Partizan na skeneru B92.net: Ne ide sve preko Dijabatea, Traore jeste pojačanje

Partizan na skeneru B92.net: Ne ide sve preko Dijabatea, Traore jeste pojaèanje IMAGE SOURCE

pre 1 godinu

"Gordan Petrić – Vratio se na formaciju sa četvoricom u poslednjoj liniji, što mu je donelo igrača više u veznom redu"
Partizan je umesto 3-5-2 odigra 4-3-3 a imao je igrača više u veznom redu?

tompus

menig sirovina,nije obrušen,nego od sjaja do očaja,brzoplet,nema pregled igre...maši loptu za čist pogodak,auu...tanko...rikardo sebičan

Nikola

Traore me odusevio!
Pravi zadnji vezni ali bas profila koji nam je falio. Fenomenalan.
Igrac na nivou nekadasnjeg Partizana. Tako da se zaista moze smatrati za pojacanje.
Bolje smo odigrali nego do sad u sezoni.
Petricu Bazdar mora da igra!
Njegov talenat vise ne moze da trpi, ubaci ga u prvih 11. Ili da ti bar igra poluvreme. Ovo 5-10 minuta je kao da mu nisi ni dao.

Redov

@Bravo za moji partizan, mnogo smo bolji bili, odličan derbi, trebali smo po šansama da pobedimo četiri jedan.
(Loznica, Gučevo, Cer......, 31. avgust 2022 23:14)
Partizan bolji? Koju si ti utakmicu gledao? VARtizan protiv Zvezde...

dalje

partizan kasno shvatio da je zvezda bulja i da ne treba da se plaše zato što su oni 3x skuplji tim, inače bi pobedio. zvezda može da igra kakav takav fudbal samo prvih pola sata.

Tragikomedija

Belić je bio naš najbolji igrač dok se nije povredio, pun pogodak na bonusu. Ako imaš bonuse sličnog kvaliteta bolje da to bude paljevina kao Belić na zadnjem veznom da kvari igru protivnika, napravi koji faul, uzme na trud i borbenost koju loptu i izgine, nego flegmatičan Jović na krilu, na poziciji za koju je više potrebno neko umeće s loptom, koji nije odigrao dobru utakmicu godinu i po dana. Belić je apsolutno odigrao iznad očekivanja ovaj derbi, to jako ohrabruje. Živković i Dijabate najviše napadali po toj desnoj strani, Dijabate je odigrao korektno, ali je po meni mogao bolje, uprskao je par izglednih prilika, tukli su ga kako su znali i umeli. Rodić, Eraković i Sanogo ga prebili pošteno. Popović staložen, Traore radilica na sredini, odbrana stabilnija nego inače, za onakav gol niko nije kriv.