Uživo: Partizan u Splitu (TV B92)

Košarkaši Partizana gostuju Splitu u utakmici 13. kola regionalne ABA lige, uz prenos na TV B92.

SPL   PAR
  74 : 86
KRAJ
Jaramaz!
Nova trojka Jaramaza za dvocifrenu prednost Partizana, a potom asistencija za Mozlija, 74:86
38' Poslednja dva minuta
35' Sjajni Kodi
Opet trojka Partizanovog plejmejkera, 70:81
34' Trojka Kodija Milera-Mekintajera
Iz driblinga pogađa Kodi i trener Splita zove minut odmora, 68:75
32' Dvojka Dangubića
Nagazio je liniju za tri poena krilo Partizana i zato se računa dvojka, 66:74
Kakva rampa Jaramaza!
Svuda ga ima...
31' Jaramaz pogađa prve poene u 4. četvrtini
Sjajan prodor Ognjena Jaramaza i novi njegovi poeni, 64:72
31' Počela je poslednja četvrtina
Kraj treće četvrtine
29' Opet trojka Splita
Još jedna trojka, ovoga puta Čampara iz pika uspeva da pogodi za tri poena i Filipovski zove tajm aut, 64:68
28' Nesportski faul Erika Mike
26' Opet Jaramaz
Sjajan prodor Ognjena Jaramaz, delovalo je kao da će zakucati i položio je 55:65
25' Jaramaz!
Iz driblinga pogađa Ognjen Jaramaz! Vratio se u formu plejmejker Partizana, 53:63
Trojka Trifunovića
Ostao je sam u levom korneru Uroš Trifunović, dobio je sjajnu asistenciju od Rašona Tomasa, a potom i polaganje za 51:60, tajm aut Split.
24' Opet Jaramaz
Lepo je krenuo na prodor Ognjen Jaramaz i položio za 51:55
Nesportski faul Jankovića
Četiri poena Lakića na brzinu, ponovo je drama, 51:53
21' Počelo je drugo poluvreme
Uroš Trifunović pogađa prve poene u drugom poluvremenu, pa Čampara vraća trojku 45:50
Kraj prvog poluvremena
Partizan vodi zahvaljujući sjajnom Ognjenu Jaramazu koji je ubacio 17 poena, 42:48 vode crno-beli
20' Poslednji minut prvog poluvremena
Partizan preko Veličkovića sa linije za slobodna bacanja 40:46
19' Sjajni Jaramaz
Već 17 poena i evo treće trojke Jaramaza za vođstvo Partizana 38:44
17' Zakucava Miler-Mekintajer
Marčinković greši, šalje loš pas, a Partizan kreće u kontra napad i Kodi Miler-Mekintajer snažno zakucava za 35:40
15' Već 7. trojka Splita
Splićani inače šutiraju loše, ali večeras su baš dobri u šutu za tri poena, sada su za 15 minuta košarke pogodili već sedam trojki, 33:36, napeto je u Hrvatskoj
13' Sjajni Jaramaz
Serija 8:0 Partizana koju je režirao upravo Ognjen Jaramaz, 27:32 vode crno-beli
11' Počela druga četvrtina
Perković u tranziciji pogađa za tri poena, novo izjednačenje, 24:24
10' Snažno zakucavanje
Vil Mozli "teroriše" reket Splita, 19:21

Jaramaz ide na ulaz i pogađa uz faul, a dodatno slobodno bacanje je uspeo da pogodi i crno-beli vode 19:24
9' Serija 9:0
Partizan je odlično odgovorio nakon tajm auta Saše Filipovskog i vode sa 15:17, pa domaći zovu minut odmora.
8' Izjednačenje
Ponovo su provocirali šut Splićani, sa klupe se traži da se ide ispod bloka i sada je Kodi Miler Mekintajer pogodio za dva i 15:15
7' Rašon Tomas za tri
Provocira šut Split, zonska odbrana tera Partizan da dosta šutira i procenti su generalno loši, ali sada je Rašon Tomas pogodio trojku za 15:13
6' Loše počeo Partizan
Split se malo odlepio, 15:8, tajm aut Filipovski, posle kog Partizan tek iz trećeg pokušaja nakon dva ofanzivna skoka Vila Mozlija dolazi do poena, 15:10
5' Druga trojka Splita
Blaž Mesiček preko Jankovića pogađa šut za tri poena i Splićani vode, 13:8
4' Zakucava Rašon Tomas
Dobra akcija 2 na 2 sa levih 45 stepeni je išao pik end rol i laki poeni za Tomasa, 8:8
3' Zona 2-3 Splita
Igraju zonsku odbranu domaći od starta, a Nikola Janković to rešava sa niskog posta, sa desne strane, 3:4
2' Janković ubacio prve poene Partizana u 2021. godini
Nikola Janković se odlično snašao u reketu i poentirao, a na drugoj strani Uroš Luković pogađa trojku, 3:2
1' Počela je utakmica
Dobrodošli
Zajedno ćemo ispratiti prvu utakmicu Partizana u 2021. godini – gostovanje u Splitu.