Fudbaleri Liverpula pobedili su Vulvse 1:0 na Molinuo u 15. kolu Premijer lige.

15 Komentari

Sortiraj po:

Realan

pre 2 godine

Drago mi je zbog nacina ne koji su igrali Wolvesi. Kapiram da imaju puno portugalaca u timu, ali ono izlezavanje svaka dva minuta je bilo bas bzvz. Zota bi mi sedeo na klupi jedno 5 utakmica zbog onog promasaja.

LiverBird

Naravno da sam srećan zbog pobede LFC, ali mi dođe nekako i žao protivnika kad duboko u nadoknadi prime gol. Bili su dobro postavljeni, disciplinovani, borbeni do koske i imali plan kako da se odbrane. Zaslužili su bili taj bod, ali to je fudbal.
LFC za nijansu bolji, dominantan u posedu, ali nekako bezub i dekoncentrisan u poslednjoj trećini terena. Ova pobeda je čist bonus. Sada nam preostaje da se poteramo sa Cityjem, pa kom obojci, kom opanci. City je favorit 60: 40 %. Chelsea odličan, lagano do trećeg mesta, ali ne više od toga.

Spirit of Shankley

Ovakve utakmice kidaju živce, ali pobeda u ovakvom meču je pogonsko gorivo. Mnogo toga nije išlo, nismo mogli probiti njihov defanzivni blok, ipak srećna 3 boda. Ne možes uvek davati 4 gola. Na ovakvim utakmicama gubiš ili dobijaš prvenstvo, pogotovo kada ti je Pep sa druge strane.
Biće zanimljivo prvenstvo.

spacejam

@Topovi na Hajberiju
e moj ti, Liverpul cele sezone ima 1 dosudjen penal, i to vidiš ne zbog faula nego zbog igranja rukom Reece Jamesa na gol liniji.
Vulvsi igrali bunker 95 minuta, prešli pols jedino kad Traore istrči, valjali se aktivno od 70og, Mane i Žota mašili zicere, zato mani me te priče o nezasluženoj pobedi, poješče te mržnja

Millennium

Nervni slom sam dobio zbog Sautemptona. Primiše gol u zadnjem minutu i ode mi cs i za golmana koji je bio u bonusu i za Livramenta. Navijam za Liverpul pa su mi i i ovi džigericu jeli do kraja.

pet

Sa ovakvim sudjenjem bi i West Hem bio prvi na tabeli, kao i kod gola protiv Brentforda tako i sad se ne svira cist faul nad Wulfsima nakon cega Liverpul daje gol. Sudija celu utakmicu navlacio za Liverpul dok se njima vec cele sezone svira i najmanji kontakt oko 16 metara kao faul. Takvu prednost niko nema u PL sem njih.
(Topovi na Hajberiju, 4. decembar 2021 18:11)

A kako im je sudija pomogao protiv Arsenala?