Dubočica – Partizan 0:1 (0:1)

Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije pobedom nad Dubočicom iz Leskovca rezultatom 1:0 (1:0).

Dobrodošli
Zajedno ćemo pratiti susret osmine finala Kupa Srbije između Dubočice i Partizana.
Kraj utakmice!
Neočekivano tesna, ali zaslužena pobeda Partizana za prolaz u četvrtfinale Kupa Srbije.
87' Rikardo je mogao sve da reši
Ali, nije uspeo da pogodi iz solidne prilike u kojoj se našao.
85' Partizan odrađuje posao
Ali, niti napada, niti pritiska Dubočicu kako bi obezbedio trijumf i otklonio svaku dilemu.
78' Ponovo preti domaćin!
Dubočica je imala novu, možda i najozbiljniju priliku preko Savića.

Pobegao je Miletiću, tačnije iskoristio njegov kiks i sjurio se ka golu Stevanovića, ali šutirao neprecizno.
74' Vrlo loš udarac Miloša Jojića
Probao je iz slobodnog udarca, ali to je daleko od onoga na šta smo navikli od njega još u prvom mandatu u crno-belom dresu.
70' Evo i malo čarki
Između golmana Dubočice Mladenovića i napadača Partizana Rikarda Gomeša.
60' Prva šansa za Dubočicu!
Posle prvog, a onda i drugog kornera u nizu, Stojković je centrirao za Gorčića (štoper za štopera), koji je nadvisio defanzivce Partizana, ali je promašio udarac glavom.
59' Prvi korner za Dubočicu
Mogu li domaći na bilo koji način da priprete Partizanu?
53' Najbolja šansa za Partizan
Bila je kontra tri na jedan crno-belih, Lutovac do Jojića, on do Pantića, ali je njegov udarac na gol-liniji izbacio Stojković.

U nastavku je Milovanović iz poluvoleja bio neprecizan.

Nastavljena je utakmica na "Čairu"
Partizan je napravio jednu promenu, pa će umesto Aleksandra Miljkovića u nastavku igrati Slobodan Urošević.
Kraj prvog poluvremena
Dubočica se branila dosta dobro do tog 40. minuta kada je Marko Milovanović "otključao bravu".

Posle toga su domaći pali fizički i pitanje je hoće li na bilo koji način u drugom delu moći da pariraju crno-belima.
43' Partizan uglavnom napada po desnoj strani
Preko Lutovca koji je dosta agilan danas na "Čairu".
40' GOOOOOL!
Konačno je Partizan probio bedem domaćeg tima.

Strelac je Marko Milovanović, što je njegov prvenac u dresu prvog tima crno-belih.

Aleksandar Miljković je centrirao sa desne strane, pravo na glavu Milovanovića koji je na veoma lep način gađao i pogodio same rašlje gola Dubočice.
35' Uglavnom je devet ili deset igrača Dubočice iza lopte
Partizan kruži oko šesnaesterca, ali i dalje ne dolazi do nove ozbiljnije prilike i vodećeg gola.
30' Partizan nije dovoljno opasan
Domaćin se za sada uspešno brani.
19' Partizanu poništen gol
Lutovac je bio strelac, ali u nedozvoljenoj poziciji.
17' Udarac Lutovca
Ponovo brani Mladenović.
13' Sjajna odbrana Mladenovića
Golman Dubočice je sada skinuo čist zicer mladom špicu Partizana Marku Milovanoviću.
12' Dubočica odoleva Partizanu
Crno-beli imaju initijativu, ali bez rezultata, za sada.
2' Prva šansa za Partizan
Nemanja Miletić je probao posle kornera, ali bezuspešno.