Fudbal

Subota, 04.02.2023.

18:20

Mila potopio "žutu podmornicu"

Fudbaleri Elčea nadigrali su Viljareal i slavili trijumf rezultatom 3:1 (2:1) u meču 20. kola španske LaLige.

Izvor: SS

Autor: SS

Mila potopio
EPA-EFE/Miguel Angel Polo

Junak iznenađujućeg trijumfa domaćih bio je Pere Mila, koji je bio trostruki strelac i nerešiva enigma za "žutu podmornicu".

Mila je prvi gol dao već u trećem minutu, potom je Moreno poravnao rezultat, a drugi je Mila postigao u nadoknadi prvog poluvremena.

Nakon sedam minuta igre u nastavku je kompletirao het-trik i time stavio tačku na ovaj meč, mnogo pre kraja.

Elče je i dalje ubedljivo poslednji na tabeli sa tek deve osvojenih bodova, dok je Viljareal na 5. poziciji sa 31 bodom.