Košarkaši Denvera doživeli su treći poraz ove sezone.

Meloun: Recept za katastrofu IMAGE SOURCE

pre 1 godinu

"Ekipa je pala u drugoj, trećoj i poslednjoj četvrtini"
Prvo sam pomislio da sam nešto pogrešno pročitao, pa pročitam opet, kad ono on stvarno ovo izjavio. Nevjerovatno🤣🤣🤣

bradina

Melounu treba objasniti da prestane sa istim scenarijem u svakoj utakmici!Neki put mu upali,ovoga puta ne, ali drzati se rotacije prva/druga postava ko pijan plota je pogresno! Mesanje karti u regularnom takmicenju je daleko bolja opcija,zar ne!? Trener Lejkersa je to bolje uradio jer rezervisti Lajkersa nisu nijednog trenutka bili na parketu bez jednog od trojice svojih najboljih igraca! To je sustina pogotovo ako Meloun nije mogao imati Bounsa kao predvodnika druge postave! Gledao sam utakmicu a cim je Meloun poslao svoje najbolje na klupu nastao je haos! Lejkersi sa "anonimusima" narocito Rivsom zatrpao kos Denvera trojkama pa Lejkersi ocas usli u 4/4 sa lakih +7 i to je bio kraj! Kad se pogleda statistika na kraju meca odmah se ustanovi kakav je odmer prve i druge postave i svakom bude jasno koje gresio.Nisam neki kosarkaski strucnjak,ali mislim da bi mesanje igraca,narocito minutazom svojih najboljih trebalo da bude bolje.Meloun se drzi tacnog rasporeda minutaza u utakmicama. Jokica je sveo na 25-26 minuta,sto i nije tako lose,ali davati drugoj postavi a ne raspolozenom pojedincu tog trenutka iz iste je apsurd!To rade treneri ostalih ekipa,pa je vreme da i on to radi.Svi su ga procitali sto druge ekipe koriste.Imati spurijus koga forsirati vise od rezervista u svakoj utakmici je znanje! Sinoc od rezervista,odsustvom Bounsa kao predvodnika,prisustvovali smo katastrofalnoj i neorganizovanoj igri pa je neminovan bio poraz!Ocigledno da se Meloun kad gubi i on izgubi!

spontani

Zasto ti nema Ziga i Vlatka covece kad i budala vidi da ovaj Dzef Grin nije zainteresovan posle 16 sezona da igra uopste a pogotovu u gostima. U Denveru mora malo da se zalaze zbog domace publike ali na strani covek je na leru konstantno. Nikola premekan i nekako nonsalantan sto je nedopustivo za super maks ugovor ali ko moze da mu prigovori posle dve nestvarne sezone.