lukoviæa poèeli drugih 45 minuta, videæemo kada æe takav pristup dati rezultat.
Počelo drugo poluvreme
POLUVREME
45' Cvetković ne pogađa
Mogao je Cvetković da donese izjednačenje, ali je njegov udarac završio preko gola.
43'Velika šansa za Srbiju
Veljko Vukojević imao je sjanu priliku da izjednači, to je bio najbolji pokušaj na meču.
39' Rival konkretniji
Ne odustaju Poljaci od agresivnog stila igre, opsedaju gol Srbije, ali Džodić uspeva da se izbori sa svim udarcima i čuva mrežu našeg tima.
28' Poljaci agresivni
Igraju poljaci dosta agresivno u ovom meču, ali Srbija za sada dobro brani svoju polovina.

Volski je propustio obećavajuću priliku kada je šutirao ka golu sa ivice šesnaesterca. Viktor Džodić je intervenisao i zaustavio loptu koja je išla po sredini gola.
22' Popović preko gola
Matija Popović je prihvatio dodavanje i zapretio golmanu snažnim udarcem iz daljine. Nažalost, njegov pokušaj je otišao visoko preko gola.
15' Ćuk ne koristi šansu
Ćuk nije na pravi način završio akciju, dao je sebi prejak for i lopta je došla do golmana Posljske.
12' Nova prilika za Poljake
Poljaci nadapadu, ali Džodić siguran na golu.
9' Srbija nije stala
Stvaraju kadeti Srbije šanse, nisu pali posle brzo postignutog pogotka.
4' GOOOOOL –šok za Srbiju!
Vodi Poljska 1:0!

Defanzivac posljkog tima Jakub Kržižanovski matirao je golmana Džodića.
2' Ispitivanje snaga
Bez velikih uzbuđenja na startu meča, ispituju se snage, ali Srbija preti da nametne svoj ritam.
Počinje meč
Aleksandar Luković, selektor Srbije
Èeka nas utakmica protiv Poljske u èetvrtfinalu Evropskog prvenstva u Maðarskoj i zaista mi je drago što smo se plasirli meðu osam najboljih timova u Evropi. Slagao bih kada bih rekao da se tu završavaju naše ambicije. Oèekuje izuzetno zahtevna utakmica protiv ekipe koja je izvanredna u visokom presingu. To im je zaštitni znak, opredeljenje i naèin na koji igraju. Apsolutno verujem u ono što radimo, verujem u ove momke i drago mi je da æemo imati priliku da trenutno ostvareni rezultat poboljšamo, jer utakmica ne donosi samo polufinale Evropskog prvenstva, veæ i plasman na Svetsko prvenstvo ove godine