Fudbal 20

Subota, 04.12.2021.

20:30

Levandovski kaznio horor veče Humelsa – Bajernu derbi u Dortmundu VIDEO

Fudbaleri minhenskog Bajerna slavili su u Dortmundu nad Borusijom 3:2 u derbiju u 14. kolu nemačke Bundeslige.

Levandovski kaznio horor veèe Humelsa – Bajernu derbi u Dortmundu VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

20 Komentari

Sortiraj po:

Perez

pre 2 godine

Bundesliga je smejurija.
Drugi tim na tabelu ne zna odbranu da igra.
Evo zasto Levandovski ne zasluzuje zlatnu loptu.
Mesi bi dao 70 gola za sezonu da igra tamo.

FCB Vizemeister dahoam

Odgledao sam drugo poluvreme posle 6 godina i nista novo nisam video. Sumnjiva situacija da li je ili nije penal za Dortmund sudija odbija i VAR da pogleda. Posle toga na drugoj strani slicna situacija gde prvo ovi od gore gledaju 5 minuta i kada ih je valjada bilo sramota da dosude penal zovu ovog lopova da vidi i on bez ikakvih problema pokaze na penal! Mislim, malo im je finansijska premoc u Nemackoj i nemaju problema da pokradu Dortmund u sred Dortmunda! Sad izgubio 45 minuta na budalastinu i mozda opet za 5,6 godina!

Sasa

Neko se dole zapitao, kako najednom na vesti o Bajernu i Borusiji, imamo temu Mesi protiv Ronalda. Dovoljno je samo logicki povezati hronologiju koju cini, izmedju ostalih, barsadiot Sinke. Procitajte njegove komentare, spojite sa crnilom koje sire ostali barsadioti i stvorice se atmosfera kontaminacije zdrave komunikacije. Ali ne samo u vama. Nemojte zaboraviti koliko je dugo ona prisutna. Pocela se prenositi na nove narastaje. Sreca u toj nesreci je sto je novih narastaja daleko manje, Mesi i Barselona posustaju, pa posustaje i taj bolesni narativ koji traje vec najmanje deset godina.

Robert Lewandowski

Kakva kradja i ne dosudjen čist penal nad Rojsom, dokle da se gura ovaj Bajern a i ovi iz Dortmunda nikako da shvate da ih Humels uništava skoro na svakoj utakmici.
(Krcunčići i njihov vodja..., 4. decembar 2021 20:34)

Bio je ofsajd pre tog potencijalnog penala... Kakvo širenje dezinformacija, još si i lajkove dobio. 😂

zztop

Katastrofalna partija Humelsa, stoper njegovog iskustva i (nekada) renomea da ovako odigra Klasiker.. apsolutno nedopustivo kada je ambicija kluba osvajanje Bundeslige

veverica

@ oliver

u jeee. tesko bajernu da bude "glavni serif" kad imaju veci budzet nego svi ostali klubovi u bundes ligi zajedno.
u cemu je poenta i kako neko moze da podrzava takve klubove, nije mi jasno...

Kinez

Hari Kejn,

Na službenoj stranici UEFA-e lijepo pise. Ronaldo pretrcao 39km za sada u ligi prvaka, a Mesi 33km. Ali Messi ima jednu utakmicu manje jer nije igrao protiv Laipziga, a tu bi pretrcao sigurno 7-8km.

Hari Kejn

(Kinez, 04. decembar 2021 21:20)

Tu se računa i šetanje, a znamo da je Mesi majstor za to.

Oliver

@epp

Ne lazi. Penal za Bayern je bio cist,a penal za Borusiju uopste nije bio cist. Nije svako guranje i plivanje u sesnaestercu penal. Bayern je bio bolji u svim segmentima igre i zasluzeno trijumfovao.

Oliver

Bravo Bayern,ovo je 6 bodova! Zna se ko je glavni serif u gradu,ko je gazda u Nemackoj! Trebalo je da bude 4:2,Tolisso je uspeo nemoguće: promasio je prazan gol sa 30 metara,neverovatno! Ne bi bilo nikakve neizvesnosti da Kimmich igra,bez njega je Bayern slabiji bar 30%. Cak ni kornere i slobodnjake ne izvode tako dobro bez njega. Upamecano mi jos uvek ne deluje sigurno. Ok,to je prva sezona,a Bayern je druga dimenzija u odnosu na Lajpcig. Koman je pokazao ekstra klasu,a o Lewandowskom da ne pricam. Kako je hladnokrvno zabio prvi gol u trku-ekstra! Penal Hummelsa cist kao suza. Podlaktica isla ka lopti. Ludi sudija produžio utakmicu 10 minuta,dosad nevidjeno. No,sve je dobro sto se dobro svrsi: Bayern dominira! Neka se spremi Barsa za punjenje,hehehe